Новобудови Львова

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 17 Квітень 2013.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    а я якраз би не радила будувати до спілки, тим більше, з незнайомцями ( то ще в родині-тако-сяко). Банальний приклад був по сусідству, коли 3 друзів вирішили збудувати спарений котедж. В результаті- всі пересварилися. Хоча житло збудували. Просто у всіх виявилися різні фінможливості, у всіх по різному в результаті вийшло закінчувати ремонтні роботи і облагороджування територіїї. Той, хто хотів все скоріше до глянцу довести вцілому, злився і гнав на того, у кого ще затримувалися роботи, бо це псувало зовнішню картину і його не влаштовувало. Будівництво- це великі кошти і купа нюансів. І зв язуватися у спілку з людьми, яких реально не знаєш- то подвійний ризик.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 12
    • Подобається Подобається x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, а хтось в курсі відносно "Дольче Віти" на перехресті Шевченка-Левандівська? Що за забудовник? Ще поки лише планують починати.
     
  3. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Дівчатка - ХЕЛП!
    Дуууже хочу гарну квартиру в МістоТрав ЖК Місто трав на Кульпарківській. Чи хтось купляв чи знає що там і як. Єдине що знаю, що забудовник той самий що і Добра Оселя.
     
  4. Markyslv

    Markyslv New Member

    А що Вас цікавить?
     
  5. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Чи хтось має вже здану квартиру в цьому комплексі. Чи є нюанси по оформленню (знаю що +-1м.кв).
    Може хтось робить ремонт. Чи добра стяжка-стіни і тд. Розводка. Я просто ніколи не стикалася з новобудовами, тому навіть незнаю на що звертати увагу в першу чергу.
     
  6. SonYka

    SonYka New Member

    Дівчатка,всім привіт!!!:girl_smile: Підскажіть,будьласка, вперше купляю квартиру ....порадьте , може вже стикався з цими забудовниками,як карпатбуд або еко-дім??? Хто краще? На шо звертати увагу? :girl_flag_of_truce::girl_flag_of_truce::girl_flag_of_truce::girl_flag_of_truce::girl_flag_of_truce::girl_flag_of_truce::girl_flag_of_truce::girl_flag_of_truce::girl_flag_of_truce:Буду,дуже вдячна!
     
  7. SonYka

    SonYka New Member

    Підскажіть , будьласка, а як вам квартира від карпатбуду??? Цікавить, так само і еко-дім.... Може могли б підсказати,що краще??
    --- дописи об"єднано, 28 Лютий 2017 ---
    Зараз, щоб купити квартиру з гарним місцем та поверхом треба купувати ще в " зародку". Ну і ціна прийнятна. Це завжди ризик, тому забудовник має бути надійним.[/QUOTE]
    А вам як квартира від еко-дому??? Цікавлюсь, бо вагаюсь між карпатбудом та еко-домом,..
     
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    Вікна хороші, п'ятикамерні, стіни рівні, стяжка теж, електрична розводка хороша. Мало шо переробляли, хіба трохи переплановували.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. silvia

    silvia Well-Known Member

    коліжанка живе у новобудові від цього забудовника...Вікна в перший же рік по периметру цвіли і мокріли цілу зиму. У ванні при наявності витяжки - цвіль у кутках така, що зацвів й шнурок від пральки....Те, що бачила сама.....
     
    Останнє редагування: 28 Лютий 2017
  10. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Знайома купила від них на Стрийській. Це була перша зима. Нарікань не було. Каже, що задоволена.
     
  11. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  12. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Певно залежить від будинку. В мене вікна панорамні, то нормальні, навіть конденсат не збирається. Але взагальному халява, хоч зі всіх вони певно найнадійніші, особливо коли купуєш в процесі будови. Шумоізоляція ніяка, перегородки з перепаленої дирявої цегли, яка поставлена на ребро, страшно щось на таку стіну вішати. Дуже дешево і економно зроблений сам під'їзд. Батареї ніби нормальні, котел Арістон.
     
  13. Дівчата, уточніть де знаходиться будинок цого забудовника. Цікаво, чи всі будинки такі погані або хороші?

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 28 Лютий 2017
  14. SonYka

    SonYka New Member

    Я вот якраз за стрийську чула, що дуже багато нарыкань було, напевно як кому попалась квартира.... Хотіла від еко-дому на стуса, але їх вже немає, і доречі ціна від еко дорожче на 100 баксиків за квадратний метр від карпатбуду....:girl_mad:
     
  15. khristin

    khristin New Member

    Дівчата, хто можливо купував квартиру в новобудові у Винниках і може порадити надійного забудовника +недорогі ціни?
    Буду вдячна за відгуки !

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В Зеленому Дворі, але ми брали вже від першої власниці відразу після здачі. Я довго прочісувала той райончик, ЗД виявився оптимальним варіантом, хоча присутні певні косяки, але в порівнянні з сусіднім Затишним Домом то небо і земля. Зараз вони почали новий будинок на 4 поверхи поруч, ціна трошки висока, як на Винники, але глянути можна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. khristin

    khristin New Member

    Дякую! А які ціни, можливо знаєте ?
    Дивилася ЖК Гарантія (починають 5поверхівку ) - від 9тис...
     
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В ЗД дорожче, десь від 12 тис. Подивіться в них на сайті, ЖК Комільфо. Зараз риють котлован.
     
  19. khristin

    khristin New Member

    На який максимальний термін може бути розтермінування від забудовника? Чи лише до кінця будівництва?

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  20. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    в більшості лише до кінця будівництва, але останнім часом почали зявлятися пропозиції на розтермінування на роки, наприклад бачила рекламу здається від інтергалбуду на розтермінування від забудовника до 10-ти років
     
    • Подобається Подобається x 1