Новинки кінопрокату-варто чи ні?

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем марта, 4 Жовтень 2010.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Хтось вже був у новому кінотеатрі Мультіплекс у Вікторії Гарденс? Які враження?
     
  2. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Я була, в перший день, то ще багато недоробленого було, але перегляду не заважало. Кінотеатр як кінотеатр: ), але були просто на 2Д
    Попкорн перемішаний троха, наш стакан з беконом мав трохи карамелі з одного боку: )
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. MyNameIsNina

    MyNameIsNina Member

    Трішки не в тему, але подивилася фільм Кловерфілд, 10 і він мене вразив.. Для тих, хто любить цікавий сюжет а-ля чорного дзеркала, раджу. Фільм 16го року
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. katkas

    katkas Well-Known Member

    Як враження? Мені сподобалося, але я не фанат. А от говорила з фанатом таким затятим, то казав, що з Зоряними війнами нічого спільного. Я напевно щось не розумію..

    Надіслано від мого Lenovo A316i, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Пробудження вже хтось бачив?
     
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я ходила з чоловіком авансом, щоб він зі мною пішов на Джона Уіка :girl_blush2:
    Він фанат Зоряних війн, його думка така, що зробили голівудський фільм, щоб його подивилось побільше сучасної аудиторії, але вони мають мало спільного з ними...
    А я подивилась, та й подивилась, емоцій ніяких :girl_nea:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Twinkle

    Twinkle Active Member

    Я дивилася, особисто мені сподобався, така собі мелодрама в космічному антуражі, і сам корабель і космос дуже гарно показані. Але любителям екшену і швидкої зміни подій думаю не сподобається, тому що більшу частину фільму просто показано стосунки двох людей.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Мені також сподобалось, навіть дуже. Але я також зовсім не фанат :girl_wink:
    --- дописи об"єднано, 3 Січень 2017 ---
    Ми були вчора. Я трохи розчарована. Очікувала цей фільм, спеціально 4Д взяли. Думала більше буде космосу і екшена, а зробили мило.
    Ну не так щоб вже зовсім зле, подивитись можна. Але я не в захопленні, якщо чесно :girl_nea:
     
  9. katkas

    katkas Well-Known Member

    Ну от скільки людей, стільки думок. Я пішла на Зоряні війни з сином, йому 9 років, так от йому дуже хотілося і минулого року були. А перед тим, щоб зрозуміти ті війни, прийшлося передивитися всі попередні серії. :) Ну для дитини фільм дуже сподобався. Так, фільм знятий гарно, головна героїня, Фелісіті Джонс, здається, до речі теж йшла глянути, як вона зіграє. На мою думку-справилася.
    А от буквально від того ж фаната Зоряних війн, почула, що фільм Пробудження дуже крутий. Просто бомбезний. Так що добре що є можливість тут різне почитати.

    Надіслано від мого Lenovo A316i, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Дивилась вдома. Нічого такого, заоади чого йти в кіно. Космосу мало, більше людей. І то їх троє. Кажуть що й Асасін Крід якого ми чекаєм дуже, нецікавий.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Ходили вчора в Мультіплекс на Співай. Людей не було, в залі з нами може сиділо 15 чоловік. Кінотеатр ще явно недопрацьований. В Планеті Кіно якось атмосферніше.
    Сам мульт добрий, позитивний, правда смішних моментів мало

    Надіслано від мого LG-D686, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Планували йти на Пробудження, але чоловік захворів, довелось здати квитки. Тепер ось читаю розклад прем'єр найближчих. Щось нічого не зацікавило, ну зовсім нічого. Навіть не знаю чи таки щось оберу. Може в театр підемо)))В результаті...Дуже шкодую, що не пішла свого часу на Фантастичні звірі...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Були на фільмі "Новорічний корпоратив" Страшенно дурний фільм. Я, звісно, не очікувала нічого інтелектуального від цієї комедії, але і смішних моментів було мало, і самой Еністон мало. На мою думку не варто. Хіба, як немає чим зайнятись.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Потрапила на цей фільм чисто випадково, але зовсім не жалкую. Гарне кіно. Два актори повністю витягнули фільм. Картинка гарна: корабель, герої, трохи космосу і спецефектів, тому цей фільм дасть більше віддачі, якщо його дивитись на великому екрані з якісним звуком. Нічого аж такого непередбаченого не відбувається, все досить банально, але я отримала більше, аніж сподівалась, а мені в цьому важко догодити))) Тому, вийшла з перегляду задоволена :girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  15. HrabowaH

    HrabowaH Well-Known Member

    "Ла-ла-ленд" - дуже сподобався. Милий позитивний фільм, після якого залишився приємний післясмак. Хто любить музику і романтику - рекомендую. Були в Планеті кіно, заповненість на сеансі дуже мала - десь 10 відсотків.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Була в Мультиплексі на ганстерському фільмі "Закон ночі" з Беном Афлеком. Попкорн явно не вартує заявлених цін, приправа нагадувала мівіну (брала сирний). Дуже зручні крісла в залі. Непогано, як на кіно за 65 грн., бо в Планеті кіно точно дорожче буде. Може ще ходитиму на сеанси, але в попкорн-барі купувати нічого не хочеться.
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    Нам сподобався)) Правда ми сирного не брали. Малявки заявили, що він ліпший ніж в планеті кіно.
     
  18. sherry

    sherry Well-Known Member

    На ХХХ хтось вже був?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. basia

    basia Well-Known Member

    Я бачила , але вдома на диванчику. Мила казка про вічне - любов, життя, оптимізм та обов"язок. І трішки космічного антуражу. Рекомендую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Дівчатка хтось йде на "50 відтінків темряви"?, білети вже є у продажі і потрохи розкупляються. Першу частину дивилися вдома, другу будем в кінотеатрі дивитися. Прем"єра з 9 лютого