Новобудови Львова

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 17 Квітень 2013.

  1. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    я теж трішки вивчала, у нього є свої переваги і недоліки, з переваг - краща теплоізоляція ніж у цегли, знайома збудувала з них особняк то задоволена
     
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Воно, ніби, все акуратно виглядає, ну хіба вже зовсім явна халтура, а починаєш робити ремонт - маааати Василева, хочеться сісти і заплакати. В нас екодім, з тих перших. Стяжки криві, стіни криві, нема жодного кута 45 градусів. Проводку міняли. Ну чоловікові кабель не сподобався. Почали виривати його зі стіни, а там і скрутки і якимись хвилями і заворотами покладено. То з того, що пригадала, хоч в загальному, досить непогано.
    --- дописи об"єднано, 20 Жовтень 2017 ---
    Він якісь шкідливі випари дає, для мене це значно суттевіше ніж краща теплоізоляція. Але це суто моя думка.
     
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    Карпатбуд. Старт пішов на маленький клаптик стелі, де стояла опора, як стелю заливали. Фінішем прикривати на стінах нічого не довелося. Ніяких огріхів. А от в родичів мелюзги було багато, то фінішу пішло добре.
     
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Raven ви малювали просто по штукатурці?
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    По вапняній.
     
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В моєму варіанті не було абсолютно нічого, повний нуль. Ні стяжки, ні проводки, вода на вході в квартиру, без штукатурки. І це чудово, бо можна спланувати і зробити так, щоб було якісно і під себе.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Щось я не можу зрозуміти, типу забудовник поштукатурив стіни вапняною штукатуркую ( що це за штукатурка?) А ви просто помалювати зверху і все?
    Я завжди думала, що то має бути стартова шпаклівка для вирівнювання, потім фінішна для підготовки під малювання, а вже потім малювання.
    Якщо фарба вапняна то штук 1 потім штук 2, потім малювання. Навіть якщо штукатурка ідеальна. А так щоб зразу малювати без підготовки поверхні ніколи не чула. А стіни вийшли гладенькі чи такі трохи шершаві?
     
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Круто. У нас навіть труби були, то всьо фігня, що вони поверху йшли і їх потім прийшлося викидати і ставити свої і замуровувати у стіни і підлогу. Хоч воно, начебто, і краще, бо хто зна, що б вини там замурували, але то ж демонтувати прийшлося.
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    В нас були хороші стяжки, розводка води, (яку ми демонтували)), котел, труби опалення, всі батареї. Поштукатурені стіни, які потім легенько фінішем (штук 2)довели до пуття. Єдиним недоліком була ота виїмка від опори на стелі. Ремонт зайняв пару тижнів. Так стіни виходять трошки шершавіше від гіпсу. Проводка розкинута добре, деякі розетки доставили.
     
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    це Ви про новобуди в Ременові?
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    Ні, в мене карпатбудівський будинок, ще з тих мурованих.
     
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Це класно, що є вибір і можна купити житло з готовими комунікаціями. Але я б так не хотіла, правду кажучи. Я собі освітлення в кухні зробила без центральної люстри, духовку запланувала вбудувати біля протилежної стіни, пралку винесла в коридор поруч з ванною, водяний підігрів залили стяжкою. Не уявляю, як би то виглядало з прокладеними комунікаціями. Але для нелюбителів робити ремонти то класний варіант:)
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    В нас стелі були не оброблені, та й духовку можна було таскати)). Просто мені підійшов той варіант, лише мийку перенесли, в мене там холодильник.
     
  14. PLyuba

    PLyuba Member

    Зараз у Львові будується (здається) 5 об'єктів. Будують з газоблоків, керамоблоків та цегли. Не впевнена які саме будинки з чого будуть, але то можна взнати у забудовника. Всі копії своїх документів і копію попереднього договору, можуть вам надати для перевірки та консультації з юристом. З того, що я дивилася по документах, то ніби все ок. Зданих будинків (здається) ще немає, але той, що в районі Макдональдзу (на Чорновола, якщо не помиляюся, то вул.Малинова) майже збудований (ну принаймні так виглядає). Забудовник новий, але швидко будує. В теорії все ніби наразі добре, але як буде на практиці, чи будуть якісь нюанси у зданому будинку і так далі, не можу сказати. З того, що мені ще казали, то можуть у будь який час з вами поїхати на будову, якою цікавитеся і там все розказати і показати. Казали, що можете взяти навіть з собою свого експерта (якщо такого маєте).
    --- дописи об"єднано, 26 Жовтень 2017 ---
    @iriwa перепрошую, що не одразу відписала, щось не було як зайти на посиденьки!
     
  15. Aannika

    Aannika New Member

    Можливо хтось щось чув про ЖК Адамас на Демянській? Там один вже збудували, а інший тільки починають...загалом чула непогані відгуки, але в характеристиках вказана товщина стін 65 мм. Хто цікавився Адамасом?
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Карпатбуд у Львові роками будує по одній звичній для себе схемі. Там просте і стандартне планування квартир ( вони не вигадують велосипеда), стандартні внутрішні роботи.Але щоб не говорили їх конкуренти, на сьогодні Карпатбудівські будинки по якості залишаються одними з найкращих. п.с. я теж живу у Карпатбудівському- ще з "давніших". Біля мене побудований їх "свіжий"- то там практично все точно так само, як і у нас колись здавалося. З тою хіба різницею, що індивідуальне опалення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    напишіть мені в ПП, відповім що знаю
     
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    А хто поділиться інформацією про забудовника Ваш Дім? Виглядає все дуже класно, ціна не мала...
     
  19. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Знаю від кількох суміжних до будівництва людей що один з найкращих забудовників у Львові, по критерії ціна/якість будівництва
     
    • Корисно Корисно x 2
  20. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    З кожним наступним будинком удосконалюються. Однак буди проблеми з затопленням підвалів після дощів (виправили), і багато скарг на французькі вікна (продувають, просідають, у когось узимку тріснув склопакет) - теж виправляють, але не так швидко як хочеться. Здають вчасно, за вийнятком одного будинку (міняли проект, і будинок став значно більшим ніж попередньо афішували). Район розбудовується швидко, ліс поряд, до Сихова рукою подати
     
    • Подобається Подобається x 2