Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Галинка, 29 Вересень 2008.

  1. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Вчора там була, дуже малий вибір ниток залишився, казала продавець,що буде замовляти повну гаму.
     
  2. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Думаю нова гама вже буде по новій ціні :sad:
     
  3. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Ykr@inochk@, а можна ще питання? Які нитки кращі для вишивання власне сорочки? (маю на увазі склад: бо знаю, що є акрил, муліне і т.д.). Бо я вишивала ще в школі.. Добре в'яжу та гачкую, а от вишивкою зацікавилася відносно недавно..тому вибачте за такі питання..
     
  4. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Я вишиваю тільки DMC - це професійні нитки. Не линяють, не вицвітають.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    на днях була шокована, коли дивилась їхню етикетку. написано, що можна прати при 95 градусах! хоча я так не ризикую :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    це говорить про те, що нитки мають дуже стійку окраску. Це добре. Але вишивку взагалі прати неможна. ЇЇ можна лише покласти в воду з м"яким миючим засобом (наприклад засіб для прання дитячих речей, а інколи навіть в шампуні звичайному рекомендують), вона має полежати 10-15 хв, потім легенько пополоскати, ні жмакати ні тянути края. Потім прополоскати в чистій воді. Далі вишивка сохне на рушнику (бажано білому, що б нічого не поліняло на вишивку) і прасується теж на рушнику (що б малюнок об"ємним залишився) ізнанки. Інколи радять попрати тканину спочатку перед вишиванням, так як вона все одно дає усадку.

    Вибачайте за маленький ліричний відступ :o
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Ykr@inochk@

    Ykr@inochk@ Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    :pА я теж почала рік тому. Бажання і практика. Сама не знела як підступитися. Так попала на ЛФ і ще на велику купу сайтів, а от саме про сорочки мало інфи. Питалася по знайомих (таке захоплення в нас не дуже часто зустрінеш) і від знайомої знайомої дізналася, що вона вишиває Кіровскими (С.-Пітербург), побігла зразу купила і на рушник і на сорочки. Пізніше сподобалася панелька з метеликами загорілася вишити, а там DMC. Вишила. Висновок: DMC - кращі. Класично - х/б, а решта то вибрики.
    Дівчата, які тільки-но починають (або згадують) вишивати -- не так страшен чорт, як його малюють!
    Успіхів вам всім!
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    з Кіровськими нитками треба обережно, є випадки коли вони ліняють при пранні
    я їх взагалі не використовую, користуюсь лише DMC чи Anchor на крайняк польськими Аріадна
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    На жаль, зара повно підробок. Купила на днях чорну ДМС в крамниці на Сихові, а вона линяє. :sad:
     
  10. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Дівчата, отримала сьогодні конверт з www.sewandso.co.uk. 16 лютого робила замовлення. Отже, 6 днів в дорозі.
    А зі штатів ще не має :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Хочу написати дещо прикру свою історію. Купила на Пекарській схему вишивки новонародженої дівчинки із вже готовими нитками. В пояснені стоїть № DMC і порядкови номер. Ці нитки кусочками викладені на А-4. На ньому зверху пише Клуб "Бабусина скринька". Почала вишивати і не вистачило однієї нитки на лице. Думаю-не проблема. Номер DMC ж то є. Знайшла нитку вдома і............... жах. Колір просто протилежний. Моєму розпачі не було межі. Поїхала швиденько в "Скриню" і почала підбирати колір. Продавець сказала, що потрібно приходити і знати номер потрібної нитки. Я не стала розказувати своєї історії. Купила нитку, а вона трішки затемна. Вибрала світлішу і теж не те. Тоді в мене постало питання, а чи це взагалі DMC? Отак я купилась на схему із вже готовими нитками із самопальної фірми. Це все звичайно моя думка. Але хрестини вже цієї неділі, а робота ще не готова та й рамку ще потрібно.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Дуже прикро,але мені здається,що вони не дають в такі набори справжні ниточки DMC.Вчора була на Водогінній там жіночка також підбирала нитки під DMC , а відтінки не ті.Ще є підробки які линяють.Треба брати в провірених місцях.:umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    або перевірені набори хороших фірм. Тут мінус їхня ціна, але великий плюс - якість!
    перший мій набір був фірми РТО і я була задоволена. а як спробувала фірми Панна (теж російська) враження виявились приємнішими. В першому випадку вже зараз шкодую, що одразу ж не поміняла канву, правда тоді я про такий хід навіть не знала.
    Зараз чекаю наборчик від Дім. Вся в очікуванні, бо відгуки про них дуже хороші.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Левице, а ви пробували шукати той самий номер в інших фірм? Може, якраз там використали Anchor чи Madeira?
    Навмисне для вас відшукала схеми, що подають де який номер відповідає.
    Може, якраз вам це допоможе.

    http://forum.sibmama.ru/viewtopic.php?t=57802
    http://www.xstitch.ru/index.php?showtopic=881&pid=38618&st=0&#
    http://yarntree.com/018anchc.htm
    http://www.mingiustitch.com/floss_conversion_chart.htm
    https://www.orbitfiles.com/download/id2595856235.html?force=1
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Оленка до Вас питання.Чи будете ще замовляти з www.sewandso.co.uk?Може я з Вами?Доречі Птася там гарні біскорні ще й з ножничками.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Клуб цей, наскільки я знаю, вкладає в набори ниточки "Пітерське муліне". Воно якраз і продається на Пекарській - можна підібрати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Я так зрозуміла там продаються схеми/набори для біскорню?

    Похвастаюся, в Києві 11-14 березня буде виставка присвячена рукоділлю. Я постараюся піти, а потім в подробицях розкажу що я там бачила :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Я через те і не купую набори, бо бояся, що мені ниток не вистарчить. Усі ж по різному вишивають і той самий малюнок різні люди вишиють з різним використанням ниток.
    У мене була інша історія. На картину, яку я зараз вишиваю, я спочатку купила половину кількості ниток, а потім докупляла другу половину. І у мене вийшло, що два різні номери мають один і той ж відтінок. ДМС обновило палітру (щось в тому роді).
    Буду, я вже маю списочок. Напишіть в ПП, що ви хочете і домовимося :)
    Анута, ти з нами?
    Ножнички в набір не входять :confused:
    Саме так. Є і схеми, і набори.
    клас!:clapping::clapping::clapping:
    Я вам заздрю ;)
     
  19. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    як по мені їх і так в неті вистачає, що б ще з Англіїї замовляти, так ще й грощі платити.

    якщо можна буде пофоткати, обов"язково пофоткаю і викладу сюди фотки і все-все розкажу :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Я купляла червоні 324 здається, щоправда в інших місцях, і абсолютно різні відтінки!!рушник тепер з одного боку має світліший червоний, а з іншого темніший!!