Нова схема руху маршруток у Львові

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Мацьопа, 8 Грудень 2011.

  1. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Ціна квитка буде вищою? цікаво на скільки? і я до кінця не зрозуміла з тими пересадками, як тоді оплачувати? щоразу заходячи в автобус? чи то буде якийсь квиток на пару годин? А автобуси ті ж самі маленькі чи якісь довші?
    15 маршрутки не буде, а так зручно з Левандівки через Шевченка 15-20 хв і в центрі.
     
  2. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    То такий жарт, чи що? А як з Левандівки в годину пік добратись в Центр? Де 15 і 72 маршрути, або ті, які їх замінюють? Раніше вранці до роботи було добиратись 15-20 хв., а що буде з Нового року? Я так розумію, по Шевченка до церкви Анни вже нічого не їхатиме?
     
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    6а буде їхати. типу трійки я так думаю.
     
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Я фактично вже два тижні живу за новим розкладом)) Живу на Личаківській. а працюю в Рясне 1. То ж кожного ранку сідаю на новий радіальний маршрут 5А, що йде з Винник. На кінцевій біля Доброботу виходжу, переходжу до Магнусу і сідаю там на кіцевій 3, що йде в Рясне. Користуюсь одним квитком на два маршрути. Хочу сказати, що по часу виходить навіть трохи швидше. До того я їхала 217 А або 21, які не завжди зупинялись на зупинці, плюс страшенна тиснява в салоні. А тут все таки просторні салони. Єдиний мінус для мене, це те, що треба витратити хвилину-другу, щоб перейти від однієї зупинки до іншої.
     
  5. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Вже і квитки дають ?
    Поки мені особисто не дуже до вподоби нові зміни, прийдеться запам"ятати 46! нових маршрутів, перший час треба буде носити з собою карту, маршрутів стало менше - куда всі бажаючі влізуть ? Так що поки одні питання ...
    П.с. Моя мама в шоці повному, вона і теперішні маршрути забуває. :girl_crazy:

    Дуже жаль, я ним десь років 15 користувалась.
     
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Так, але тільки після того як попросити його у водія))) От тільки одне питання мене мучить - чи на нових маршрутах будуть працювати нові великі автобуси чи тільки частина буде нових, чи залишаться усі старі? То будуть приватники чи то маршрути міської Ради?
     
  7. Sara

    Sara Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Ага, мене це також цікавить і навіть трохи лякає. Маю надію, що може старі все таки замінять на нові.
     
  8. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Думаю, що тільки 6 основних радіальних маршрутів будуть мати великі нові автобуси, інші 40 будуть звичними "Богданами".
     
  9. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    так, всі маршрути " А ", то будуть великі автобуси, а всі решта " Богдани "
     
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Аналог 75 піде з Білогорщі по Шевченка. Та й скотовозки типу 15-ки не щезнуть, думаю...
     
  11. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    тільки з пересадками, затративши при цьму мінімум 40 хвилин додаткового часу.

    ---------- Додано в 17:04 ---------- Попередній допис був написаний в 17:01 ----------

    може й так, але сісти в годину пік на ту маршрутку на Широкій нереально.
     
  12. Gydzuk

    Gydzuk New Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    мені чогось так виглядає, що ті маршрути ще передивлятимуться і фіксатимуть, тому варто трохи почекати

    будь-які зміни завжди викликають багато супротивів, але має ж бути в тому шось і добре, нє?):girl_yes:
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    шось мені в то не віриться... Ну не вірю, я що отак з 1ого січня на нашому маршруті в Брюховичі будуть лише Богдани. І взагалі той весь оголошений тендер смахує на діління грошей, а по суті для нас ніц не зміниться думаю... І водії точно лишаться ті самі.
     
  14. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    А от мені цікаво, чому при перейменуванні вулиць обов"язково з"ясовують думку населення, а при зміні маршрутів руху громадського транспорту (всіх!) - ні.
    Чому думки львів"ян ніхто не спитав?
    Зараз у нас на кінцевій о 8-9 год. ранку маршрутки беруть штурмом, і є не менше 7-ми різних маршрутів лише з вул. Суботівської, то коли буде лише 3 - куди подінуться пасажири - підуть пішки, влаштують революцію?
    Чи радіальні маршрути будуть діяти, а ті, які не замінили, збережуться?
     
  15. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    ну чому..от вже бачу зміни: були такі 50ки дельфіни. Вже тепер Богдани їздять. Вже плюс.
     
  16. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    але раніше їздили що 5 хв, а тепер-що 15. і це вже мінус :)
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    ага, а головне. що ті, хто отій маршрути прописував певно навіть і не їздить у громадському транспорті. Бо як інакше пояснити тій дурнуваті схеми? Мені то нема чого переживати, як була одна маршрутка до Брюхович, так і буде :girl_crazy: Я лиш тішуся, що непереносять зупинку ще далі від центру, ітак вже за Міленіумом сідаєм, а не біля Добробуту...:girl_devil: А от дивлячися на інші маршрути, нема слів....
     
  18. kineret

    kineret Вірю в диво...

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Підтримую п. Левандівку. Чому шановні депутати, мер не почнуть розвантажувати центральну частину міста, відмовившись від своїх автівок (центр би розвантажився добряче)? Запхались би зранку в маршрутку-трамвай-тролейбус і поїхали б на роботу з комфортом, побачили б наскільки зручний громадський транспорт, особливо ті нові маршрути, які будуть введені з 1 січня. Нам сьогодні вчений секретар розіслав нову схему маршрутів (для мене це хоч не було несподіванкою, дякуючи ДП), але люди В ШОЦІ!!! Якщо зараз я витрачаю 45-60хв на дорогу їдучи на роботу, то тепер тою екскурсійною колимагою треба буде їхати як мінімум 1,5 год (хоча думаю, що довше)... Можливо для гостей міста такі екскурсійні маршрути будуть цікаві, але ж не їздити ними щодня двічі на день... Не бачу НІЧОГО доброго в тій новій схемі. Щодо пересадок, то, можливо, ті радіальні маршрути зручні (можна пересісти з одного на інший, придбавши один квиток), але по вул. Мазепи -Грінченка радіальний маршрут НЕ ПЕРЕДБАЧЕНИЙ!!! А пересідати з однієї маршрутки в іншу, щоразу оплачуючи проїзд не кожна зарплата дозволить (при нормальній зарплаті вигідніше буде придбати авто, ніж оплачувати 10 пересадок).
     
  19. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Щось дуже сумніваюсь.:girl_impossible: Я так розумію, що це зроблено спеціально до Євро, щоби в центр міста туристи могли добратись виключно на таксі.:girl_wink:
    Бо тими "екскурсійними" маршрутами по кільцевій і "околицях" Львова їздити не надто цікаво. А потім пішки йти до центру з Привокзальної або Сахарова і т.д. чи робити кілька пересадок.
     
    Останнє редагування: 8 Грудень 2011
  20. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові