Новинки кінопрокату-варто чи ні?

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем марта, 4 Жовтень 2010.

 1. aknytsU

  aknytsU волошкова...)

  Ходив :)
  Вартові Галактики-2 так нічого. Не так яскраво для мене, як перша частина, та на один раз годиться. Зручні крісло-ліжко-трансформери в Мультиплексі зробили своє :) До речі, хоч там і дешевший попкорн ніж в Планеті, але на смак бєка((
  "Форсаж 8" - така вже казка з казок, що ну. Але цікавіший фільм ніж Вартові. І музика зараз перша в плейлисті :) Налюбувалась Стетхемом, Дізелем і рештою компашки.
   
  • Подобається Подобається x 2
 2. Online

  Online Well-Known Member

  І ми ходили на "Вартові галактики". Давно вже хотілось фантастичної комедії рівня "Люди в чорному 1,2", а то останніми роками в жанрі фантастики якась одна апокаліптика. Фільм сподобався: смішний, легкий і ненапряжний. За сюжетом не гірший від першої частини.
   
  • Подобається Подобається x 2
 3. Kohaju

  Kohaju Well-Known Member

  Ходили на Короля Артура. Фільм цікавий та динамічний, але чогось бракувало. Можливо не бачила Джуда Лоу в ролі поганця-короля. Головний герой неперевершений. Фільм для тих, хто любить жанр фентезі.


  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
   
  • Подобається Подобається x 3
 4. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  Подивилась "Чарівні Чудові"...Залишились приємні враження. Фільм дещо дивакуватий, і підозрюю не всім сподобається. Але мені норм. Дуже спокійний, місцями смішний(але трошки), дещо наївний, часом сентиментальний. Але якийсь такий справжній, я вже давно не бачила такого плану фільмів. Рекомендувати не берусь, але хотіла б почути ще чиєсь враження))))
   
  • Подобається Подобається x 1
 5. Raven

  Raven Мама малятка

  Ггг, а головний герой спав в борделі в далеко не доісторичній футболці. І куди ж без китайців і кунг-фу. Картинка гарна, сценарій троха брєдовий. Я чекала гарного історичного епосу.
   
 6. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  Ходила з чоловіком на Мумію. Ну що вам сказати - півтора години і 130 грн коту під хвіст. Фільм халявний у всіх сенсах цього слова. Було таке відчуття, що знято кіно десь у 2000 році, а не у 2017р. Назбирали усі можливі кіноштампи цього жанру, додали кволенький сценарій - і вуаля...В голові не вкладається як Том Круз і Расел Кроу могли погодитись на ці зйомки. Особливо Кроу, він наче у гарних фільмах знімається. До того ж, формат був 3Д, а його як такого не було зовсім.
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Інформативно Інформативно x 2
 7. Kohaju

  Kohaju Well-Known Member

  Певно добре, що послухала чоловіка, і пішли на Wonderwoman. Динамічне і цікаве кіно. Мені сподобалось.


  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. Barnaulka

  Barnaulka Well-Known Member

  Наречений на двох (Jour J, 2017) - таке собі... Останнім часом "присіла" на французькі комедії, бо вони зазвичай легкі і веселі, без пошлостей і т.п. Ця - наче весела, але... Можна подивитись один раз, але без марних очікувань :sad:
   
  • Подобається Подобається x 1
 9. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  Валеріан і Місто тисячі планет. Гарненький і милий фільм, в дусі П'ятого елементу. Тим більше, що і той, і інший - фільми Люка Бессона. Барвиста картинка, цікаві технічні заморочки. Відключити голову на дві години і гарно провести час - "в сам раз"...
   
  • Подобається Подобається x 1
 10. silvia

  silvia Well-Known Member

  а є тут прихильники Дзідзя? Хтось був уже на "Контрабасі?"
   
 11. katkas

  katkas Well-Known Member

  Є прихильники. Я. Але сьогодні прем'єра, може ще не встигли всі бажаючі. А я б дуже хотіла почути відгуки. Бо хочу піти з дітьми, немає з ким залишити. От думаю чи не зарано. Малим 9 і 4. Ну або хоча б з старшим.

  Надіслано від мого HTC One mini, використовуючи Tapatalk
   
 12. Arika

  Arika Well-Known Member

  В неділю ходили великою компанією з дітьми (від 3 до 8 років) на фільм "Дзідзьо контрабас". Я в захваті!!!!!!! Що би там не писали про цей фільм (перед походом читала відгуки, які були кардинально різні від суперських до жахливих), особисто мені кіно дуже і дуже сподобалося. Можу навіть сказати більше, було набагато краще ніж я очікувала. Я думала, що буде щось таке "тупеньке" з жартами Дзідзя, а був красний фільм (з сюжетом) і безліччю смішних жартів. Всі, в тому числі діти (хоча я думаю, вони не повністю зрозуміли сюжет), були задоволені!!!!!! Після фільму, ще цілий вечір згадували всі його жарти (деякі були ну може чуть чуть "пошлі"), але загалом всі мега задоволені. А діти задоволені від кіна "з Дзідзьо" ))))))) Я би рекомендувала дорослим обовязково піти, а з дітьми по бажанню!!!!!!!!
  --- дописи об"єднано, 12 Вересень 2017 ---
   
  • Подобається Подобається x 1
 13. raspberry

  raspberry Well-Known Member

  Ходили з дітьми (7 і майже 4 роки). Обоє люблять Дзідзя. Старшій сподобалось, менший під кінець вже марудився і хотів виходити. Нам, дорослим, таке собі. Як на мене, то оті його інет мувіки набагато смішніші.
   
  • Подобається Подобається x 2