Продам Нові бавовняні хлопчачі сорочки-поло Оodji р.140, 152 та нові брючки коттонові р128

Тема у розділі 'Дитячий одяг', створена користувачем inka, 14 Квітень 2013.

  1. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Сорочка поло, 100% бавовна, нова запакована з колекціі Оodji kids, дуже якістна, плотна, чудово тягнеться. Можливо на подарунок.
    Розмір 140 см, синя та сіра з білим.

    Заміри : довжина по спинці -56см, плече-11см,рукав-48см,ширина по спинці-40см. Ціна 70 грн

    Розмір 152 см, синя.
    заміри: довжина по спинці-60см, плече-13см, рукав-50см,ширина по спинці- 41см
    На фото наші сорочки, на продаж-запаковані

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Причина продажу : купив тато по знижці на виріст, але ж не буде дитина кождного року ходити в однаковій сорочці )).

    Брючки коттонові з бірками, з Англіі на ріст 128 на худорлявого хлопчика. Я невгадала з розміром. Не мнуться, не парять, чудові на щодень. Ціна 60 грн.

    Заміри : пояс 60 см(можна зменшити гумочками), ширина штанки в широкому місці- 19см, бедра- 70см, посадки глибина-22см, довжина 81см, кроковий шов-58 см.

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Забирати в центрі, р-н Галицького ринку
     
  2. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Нові бавовняні хлопчачі сорочки-поло Оodji р.140, 152 та нові брючки котт

    Брючки продано, нехай гарно носяться
     
  3. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Нові бавовняні хлопчачі сорочки-поло Оodji р.140, 152 та нові брючки котт

    Сорочки поло в продажі- 60 грн штука.
     
    Останнє редагування: 23 Березень 2014
  4. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Нові бавовняні хлопчачі сорочки-поло Оodji р.140, 152 та нові брючки котт

    поло- 55 грн
     
  5. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Нові бавовняні хлопчачі сорочки-поло Оodji р.140, 152 та нові брючки котт

    Поло 152 рвст- продано, 140см в продажу.
     
  6. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Нові бавовняні хлопчачі сорочки-поло Оodji р.140, 152 та нові брючки котт

    Поло для хлопчика на р.140 см- 50 грн