Новобудови Львова

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 17 Квітень 2013.

  1. Dmytro_D

    Dmytro_D New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    цікаво((( На червоної Калини люди живуть з нового року, а Скрипника без світла - хоча здавалося майже разом в кінці осені.
     
  2. Maryblack

    Maryblack New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    Відповідаю на запитання в ПП, а також для тих кого цікавить яка ситуація була із здачею 3 черги на Червоної Калини:
    1) По договорах здача будинку була запланована на 30 червня 2013 - Офіційно будинок зданий 5 серпня 2013
    Орієнтовоно 28 серпня можна було писати заяву про надання доступу для проведення ремонту в квартирі. Воду потрібно було носити з будови відрами, світло брати від будівельних щитків між поверхами(3 щитки на підїзд). Перед написанням такої заяви потрібно було підписати акт прийому-передачі, де вказуєш шо немаєш жодних притензій до якості виконаних робіт у квартирі)
    2) В ті ж самі числа проплатити вартсть оформлення прав власносі(вартість вказана в договорі) + додатково потрібно оформити довіреність на Еко-Дім у нотаріуса щоб вони могли тим займатися
    3) Орієнтовно 24 жовтня у наш підїзд подали воду, для цього разом з сусідами писали додаткову заяву-прохання до забудовника про те, що нам необхідна вода для виконання ремонтних робіт, бо ми плануємо вселитися до кінця року
    4) Орієнтовно 7 листопада підключили світло у квартири
    5) 10 лютого були готові документи про право власності на квартиру
    6) Газу нема досі, хоча кожного понеділка обіцяють що в пятницю підключатимуть :)
     
  3. Frendly

    Frendly New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    Напишу свої враження від купівлі квартири. Все таки ми наважилися і купили квартиру у Прат "Ірокс",ті що на Антонича. Довго вагалася з вибором, тому що про компанію забудовника відгуків не багато та й і ті не до кінця позитивні, але я так думаю,що то певне таки конкуренти стараються. Документи та всі дозволи ми спочатку перевіряли в юриста, потім зверталися в міську раду,і нам дали однозначну відповідь, що все нормально,і на Рясному купили собі квартиру також в цього забудовника родичі,то будинок вже зданий,нарікань не мають,роблять ремонти, документи всі в порядку.
    На Антонича зараз будують 7 поверх з 10.Поки там готові 2 будинки, будують дальше цілий комплекс. В нас 2 під"їзд буде. Наблюдаю за тим, поки нормально, правда не так швидко як Екодім, можливо тому що з цегли ті будинки. Обіцяюють до кінця року,що буде все готове, тоді побачимо результат.
     
  4. bizon

    bizon New Member

    Відповідь: Новобудови Львова



    Якщо газ не підключили, то й опалення немає?
     
  5. Maryblack

    Maryblack New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    так, немає
     
  6. Відповідь: Новобудови Львова

    По перше я вже на якомусь форумі читав дану відповідь точ в точь. можливо копія.
    по друге еко дім також будує з цегли.
    по третє даний будинок будують вже більше 4 років. Я чотири роки тому поїхав зі Львова на роботу в інший регіон так на момент відїзду фундамент вже був. також стояло питання купівлі так ціни там лупили такі що... може ніхто не хотів тому і зменшили. Нічого конкретного погвного про даного забудовника сказати не можу, але враження після спілкування склалося не приємне.
     
  7. yuliamurik

    yuliamurik New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    сьогодні придбала квартиру на червоній калині 5 черга, здача 31 грудня 2014 р., комунікації будуть аж весною як і документи про право власності, ( так як маю де жити то мені до весни підходе,головне щоб не дальше) довольна як слон , раніше думала на підстригача брати то там 930 дол. метр а тут мені вийшло 780 дол. метр
     
  8. Frendly

    Frendly New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    Так,це копія.Але тим не менше,я не можу сказати,коли було залито фундаменти будинку,але 2 вже стоять готові,люди в одному живуть,і до кінця вже фундаменти залиті на наступні будинки.Звичайно,що Екодім будує швидше,але і якість там не найкраща, про це знають ті хто цікавляться,і ціна там для мене зависока.Не знаю скільки часу будують тих 7 поверхів "Ірокс",можу сказати від коли я почала за тим будівництвом спостерігати,то закінчували будівництво 6 поверху,тобто хтось пише якусь неправдиву інформацію,що будують дуже довго,кожного дня є будівельники.Це тільки особисто моє враження про це будівництво,і про забудовника,тому я вирішила про купівлю квартири в них,ну і ціна приваблива на даний час.
     
