Новинки кінопрокату-варто чи ні?

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем марта, 4 Жовтень 2010.

  1. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    ми були на пiратах у 3д форматi... не вартуе воно того. а сам фiльм став трохи естетичнiший в планi що менше потвор , соплiв, грязi... бiльше зеленi. Мiсцями скучновато, хiба Депу 5 балiв... спокiйно i дома можна подивитись на кiнотеатрi.
     
  2. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    :girl_crazy:більша частина фільму навпаки була в темряві...туже похмуро...
     
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

     
  4. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    учора перед показом "піратів" в IMAX рекламували майбутні покази. Дуже сподобався уривок з документального фільму "Рожденные быть дикими". Може хтось пригадає ( чи знає) коли можна буде переглянути.
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Форсаж -5. мені сподобався. всі 4 бачила.
     
  6. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    А я дивилась трейлер мультика про смерфів ще взимку, так чекаю, памятаю цих персонажів ще з дитинства з польского телебачення. Дуже хочу повести малу, і незнаю коли буде? Чи то я вже пропустила?
     
  7. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Ні, не пропустили, буде влітку (здається в липні). Мої діти теж чекають з нетерпінням цього мультфільму, особливо тепер, коли кожного ранку дивляться по телевізорі.
     
  8. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

     
  9. Oneal

    Oneal New Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    дивилися "лінкольн для адвоката". не сподобався (особливо після перегляду "хорошої дружини") все чекаєш що ось-ось щось станеться, щось таке викриють, а потім облом.
     
  10. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    і я ходила на "лінкольн для адвоката". фільм-бомба, ну дуууууууже сподобався! цікавий сюжет,який весь час тримає в напрузі, класна гра акторів (а Метью Макконахі просто золотко:girl_tender:), музика до кінофільму суперова.
    на другий день ходила на "Тамару і секс". жах просто! такої нудятіни я давно не бачила. та ще й йде майже 2 години...:girl_nea:
     
  11. Oneal

    Oneal New Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    згідна що метью макканохі гарно зіграв, але сюжет простоуватий. дуже багато яких неувязок, як на мене фільм на "3" особливо в порівнянні з іншими фільмами такого жанру.
     
  12. tsyganka

    tsyganka Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Були вчора на "Трансформерах 3". Загалом фільм сподобався, вразили зйомки в тому числі і на місяці, в нашому Чорнобилі знімали декілька сцен (відважні актори і знімальна група). Сподобалася головна героїня, роботи супер, емоції під час перегляду були різні від сміху до жалості і майже сліз. Не сподобалася, що дуже довго йшов фільм (2,5 год.) я вже не могла висидіти в кріслі, почала боліти голова, навіть закривала вуха від тих звуків стрілянини і боїв роботів, але то так мені, бо чоловік "торчав" від такого. Але в загальному, думаю, варто подивитись фільм такого рівня, зйомки і сюжет на 5+.:girl_wink:
     
  13. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

     
  14. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    А Ви дивились фільм в 3D чи в 3D IMAX? Бо хочемо сходити, а в 3D IMAX не бачу квитків :-( на цей фільм.
     
  15. Syrojizhka

    Syrojizhka Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    В ІМАХ буде з 28 липня. ми теж чекаємо...
     
  16. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    - і я хотіла на IMAX, але навдяд чи чекатимемо ще цілий місяць
     
  17. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    А це точна інформація?
    Бо ми теж дуже хочемо піти, але наскільки я зрозуміла то в "Планеті кіно" Трансформери транслюються у ІМАХ залі, але у форматі Dolby 3D і ціна як на 3D звичайне.
     
  18. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    - таку ж інформацію прочитала на офіційному сайті львівської Планети кіно
     
  19. носик

    носик New Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Вчора дивилися в КК " Трансформери 3". Після фільму мене закачувало:8:
    Тепер про фільм. Початок цікавий, а от вже із середини хотілося вийти поскоріше із залу. Увесь акцент. здавалося, зроблений на "розкрутці" молодої актриси. В кожен новий кадр вона потрапляла у обновці. І стільки раз падала, повзала, по склу "каталася" - жодної царапини.
    Оцінюю сам фільм на 4-.
    Забагато спецефектів і позаплутували аж занадто.
    Я б не "залила" цей фільм у свою домашню колекцію.
     
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Тачки 2 у 3Д, але не аймаксі.... мультик крутезний, але треба було йти в аймакс.
    всім рекомендую. (ну, звичайно, гірший, ніж 1-а частина, але я його обожнюю - малий брат сидів цілий мультик реготав)))