Новинки кінопрокату-варто чи ні?

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем марта, 4 Жовтень 2010.

  1. silvia

    silvia Well-Known Member

    Ми ходили, якісний хороший мульт. Нам сподобався) потім ще півдня таткові переказував)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. katkas

    katkas Well-Known Member

    Ну може й сходимо. От у нас теж вже старшому не цікаво мультики. Зоотрополіс, Злі пташки, якось не досиджував. А от на Зоряні війни з радістю йшов, хоч і 8 не було, а цього року чекає нового фільму. Не знаю чому так. А скільки часу триватиме мульт?
     
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ходили на "Інферно"... Я задоволена))) Хоч, як на мене, цей фільм є найменш вдалим з трилогії. Сюжет слабенький, весь фільм - "бєготня" по місту. Але присутнє все, що я люблю - гарна архітектура, історія мистецтва(правда мало), ребус-загадка, квест, ну і головне - моя давня любофф:girl_in_love:Том Хенкс.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    А на "дівчину в потягу" хтось ходив?
     
  5. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    сьогодні дивились "Тролів". такий теплий мультик!!! я в кінці аж сльозу пустила)) Але то ще атмосфера сприяла: ми були майже самі в залі, закутались в пледи і попритулялись до купки з Сашком. Ну і те, що сьогодні в нього ДН теж дало своє))))
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    на яку вікову категорію цей мульт?
     
  7. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    я не знаю, чесно. Для маленьких там гарна картинка, але є деякі страшнуваті персонажі, тому тут вже треба дивитись по дитині... я думаю, з років 5 точно можна йти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    і мене цікавить, трейлер досить гарно зроблений, цікаво чи фільм такий же цікавий?

    Була на "Джек Річер-2" в 4Д, сподобалось, сюжет досить непоганий, мені цікавіший ніж 1-ша частина, ну і Том Круз :girl_in_love:
     
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    "Велика втеча" про собак. Так собі, на 4. Нуднувато
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Доктор Стрейндж
    пішли тільки бо була можливість вирватись і 4Д подобається
    ну то власне по якості в прокаті спецефектів достатньо, але картинка важкувата, очі боліли, хоча здебільшого нормально дивлюсь в окулярах, може то індивідуальне самопочуття
    по фантастиці історія непогана, по класичному типу
    якось спершу троха так наіграно, може тому що хотіли дуже швидко і коротко описати ситуацію
    але чим далі тим якісніше
    мораль протягом всього фільму була неясна мені, незрозуміло що добре, а що зле
    але кінець сподобався і вчинки героя, і його вибір
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  11. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    А не дуже страшний? З 9 років буде цікаво?
     
  12. Acura

    Acura Active Member

    там нічого страшного немає. фантастика. фільм у стилі "Месників". мені з чоловіком то сподобався.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    Мені сподобалось, очін не боліли, а в мене то буває, особливо з неякісними спецефектами, були в Зд. Люблю тонкий англійський гумор і гру Камбербача. Суті фільму недуже пойняв, явно продовження буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    цікавий буде, він такий свіжий, героїчний, класика жанру
    далі спойлер
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я остатньо 3д погано сприймаю. хоча як були на Нерві то все чудово, а тут лиш зайшла і одразу якось неприємно очам
    подібне було на Таємницях домашніх улюбленців, при чому в звичайному залі, і знову ж таки Інферно в Imax не 3д - все чудово
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    То ще від якості залежить, я від останнього фільму в аймаксі три роки тому переглянутого, навіть не хочу йти, мені зле було. Часом так зле шари накладені, що картинка фону трохи відстає від динамічної сцени і голова тоді тріщить. Доктор Стрейндж дуже добре промальований, ну і в історії хочеться розібратись. Та картинка тримає)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Інфеpно-динамічно, яскpаво, цікаво. навіть не зважаючи на те, що читала книжку і знала "pозгадку" :)
     
  18. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Мені страшенно сподобався "Дім дивних дітей" Тіма Бартона. Цей режисер вміє затягнути у тенета казки. З новинок сильні "Доктор Стрендж", "Інферно", "Вона"
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Фільм "Прибуття". дуже хороший, неочікуваний сюжет, гарна ідея фільму, чудові зйомки. Один із кращих фільмів, що доводилось бачити останнім часом! :girl_smile: Була вражена.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    А нам дуже сподобався "Аудитор". Афлек прям потішив. І сюжет як на мене на такий тип кримінальних екшенів досить незвичний.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1