  9. Відповідь: Новобудови Львова

    дозвольте питання це ви придбали в 5 черзі 3-ох кіматну на першоу поверсі? Просто згідно даних сайту тільки вона в них лишилася. Я купив спочатку на червоної калини але потім поміняв на скрипника. от і спостерігаю за ними. Дякую
     
  10. Відповідь: Новобудови Львова

    Я був у квартирах (збудованих) еко дому. Так у деяких квартирах були огріхи але були і без них. так що думаю що це як пощастить. Як казав один з співрозмовників - нема ідеального забудовника в кожного є якісь огріхи, просто не завжди їх відразу видно. Треба розуміти що дуже дешеве житло має викликати підозру собі в убиток ніхто працювати не буде. Я тільки за, щоб усі забудовники будували як найкраще, як най якісніше і як найшвидше, щоб жодний інвестор не залишився незадоволеним.

    ---------- Додано в 16:54 ---------- Попередній допис був написаний в 16:38 ----------

    Після вашого коментаря, я бувало засумнівався чи іменно про цей будинок я сказав в свому повідомлені, і рішив перевірити чи не помилився. І дійсно це іменно цей будинок. Також пошукавши в неті більш точнішої дати знайшов фото початку будівництва які датуються літом 2010 року.
     
  11. yuliamurik

    yuliamurik New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    так саме її я і придбала-надіюсь не пошкодую)))
     
  12. Frendly

    Frendly New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    Давайте не будемо писати хто з нас є хто,і хто блондинка(((..І як виглядає цегла повірте мені відомо,просто чому виникло в вас "bizon" таке критичне та негативне враження про Ірокс і про тих хто там купує,стає дуже аж цікаво...
     
  13. Відповідь: Новобудови Львова

    Як я вже писав я також придбав в еко домі але на скрипника і також надіюсь що не пошкодую. Будемо вірити і сподіватись
     
  14. esenija

    esenija New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    На Скрипника 2га черга ще нема води, документи обіцяють за два місяці.Підвали по 550 дол. оформляють нормально все по документах.
     
  15. yuliamurik

    yuliamurik New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    на червоній калині підвали по 510 дол.
     
  16. Відповідь: Новобудови Львова

    Так вото так але не продають - чекають чогось.
     
  17. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    А які ж застереження щодо фірми Ріел?Власне, цікавить будинок на Святослава, а то відгуки в неті щось не оптимістичні. Може хтось знає щось з власного досвіду?
     
  18. Відповідь: Новобудови Львова

    сам не мав з нею справи але в інтернеті читав ну дуже багато негативних відгуків. Тому читайте, шукайте, гугліть, і рішайте. Але на мою думку найкраща реклама буде від власників вже зданих в експлуатацію будівель. Вони то можуть розказати як що і до чого.
     
  19. Dmytro_D

    Dmytro_D New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    мені вистачило інформації про те, що їхній ФФБ офіційно не існує, а перший внесок треба перевести на якесь ПП (типу їхня працівниця). Думаю після такого мати справу з ними небезпечно.
     
    Останнє редагування: 5 Квітень 2014
  20. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    Вчора чоловік був на квартирі , вже останні штрихи завершили, батареї стоять, котел, автомати, і навіть рушникосушник вчепили, хоча це не було прописано, мене то здивувало трохи...Інші компанії теж здають квартири з батареями, котлами і так далі? Обіцяють за пару тижнів здачу, ітого затримка здачі вже півроку) Але вже ось ось ...:girl_claping: