Новобудови Львова

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 17 Квітень 2013.

  1. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    не раджу. Можливо хтось з реальних покупців надасть точнішу інформацію. Я контактувала з ними по роботі - враження не дуже. Мали певні проблеми з документами, працювали по сумнівній схемі та й сам директор людина далеко не з найприємніших...
     
  2. Dmytro_D

    Dmytro_D New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    До речі, як справи з видачею прав власності на Червоної Калини від ЕКО-ДОМу?
     
  3. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    Дуже не рекомендую!!!
    будинок збудований без жодного дозвільного документа, прокурутара подавала в суд про знесення, але відмовили, оскільки там було визнано право власності на окремі квартири громадян. Усі власники визнавали право власності в судовому порядку. По кожному об'єкту ведуться суди, а будинок на Бальзака побудований на газопроводі, поцікавтесь у мешканців будинку на Бальзака, вони бааагато розкажуть.
    Подивіться тут і тут
     
  4. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Новобудови Львова

    Нещодавно зустріла інформацію про буд. фірму ,,Трембіта,, Може хтось мав з ними справу?
     
  5. Chuvachok

    Chuvachok New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    Друзі, є хтось з ЖК Ювелірний? :) майбутні сусіди, де ви?:)
     
  6. yuliamurik

    yuliamurik New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    я хочу купити квартиру в жк ювелірний, а скажіть я на сайті в них бачу ціну 6650 -це така і є ціна насправді чи потім виходе інша ціна, і хто знає які там умови оплати?
     
  7. pokytyanka

    pokytyanka Active Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    Хто придбав квартиру в с.Солонці, забудовник ПП "Катерина"? Що можите сказати про якість будівництва?
     
  8. Grek

    Grek Well-Known Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    Ціна зараз іде 930$, відповідно із зміною курсу змінюється гривневий еквівалент.
     
  9. Dmytro_D

    Dmytro_D New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    Зараз навіть щомісячне гіперпідвищення цін в Еко-Домі залишає ціну привабливішою, ніж в решти фірм, де є прив"язка до долару.
     
  10. bizon

    bizon New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    [/COLOR]
    Ми взяли квартиру на Скрипника 3 черга (Еко дім), на не заплачені нами метри підняли ціну на 100грн. 1 раз і зараз ціна метра становить 7500 грн. На вільні квартири ціна 8400, думаю що 930$ за метер в невідомого забудовника ЖК Ювелірний - це закруто тим більше починали вони від 6650 за метр, а зараз - 10 000? Співчуваю тим хто купив у них квартиру!!!
     
  11. Dmytro_D

    Dmytro_D New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    Ми брали на Інструментальній за 7450 метр, до кінця 2013 вона зросла на 190 грн за два рази. Скільки зараз коштує не знаю, але здорожчення триває судячи з цін на їхньому сайті. Але до 930$ думаю ще точно далеко. Та сама ситуація думаю і з Доброю Оселею, де метр 800 чи 850$. В нашій країні прив"язка до валюти може стати великою халепою((
     
  12. Grek

    Grek Well-Known Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    А звідкіля такі ціни? На скільки мені відомо ціна в них 950$ на другу секцію яка буде здаватись в 3 кварталі і 920$ на третю секцію, 4 квартал.
     
  13. Dmytro_D

    Dmytro_D New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    Значить ще веселіше, запам"ятав напевно ціну на першу секцію. Тоді зовсім не розумію Доброї Оселі - величезна ціна виходить. Взяти для прикладу дворівневу на 75 квадратів приблизно, курс десь 10.4 і разом 740 000грн. - ціна трикімнатної в Еко-Домі десь на 90 квадратів. Жахи, що тепер стало з цінами на квартири.
     
  14. yuliamurik

    yuliamurik New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    була на жк ювелірний- взяла в них зразок договору про участь у фонді фінансування будівництва,хто що може сказати про нього, бо дуже хочу квартиру на підстригача а шось до договору не впевнена,може хтось розвіє мої сумніви
     
  15. Dmytro_D

    Dmytro_D New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    викладіть його тоді, подивимося. Перевірте чи дійсно є оформлено ФФБ, а не як у Ріелі))
     
  16. Chuvachok

    Chuvachok New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    за договір можете не переживати, бо він там - типовий і затверджений державою.
    я там купив ще минулого року, коли починали будувати перші поверхи. а зараз роблять дах. документи перевіряв перед покупкою.


    і там немає прив’язки до долара.
     
  17. Grek

    Grek Well-Known Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    Так зараз у цих фірм які рахують за квадрат в доларах ціни просто фантастичні - гривневі зарплати то не зросли, а ціна виходить на 20% більшою.
    Думаю що це не вигідно ані забудовникам ані потенційним покупцям, бо по-перше нема в покупця стимулу купувати таку квартиру саме зараз і пошвидше, оскільки все-таки в кожного є надія що після виділення кредитів світовою спільнотою курс долара все-таки опуститься нижче 10 грн., а відповідно це загальмовує загальний розпродаж квартир в будинку (а отже і фінансування будівництва будинку загалом). Ну і по друге, зрозуміло що вартість будівництва не є прямо-пропорційною долару, оскільки ані зарплати які виплачуються в гривнях будівельникам не зросли та і ціна на більшість буд-матеріалів зросла не на 20% так як зріс долар з початку року.
    Тому ці кілька забудовників у Львові які привязані до гривні все-таки мають значну перевагу. Ну і залишається сподіватись, що закони ринку все-таки змусять "доларових" забудовників переглянути цінову політику на більш адекватну до ринкової ситуації.

    ---------- Додано в 22:37 ---------- Попередній допис був написаний в 22:31 ----------

    Можливо коли ви купували то відповідно такої привязки не було. Але зараз нажаль ціна 930 доларів і оплачується в гривнях по реальному курсу на день оплати. Саме це і відштовхує багатьох потенційних покупців, тому що долар по 10.2-10.4 для пересічного покупця при загальній вартості квартири - сума величезна.
     
  18. Chuvachok

    Chuvachok New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    Ви не зрозуміли. Я плачу за квартиру частинами. Купував коли курс був 8 з копійками.
    Маю ще внески платити і плачу по курсу 8.
    В багатьох компаніях йде перерахунок ціни на квартиру в залежності від курсу долара.
    Тобто, якщо завтра буде курс 15, то вони роблять перерахунок на новий курс.

    А на ЖК Ювелірний ціна буде зафіксована, навіть якщо курс буде 15 грн, ви платитимете свої внески за житло по старому курсу 10 грн. Ось у чому перевага.
    Принаймні, я так плачу:)
     
  19. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    скажіть, будь ласка, а як саме то вказано в договорі? тобто про ваші платежі в договорі вказано в гривнях?
     
  20. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    У "Львівцентробуд" ми теж платимо по фіксованому курсу. Зараз залишився останній платіж, коли вже перераховують кінцеву площу, і от буквально вчора нам її порахувати по курсу 7, як було на день заключення угоди.