Нова схема руху маршруток у Львові

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Мацьопа, 8 Грудень 2011.

  1. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Я так розумію це все зно до Євро робиться і щоб розгрузити центр. Мені єдине добре що від кінг кросу нічого незмінно в центр їде, а от в інші райони, я тільки недавно вивчила пару маршрутів які мені потрібні були. думаю ті хто працюють не раз спізняться на роботу..Ех..хоть я нову роботу найшла недалеко від хати, бо то буде жах.
    Звичайно ті хто розробляли і затверджували їздять машинами, і зміна маршрутів їм ролі не грає.
     
  2. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Та, а я таки чекала отої нової схеми, надіючись що скінчаться нарешті оті дурнуваті перегони дублюючих маршрутчиків і таки возитимуть людей як людей, а не в "розвалюхах"\"бидловозах". А тепер з тою новою схемою можна за голову братись :girl_impossible: Єдине що ще жевріє так це наголос шо маршрутки ті що-10 хвилин будуть відправлятись.
     
  3. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Головне, коли 31-го їдете кудись святкувати Новий рік, не забудьте взяти з собою схему! Бо потім першого січня доооовго будете додому добиратись)))
     
  4. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    В такі моменти зацінюєш переваги роботи вдома, коли не треба нікуди добиратися :) Іншим можна щиро поспівчувати з тими змінами (((

    Але те, що навіть нова схема еуропейських інженерів-проектантів не передбачає кінцевої зупинки маршруток на головному львівському автовокзалі на Стрийській, узагалі дико.
     
  5. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    почитала, і або недогледіла або таки немає такого маршруту.
    Яким чином наприклад з В.Великого доїхати до Липинського, скажімо до БТІ ? Щоб без пересадок.

    знайшовся аж один маршрут який їде через всю Липинського, від КК і аж кудись в дєбрі... і то їде через наукову а не В.Великого, і вже на науковій в нього не втиснутись буде в час пік.


    ---------- Додано в 23:09 ---------- Попередній допис був написаний в 23:01 ----------

    треба і таксістам дати підхаробити )))
     
    Останнє редагування: 8 Грудень 2011
  6. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Я пойняв! То фсьо придумали таксисти!!!:girl_crazy:
     
  7. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    35 маршрутка підходить,правда сідати треба буде на зупинці навпроти Марселю...Планую цією ж маршруткою добиратись на роботу з Нового року, цікаво скільки часу цей маршрут займе і наскільки реально буде в неї сісти (виїжджає вона з Сихова).
     
    Останнє редагування: 9 Грудень 2011
  8. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Так з появою КК зупинки на автовокзалі стали проміжними Вже всі звикли, я також :)
     
  9. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Та власне, що я сподівалася, що нова схема змінить ситуацію :)
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    шкода, що всі звикли, бо так не має бути. Мусять бути маршрути з вокзалу, люди ж приїжджають з сумками, тим більше на тому вокзалі купа сполучень з різними країнами Європи. Ото приїде якийсь турист і вже стикнеться з проблемою-як доїхати кудись
     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    ну вот іменно...
    поки ця маршрутка проїде через сихів, новий Львів, частину стрийської і В.великого, то біля марселю в неї я думаю вже не впхатись.
    Згадуючи маршрутки 14, 34 які в 8 ранку через пару зупинок від кінцевої вже були повні, а до кінцевих там рукой подать.... то страшно подумати яким чином треба буде влазити в ту 35.
    Як будете їздити - розкажете потім :)

    ---------- Додано в 12:59 ---------- Попередній допис був написаний в 12:57 ----------

    або як влізти у ту маршрутку щоб доїхати кудись )))

    К слову, я вже трамваями як і тролейбусами не їздила напевно років 10. І думала що не їздиму вже ніколи. Але зараз, направду, дуже тішусь що легко і просто можу трамваєм від аквапарку попасти прямісінко в центр - сідаючи на кінцевій, і виходячи на кінцевій.

    А може це все зроблено щоб люди побільше купували авто?
    Бо реально, я тепер фіг чоловікові дозволю купуючи нове авто продавати нашу. Я її кращє собі залишу, бо з дитиною/дітьми їздити тими супер маршрутами то не для моїх нервів.
     
  12. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    тоді він сяде в таксі, а таксіст на ньому відірветься по повній

    по темі:я живу на Сихові - працюю на Липинського, тому бачу один вихід то з сихова радіальним 4а до гот Львів, там пересадка на 1а.Думаю то краще ніж екскурсія по науковій,виговського через чорті-куда, про поїздки в інші сторони Львова поки не думала, тай не надто часто десь інше вибираюсь. Але думку я свою змінила -схема руху залишає бажати кращого ( це культурно висловлюючись сказано):)
     
  13. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    а таксісти і так не скромнічают )))
     
  14. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Набагато дешевше викликати машину і трошки почекати, бо ті, які стоять біля вокзалу, завжди неадекватні ціни заломлюють :)
     
  15. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    ага, а в київі від аеропору Бориспіль-до стоянки нашої машини в Борисполі 3 км -хотіли 80 грн )))
     
  16. Sara

    Sara Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Сіла я за ту карту і прозріла(( в нас на Топольній по вул.Хвильового буде ходити два маршрути, а ось мені цікаво чи хтось з тих проектантів бачив розмір тої дороги, та на ній той автобус навіть не розминеться із зустрічним! То жах! Ну що то за люди і чим вони думали((
     
  17. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    а ви ЛІАЗи №15 не застали? ;)
     
  18. olena

    olena New Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Уявила ту картину, дорога насправді не розрахована для жвавого руху. Раніше пускала дітей в барвінок, треба цю дорогу якраз переходити, а як запустять маршрутки, то наврядчи дозволю, бо ж тим маршрутчикам перехід - не перехід.
     
  19. kineret

    kineret Вірю в диво...

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Як би там трошки хоч хтось хоч чимось думав, то такого "брєду" би не було... А так з нового року, щоб кудась добратися, треба буде добряче напрягтись, бо буде повна д...а, особливо з екскурсійними маршрутами, які будуть петляти з одного кінця міста в інший півдня...
     
  20. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    точно, от про це я і писала у прикладі із Варшавською замість Чорновола :girl_nea: