Новобудови Львова

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 17 Квітень 2013.

  1. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    :) вітаю!


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. zkate

    zkate Well-Known Member

    Дівчата, коли плануєте купити квартиру у каркасному будинку, обов'язково цікавтесь товщиною і конструкцією міжкімнатних і міжквартирних перегородок (щоб потім можна було шафку закріпити на ту стіну, а не тільки картину :) )
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 2
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    На НР приіжджали гості з Білорусі. Знімали квартиру у господаря в новобудові на Князя Святослава. Отримали шок, коли в перший день перебування на дружину одного з них впала кухонна шафка, яка звалилася разом із куском стіни. Перше іх питання було: чи у нас у місті усі такі новобудови :).
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Mikimonkey

    Mikimonkey New Member

    Планую купляти квартиру у буд. по вул. Манастирського (2-га черга). Чи ви маєте якусь інформацію про цю компанію " Нове місто"? Дуже ризикована схема купівлі через облігації і ПП Сихівське. Планування хороше, але чи перевіряли ви документи на землю? Чи якісно будують?
     
  5. hedera

    hedera Member

    Я чесно кажучи нічого не знаю. Документів їхніх не бачила. Дзвонила їм на початку місяця, казали що все продано. Без поняття. Вам, треба шукати людей які вже купили)
     
  6. hedera

    hedera Member

    Тепер шукаю майбутніх власників житла в Галицькому Леві чи тих, хто планує там купувати. А може хтось щось знає? Буду вдячна за інформацію :girl_tender:
     
  7. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    :girl_smile:Напишіть мені в пп, що саме вас цікавить, або дам вам посилання на групи в соцмережах, самі собі почитаєте)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Mikimonkey

    Mikimonkey New Member

    Дякую за відповідь!
     
  9. siriuska

    siriuska Member

    Знаю я ситуацію де кілька людей 2-5 купляли до спілки землю а тоді будували невеличкий будинок. Може хто підкаже де таке шукати.
     
  10. Joll

    Joll Well-Known Member

    Може слід було висловлювати претензії власнику орендованої квартири, чиї майстри неякісно зробили ремонт (можливо - перепланування, що дуже часто буває) та абияк змонтували кухонні меблі?

    Я живу у тому комплексі третій рік, є в правлінні осбб та за три роки зборів та розмов з мешканцями ні разу не чула, щоб в когось меблі із стінами валилися.
     
  11. Ripo

    Ripo New Member

    Хто придбав або збирається придбати там квартиру? Можливо є якась корисна інформація чи порада.
    Можливо хтось порадить кращого забудовника.
    Чи хтось чув про забудовника- СБ-Груп? Чи варто зв'язуватися?
    Що скажете на рахунок ЖК Парус Парк?

    Дуже дякую за будь-яку інформацію.
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Бачила як штукатурять середину без зовнішньої стіни. Хз як там по феншую має бути) На Кульпарківській невелике місце на парковку, враховуючи к-ть квартир.
     
  13. Ripo

    Ripo New Member

    Хто може щось порадити на рахунок землі яка знаходиться в оренді в забудовника. Деякі забудовники мають землю в оренді на 100 років а деякі тільки до кінця будівництва. Чи можливо, що потім власник землі встановить космічну ціну за оренду для ОСББ?
    Дякую.
     
  14. Mikimonkey

    Mikimonkey New Member

    Відповідно до законодавства земля може бути в оренді не більше 49 років. Після закінчення будівництва договір маа би розірватись і земельна ділянка передатись у власність осбб. Якщо це комунальна власність - то безкоштовно взагалі, якщо приватна- через цивільно- правову угоду
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. siriuska

    siriuska Member

    В мене не то питання не то шо...Бачу зараз багато хто купляє квартири в новобудові. В мене є знайомі які купили землю,та будували, самі все обирали, узгоджували. Тепер мають будиночок на 3 сімї. Якби мені хотілося так робити, як знайти компанію?
     
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Дати оголошення. Або побудувати котедж на дві сім'ї а потім продати половину.якщо це реально для вас...
     
  17. siriuska

    siriuska Member

    А де саме можна розмістити оголошення? Побудувати та продати... нажаль.
     
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Не знаю... може в розділі нерухомість- куплю. Але найкраще мабуть по знайомих пустити слух. А в якому місці ви хочете?
     
  19. siriuska

    siriuska Member

    Ой, то напевне не від мене залежить, я лиш хочу... а все решта будемо вирішувати, якщо назбирається купка людей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Зрозуміло. Вам треба трошки чіткіші мати бажання.тоді швидше знайдете компанію. Типу в районі таких то сіл хочем то і то.шукаєм сусідів. А взагалі можна спробувати в групі фб людоньки порадьте.або пошукати щось схоже. Там більша аудиторія ніж тут. Успіхів.
     
    • Подобається Подобається x 2