Нова схема руху маршруток у Львові

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Мацьопа, 8 Грудень 2011.

  1. Sara

    Sara Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    ))) застала, ще навіть памятаю 21)) але тоді по Хвильового автобус їхав тільки в одну сторону - назад, бо туди їхали по Лінкольна.
    Діти справді себе почували тут більш безпечніше, а зараз батьки будуть переживати(((
     
  2. Sapiha

    Sapiha New Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Читаю і прозріваю. Переїхали ми жити в Старе Рудно з якого можна виїхати однією маршруткою 54, яка ходить раз в годину. Цікаво після Нового року чим можна буде доїхати в місто????
     
  3. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

     
  4. BlackSheep

    BlackSheep Active Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Дивлюсь на карту маршрутів і погано стае.Незнаю чим вони керувались але не здоровим глуздом то вже точно!так гарно на карті понамальовували а зреальністю звести хоч би спробували.зараз існуючими маршрутами з центру в час -пік з невиідеш ,а потім буде жах!познімали з Санти купу маршрутів а як 50 тис.населеня мае нароботу добиратись навіть ніхто і не глянув.хоч і кінцева та зранку такі кілометрові черги завжди,тепер хіба штурмом брати той транспорт будем!
    Я собі уявляю. як третього січня зранку ще незовсім тверезі люди будуть шукати своі маршрутки.......:girl_mad:
     
  5. trendy wendy

    trendy wendy New Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    ну приєднуюсь до всіх опечалених)
    ціна на транспотр буде в районі 3-4грн., тільки от не знаю чи на всі, чи тільки на радіальні автобуси.
    Немає і моєї рідной 71, на новому маршруті(
    коли зранку їхала на пари, завжди сідала на кінцевій, ніяких проблем, а тепер як уявлю, що треба буде запихатись в маршрутку зранку, яка їде з Рясного, то аж страх збирає(
    Але думаю що краще тки буде добиратись пішки, на дорогу нозями трачу годину, думаю з тими пересадками вона точно швидшою не вийде + економія + користь нозям)
     
  6. Sara

    Sara Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    ого!!! а це чому? Звідки у Вас така інформація? Вони вже взагалі совісті немають(((
    Мало того, що та схема зроблена невідомо як, а тепер ще й така ціна((((((
     
  7. Coshitce

    Coshitce Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Ціна очевидно зросте, про це пишуть і на захід.нет, але реальні витрати зростуть і при старій ціні, в основному вдвічі. Досить рідко кому при новій схемі вдасться добиратися транспортом одного маршруту чи "радіальним + радіальним" маршрутом з використанням одного квитка. Отже, пересадка "радіальний маршрут - хордовий маршрут" = оплата двічі.
     
  8. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    мдям...цензурних слів бракує для висловлення вражень від нових маршрутів...я так порахувала що мені щоб добратись з кінця Замарстинівської (рідна дома) до мотозаводу (робота) треба пересідати 3 рази...то яку ж зарплату треба мати щоб ще щось заробити крім як на проїзд???....але я так думаю що нічого не поміняється з тими маршрутами...це було б смішно якби не було так сумно.
     
  9. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Якщо трансферні квитки будуть тільки на радіальні маршрути, то чому ж не продумали такий маршрут з Левандівки? якаст та схема абсолютно не продумана і хіба ж можна впроваджувати її так раптово, а не поступово. Цікаво яка буде вартість проїзду. може ще б в Києві теж розробили нову схему руху і закрили метро. було б весело.
     
  10. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Все-таки посадовці прийняли до уваги звернення мешканців, і маршрути трохи удосконалили.
    http://zaxid.net/home/showSingleNew...oyi_shemi_onovleni_marshruti&objectId=1243911

    Поясніть ще мені принцип трансферного квитка - його можна використати двічі, але обов"язково на різних маршрутах?
     
  11. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    А куди треба звертатися щоб ще вдосконалили схеми? хтось знає?
     
  12. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    На Сихові, наприклад, сьогодні зустріч з мешканцями, де будуть обговорюватись усі транспортні нюанси. А так можна подзвонити в управління транспорта 261-55-66.
     
  13. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    сьогодні по радіо чула, що побажання мешканців враховані, внесено деякі поправки і буклетики зі схемами маршрутів вже віддали в друк.
     
  14. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    зачекайте, а чи немає десь інформації, що наприклад маршрут 65 після нового року стане ..... чи на маршрутах мінятиметься напрям руху загалом......
     
  15. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Вже є ті буклети в інтернеті http://http://www.city-adm.lviv.ua/news/images/stories/transport.pdf
    Але з Левандівки в Центр по Шевченка таки нічого не їде.
    Що, сусіди, будемо писати колективну петицію?
     
  16. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    знайшла отаке:

    "Такий квиток буде дійсний для двох поїздок у цих радіальних автобусах. Тобто, до прикладу, мешканець зможе приїхати з Сихова до центру і тут пересісти на інший автобус, до Рясне-2 чи до Галицького Перехрестя. Вартість квитка складає 2 грн, тобто за дві поїздки пасажир платитиме 2 грн. На квитках буде зазначена дата і номер маршруту. Відповідно до кольорового зонування міста, квитки, в залежності від транспортної зони, матимуть відповідне забарвлення. Придбати їх можна буде у водія автобуса. При пересадці у інший автобус водій вилучатиме квиток. Скористатися квитком для проїзду у одному автобусі, тобто, до прикладу, приїхати у центр і повернутися тим самим маршрутом назад, буде неможливо."
     
  17. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

     
  18. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Дякую, роздрукую собі і батькам.
    А хтось бачив ті мітичні буклети поза межами інтернету?
     
  19. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

     
  20. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Я бачила - їхала сьогодні зранку в марщрутці №2 і там взяла.