Новобудови Львова

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 17 Квітень 2013.

  1. Golgy

    Golgy Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    Звідси: http://www.epravda.com.ua/publications/2012/07/18/329722/
    Досить цікава стаття про попередній договір з поважного видання.

    Додам, що при попередньому договорі квартира може бути продана кілька разів(таке бувало на ринку нерухомості України) чи бути об"єктом застави, яку забудовник мав би зняти перед укладанянм основного договору але враховуючи теперишній час це додає ризиків.

    Ну і також податки, їх прийдеться заплатити відносно реальної суми а це досить не мала сума. (біля 1 000 доларів для 1 кім квартири).

    Тому лише за ФФБ. Надійно, фінансовий контроль проводить банк і економія на податках.

    ---------- Додано в 22:32 ---------- Попередній допис був написаний в 22:26 ----------

    Ви можете привести пункт договору про визначення затягування здачі? Там такого немає. І немає визначено граничної дати для укладання основного договору. А якщо дати немає то основний договір буде укладатись коли захочуть цього вони.
    Прошу спростувати але таке трактування надав мені юрист.

    Так, але кошти сьогодні ви заплатили по курсу 16 наприклад а через 2 роки буде курс 30 і ті гроші нічого не варті. Це ще один момент тиску на покупця.

    Будинок будують, здають. Люди живуть поітм виходять з плакатами і міська рада змушена подарувати землю жильцям.
     
  2. Dmytro_D

    Dmytro_D New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    не знаю де Ви там бачите захищеність, те що я бачив в Інтергалбуді на півтори сторінки не містить і близько такого(( Можливо хтось інший і пише його краще! Пайові договори завіть на рівні законодавства не рекомендуються.

    ---------- Додано в 22:36 ---------- Попередній допис був написаний в 22:32 ----------

    Самий хороший і правильний варіант - забудовник бере землю в оренду в міста на 3-7 років чи скільки йому треба на будівництво, а потім земля має повертатися місту, що має бути прописано в договорі оренди, тоді немає ніяких питань до тих, хто купив квартири в будинку. І ніякої оренди вони нікому не зобов"язані.
     
  3. Vysoka

    Vysoka Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 16 Січень 2015
  4. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Хтось мав справу із забудовником "Трембіта"?
     
  5. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Теж цікавить інформація про них.
    В них підозріло низькі ціни)
     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    Каркасне будівництво, типу гамериканських хаток, воно дуже дорого не коштує.
     
  7. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    мене цікавить їх будівництво з газоблоків - відгуків в інеті мало, але більшіть позитивні. Особистість власника теж дуже цікава - працював та жив багато років за кордон, а тепер хоче реалізувати свою маленьку мрію в Україні))
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. sashunja

    sashunja New Member

    Всім привіт .
    Шукаю сусідів по будинку від Карпатбуду на кульпарківській 156
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Будем сусідами.
     
  10. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Дівчата, хто живе на Рясне, Рясне-2, підкажіть мені чи щось у вас там будується, але так на початковій стадії, бо те що я обдзвонювала, то вже майже добудовані і ціна відповідно інша.
    Чи може хтось щось порадить мені доброго забудовника і щоб ціна була до 10 000 грн за метр.
    І може хтось підкаже, які ще будуть в мене витрати після оплати за квартиру, оформленя прав власності, податки і т.п.? На яку суму розраховувати? Бо від фірм ще не почула зрозумілої інформації, кожен щось своє розказує...
     
  11. ohoynyak

    ohoynyak New Member

    Може хтось мав справу з забудовником Мій дім http://md.org.ua ? не бачила в них ще зданих будинків у Львові, цікаво чи не буде з ними пробем.
     
  12. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    хоч ми не з того будинку, але теж сусіди :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. MartaMn

    MartaMn New Member

    Всім привіт! Хотіла б отримати якусь інформацію про будівельну компанію "Ріел". Якщо хтось має якусь інформацію, напишіть, будь ласка.
     
  14. enigma

    enigma Well-Known Member

    Хто купував житло в Інтергалбуді, на що звернути увагу? Бо попередній договір в них типовий. І до речі в ньому прописані граничні терміни здачі будинку.
     
  15. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    маєм "щастя" жити в домі їхнього виконання. І угараздило ж нас:sad: Не знаю скіки мого життя вже перевелось з нервовими клітинами. Шумоізоляція не то що жахлива - її нема. Як сусіди зверху совають стільці на кухні - то таке враження, що бензопилою по голові. По скайпу їх розмови чути дослівно. Ну ок, нехай вони старі - глухі. По їх новинах 5 каналу звіряєм годинник. В сусідній квартирі поверхом вище чути як звонить телефон і як по ньому говорять. Знизу чути всі високоінтелектуальні бесіди. Не пройшло і 3-ох років після здачі, а верхні квартири вже протікають. Мало того - в зливу тече по сходовій мінімум до 7 поверха - струмком (а всього 10). Про такі дрібниці як прибудинкова територія, дит площадка (заявлена в проекті), з'їзд для возиків - я взагалі мовчу. Їх просто не існує. Як надумаєте брати - шумоізолюйтесь зі всіх сторін, подвійно.
     
    • Корисно Корисно x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. germiona

    germiona Member

    Підскажіть щось за будівництво комплексу "Фамілія" від забудовника Набережний Квартал на Кульпарківській
     
  17. germiona

    germiona Member

    Чи хтось там купував квартир
    и і які відгуки
     
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    сподіваюсь ніхто з форумлян не придбав тут квартиру?
    Будинок планують зносити оскільки це самовільне будівництво і в забудовника немає жодних документів та дозволів.
    інформація з ресурсу Захід.нет
     
  19. ginseng

    ginseng Well-Known Member

    @enigma не знаю чи актуально, але ми маэм від них квартиру, купили 3 роки тому за типовим договором з розтрочкою виплати. Дуже задоволені, порівнюючи з іншими новобудовами, то наша набагато якісніше виконана, особливо тішить, що не зекономили на ліфті - гарний 8 -ми місний, 2 каляски стають дитячі, а в сестри в новобудові каляска не влазить і зовнішня щтукатурка вже обсипалась.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Працював у них чоловік колись