Новинки кінопрокату-варто чи ні?

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем марта, 4 Жовтень 2010.

  1. Eva Reni

    Eva Reni Well-Known Member

    Погоджуюся, веселий , класний фільм.
    "Дуже погані матусі-2" - не бачила 1 частини, але ця ніяка, даремно витрачений час.
    "Пригоди Паддінгтона 2" - дуже сподобався, давно не бачила такого доброго, душевного фільму , ну і смішного.
    "Темні часи" - рекомендую, цікавий історичний фільм про Вінстона Черчеля, оснований на реальних подіях.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Підписуюсь під кожним словом. Насправді дуже добрий фільм.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    "Фердинанд" - мої хлопці насміялись добре :haha: :))), обидва такі довольні вийшли з кінозалу :good2:

    Знаю, що сімейство @Nitriotka ходили, і їм теж дууууже сподобався мульт :good:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Ти права ))
    Насміялись так,, що аж щоки боліли )
    Мені найбільше припала до душі коза Лупе. Діти казали, що наш тато і без відерця так само хропе :girl_haha:

    А старшому малому було прикольно подивитись, як коні зробили даб ))

    Я б ще раз пішла із задоволенням :girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Shashynichka

    Shashynichka Well-Known Member

    Дуже цікавий, смішний і добрий мультик.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Нам теж сподобався. Я навіть не очікувала, досить не погано, як на другу частину, після успішної першої. Час пройшов не помітно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    тепер собі уяви, як ми насміялися, якщо врахувати, що в нас в хаті вже 2 місяці живе такий самий "фердинанд". Один-в один, таке враження, що з Ахіла мальований. А я коло нього - Лупе-лУпою.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
  8. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Хто ще вагається чи варто.... однозначно варто переглянути. Сьогодні з малим ходили, сказати, що сподобалося, то нічого не сказати. Чудовий, дещо повчальний, кумедний, місцями зворушливий фільм. Позитивний, кумедний, однозначно вартий уваги.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Online

    Online Well-Known Member

    На виході якийсь хлопчик до мами: "О, а в тюрмі виявляється так весело!" :)))
     
    • Смішно Смішно x 2
  10. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Я в кіно зараз не ходжу, знайшла піратське відео фільму "Я, Тоня". Переклали "Тоня проти всіх". І таке в мене не однозначне враження... Навіть не знаю чи рекомендувати чи ні цей фільм. І який його основний меседж. Напевно, що є інший бік Америки і він таки справжніший, ніж її уявляють. От важко зрозуміти для чого цей фільм. Цікава думка хто дивився.
     
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, чи ходив хтось на фільми про мистецтво, ті, що в Планеті, в 3Д? Знаю, що були вже фільми про галерею Уфіцці і Собор Св.Петра. Не вийшло мені піти. Тепер бачу на черзі Рафаель. Вартує йти?
    Рафаель: Володар мистецтв (0+)
     
  12. didushokvika

    didushokvika Молода Мама Віка

    Сподобався Тор. Рагнарьок.
    Джуманджі
    не додивились. Пішли з сеансу, бо навколо 4 людини їло чіпси! Такого ще не було за роки відвідування кіно, щоб було не чути фільм. А ще дуже смерділо... здалось, що від одного відвідувача... Тепер чекаю, коли з'явиться в хорошій якості додивитись.
     
  13. Optima

    Optima Member

    можливо хтось дивився фільм "Місце"? опис зацікавив, але чи насправді хоороше кіно?
     
  14. Tora

    Tora Member

    Дивилась фільм Нічні ігри. Як на мене, не вартий того, щоб йти в кіно.Читала, що комусь сподобався, проте я не сприймаю несмішні, тупенькі американські жарти, деякі вульгарні. краще переглянути фільм -
    Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі, який з'явився в торентах.Давно не траплялась хороша драма, поєднана з чорним гумором.І не залишається гіркого осаду, як зазвичай після драм.Лише роздуми.
    Хто перегляне- прохання написати ще фільми на зразок цього.
     
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Червоний горобець-значно кращий, аніж я очікувала. Достойний триллер, "гарно" так полоскотав нерви), важко було спокійно сидіти на кріслі до останньої хвилини. Однозначно вартує сходити тим, хто любить такий жанр.
     
    Останнє редагування: 4 Березень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    Червоний горобець - хороший фільм, тримає інтригу, але для мене трохи важкий, багато насилля! Люблю цей жанр, проте емоції змішані. Якась я стала дуже вразлива ....мо то декрет так впливає? :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. sherry

    sherry Well-Known Member

    Ходили на Складки часу - не раджу. Нам здалось якесь вимученим і затягнутим, і трохи страшним як для дитини.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  18. Eva Reni

    Eva Reni Well-Known Member

    Погоджуюся, сподобався, але хотілося поменше насильства і крові.
    "50 відтінків свободи" - також сподобався, красиве закінчення любовної історії)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Погоджуюсь. Хоч фільм наче для дітей, ми з чоловіком пішли, бо нам сподобався трейлер. Дуже слабенький фільм, на трієчку. Спецефекти місцями цікаві, особливо на початку. Але загалом купа штампів...Не вартує йти...Дівчинка поруч, років 10, другу половину фільму просиділа в телефоні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Руслан і Людмила-класний мультик, від озвучки просто в захваті))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2