Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Галинка, 29 Вересень 2008.

  1. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    Не знаю, на скільки мм, але вставки бачила на гуртовому Шуварі в квіткових магазинах.
     
  2. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    Підкажіть, будь ласка, де можна купити тканину "двунитка" або аналогічну за характеристиками (сама її ніколи вживу й не бачила, а потрібно для основи ляльок).
     
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    Двонитка в любих тканинах продається, де продається тканина на постіль, скатертини.Бачила в новому цумі, є на іскрі в сихові... Але вона досить жорстка як на мене для ляльок., я б брала льон...
    пс. Але якщо Вам тре для мотанок то має підійти..
     
  4. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    Я так по фото в інтернеті подивилася, якщо з неї технічні рукавиці роблять, то має бути дуже жорстка і не дуже красива, однаково треба буде в домоткану обгортати. Просто в мене з круп"яничками проблема - домоткані мішечки з крупою надто м"які, осідають за кілька днів, але там і правда можна використати льон. А от для берегині на скрутку з льону піде явно більше матеріалу, ніж з двунитки, то можна спробувати з метою економії. Подивлюся, що вигідніше буде.
     
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    вона є різної товщини... з неї ще шиють екоторби, якщо вам треба більше 20 м- на гуртовні на зеленій можна придбати, там де постільна тканина продається
     
  6. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    дівчата, а з чого шиють еко-сумки?
    мала шматочок старого домотканого сірого полотна то вишила собі торбинку. а тепер хочу ще коліжанкам на подарунок навишивати торбинок і вагаюся що купити. льон? домоткане? чи ще щось є?
     
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?


    найдешевший варіант двухнитка) але вона після прання стає вже не така жорстка, а взагалі льон, бавовна, а ще як на мене габардин підійде, тканина синтетична, не сильно мнеться, правда виглядає дешевше ніж льон ..
    пс. я взагалі фанатка льону)
     
  8. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    Даю посилання на магазин з тканинами є Мурано і інші рівномірки
    http://zoloteruno.ub.ua/goods/view/3596889/all/tkanina-dlya-vishivki-murano-3984306-pr-va-zweigart/
    Ось тут на Кідстафі є також Мурано http://www.kidstaff.com.ua/tema-4567733.html
     
  9. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    Може комусь згодиться, я знайшла дешевше.
     
  10. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    Колись купувала в цьому магазині. Але там старі ціни ,і магазин не працює бо з "Лугандона" Донецька
     
  11. Ziben

    Ziben :)

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    Сподобалась мені така тканина (на фото по середині) Але ніколи на такій не вишивала, що порадите, нормальна вона для вишивання? Якість в неї краща, ніж в базарної панами, але не така як Аїда і Мурано
    [​IMG]
     
  12. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    Та ні, все працює. Передзвонювала менеджер, що сьогодні відправлять.

    ---------- Додано в 13:35 ---------- Попередній допис був написаний в 13:29 ----------

    Це панама, як розумію? Якщо ви збираєтеся зашивати все, то можете спробувати. Але якщо має бути не зашита частина, то, на мій погляд, буде не гарно і грубо дивитися. В такому випадку краще брати рівномірку, або Аіду 16 чи 18
     
  13. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    Ziben, фтопку!
    залиште такі тканини бабцям!
     
  14. Ziben

    Ziben :)

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    хотілось вишивку у вінтажному стилі, то певно вже занадто вінтажна тканина:girl_crazy:
     
  15. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    там такі дзюрки, що макарони можна цідити
    пошукайте якусь бюджетну рівномірку
    чи хоча б аіду
     
  16. Ziben

    Ziben :)

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    А в яких магазинах її можна знайти (але оффлайн)? (була на Л.Курбаса і в магазині на Личаківській- нема вибору). Маю одну тканину, але вона не рівномірка, а до того купувала набори і не дуже тим переймалася.
     
  17. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

     
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    Я тонувала колись льон, для пошиття іграшок, вийшло непогано, тільки де не де розводи були....
     
  19. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    Дівчата, підкажіть де є великий вибір мережива широкого і не по космічних цінах? Або чогось іншого замість мережива, щоб подовжити на 10 см тюль.
     
  20. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    я подовжила за допомогою атласної стрічки білої шириною 10 см, пришила зверху, там де прищепки, вийшло класно