Новобудови Львова

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 17 Квітень 2013.

  1. khristin

    khristin New Member

    Дякую!
    Запитувала в Еко дім- кажуть, що по закону вони не мають права дати розтермінування довше закінчення будівництва, бо тоді я не можу бути власником квартири аж до кінця виплати. . Якщо мені потрібно на довший термін-тоді лише кредит у банку, який дозволяє стати власником і виплачувати вартість квартири.
    Але кредит у банку під 17-20% якось не надто приваблює :sad:
     
  2. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Ми купили квартиру в новобудові у Винниках. Забудівник - фізична особа, надійний, переконались на власному досвіді, з документами все гаразд. Будинки - 3- і 4-поверхові, закритий двір.
    В принципі, задоволені, живемо тут вже півтора року. Звичайно, як і скрізь, є свої недоліки (погана вода, нестабільна напруга, але то все вирішується при бажанні).
    Є готові квартири, є на стадії будівництва.
    Щоб не виглядало рекламою, контакти можу дати в ПП.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. khristin

    khristin New Member

    Ок. Буду вдячна
    Було б ідеально з розтермінуванням виплати на 5-7років. Але так досить складно знайти :sad:
    Майже всі забудовники дають розтермінування до кінця будівництва лише. Або максимум 1-2р
     
  4. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Напишу тел в ПП.
    Сумніваюсь, що погодиться на таке довге розтермінування, тим більше, що квартири продаються нормально, немає сенсу чекати.
    Ми давали завдаток 10% (оформляли шляхом укладення попереднього договору), а все решта платили, коли уже оформляли сам договір купівлі-продажу.
     
  5. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчатка, хто в темі, напишіть, будь ласка, що знаєте про ЖК "Фамілію", що по вул. Кульпарківська, чи варто там купувати квартиру? Такі суперечливі думки, що голова обертом....буду вдячна.
     
  6. Magnolia

    Magnolia Active Member

    @MalvinkaLv
    І зі мною, будь ласка, поділіться.
     
  7. Fiyalka

    Fiyalka Active Member

    Дайте і мені контакти будь ласка.
     
  8. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Мерія Львова закликає не купувати квартири у новобудовах ПрАТ «Ірокс» у Львові. Йдеться про будинки на вул. Антонича, 1, Шевченка, 418 та на Тернопільській, 42. У департаменті містобудування ЛМР підтвердили, що Львівська міська рада не надавала ПрАТ «Ірокс» земельних ділянок для будівництва житла на жодній з вказаних адрес.
    (за даними захід.нет)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Що ж вони так довго про це мовчали? Я про вул. Шевченка 418. Там вже давно люди живуть. Крім того, ще будуються будинки подалі за червону лінію і напевно, вони вже викуплені. Дивна заява. Не можу зрозуміти одного: чому не заборонять на самому початку будівництва, щоб у заручниках не були люди/покупці? Це означає, що точно домовляться, але поки що невідомо за якими умовами. Якби був хоч один випадок, коли не ввели в експлуатацію, то, можливо, забудовників це би стримало і люди би не страдали.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    По новобудові на Личаківській (р-н дріжджзаводу) є рішення про знесення. Ну але побачимо, чи виконають.
     
  11. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Про це вже довго говорять. Уявіть собі становище вкладників... Навіть страшно подумати...
     
  12. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Треба перевіряти документи забудівника, елементарно перевірити на сайті, чи зареєстрована декларація і т.д. І уважно читати умови договору, який пропонують підписати. Покупець має повне право отримати всю інформацію щодо своєї майбутньої квартири. Якщо легковажить цим, повинен усвідомлювати всі можливі ризики.
    З недавньої практики - питає клієнт, чи надійний забудівник, чи все ок з обєктом будівництва і дає наданий йому проект договору. Кажемо - договір не найкращий для покупця, є багато спірних моментів, та й забудівник чомусь дозвільні документи приховує, не радимо, багато ризиків. Відповідь - ну але мені розташування підходить! І що тут скажеш?
    Якби люди не по розташуванню житло вибирали, може було б менше таких проблемних новобудов. А так забудівник знає, що й так квартири розкуплять. Гроші зібрав, а дальше ваша справа, йдіть під міськраду, щоб мені дозволи дали.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    Ми так в свій час від Львівська мрія відмовились, але нічо побудували.
     
  14. siriuska

    siriuska Member

    може хто бачив новобудови 5 поверхові і не за всі гроші, бельгійське містечко дороге і біля дороги, треба щоб було поменше машин, шуму, але в місті. Таке десь є?
     
  15. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    В Брюховичах непоганий будинок. Місто комфорту. Але лишилося тільки 2 квартири.
    На Левандівці побудували біля парку будинок клубного типу.
    На Сихові - ЖК Кам'янецький.
    Місто трав - є одна секція на 4 поверхи.
    Взагалі, таких будинків не так і мало по Львові і ціни є різні.
     
    Останнє редагування: 9 Серпень 2017
  16. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Знаю, що Фамілія, Затишний Дім і Набережний (Галицький Лев) це одна кантора.
     
    Останнє редагування: 9 Серпень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    На Кравченко будують біля галжитлобуду.
    --- дописи об"єднано, 9 Серпень 2017 ---
    На Бойчука є мінікотеджі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. PLyuba

    PLyuba Member

    Дівчата хтось може щось чув/читав або знає щось про ЖК Глобус? Чи варто там купувати квартиру? Буду вдячна :give_rose:
     
  19. Virna

    Virna Well-Known Member

    а що вони не показували документів? Бо нам показували декларацію на початок будівельних робіт, плюс там замовником була військова частина.
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Показували, але на той час виглядало як мильна бульбашка, бо земля належала міністерству і будинки мали типу бути орендарями тої землі і забудовник був мутний. Ми то почитали і вирішили не купувати. Дивилися на етапі мурування підвальних приміщень, нам ще велику екскурсію по стройці зробили.