Новобудови Львова

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 17 Квітень 2013.

  1. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Дякую, ви там мешкаєте чи маєте знайомих? Цікавить чи насправді там шум такий сильний? Бо менеджери комплексу кажуть, що при закритих вікнах тихо)) Те що видно, то нічого)) Ще я собі думаю, що мабуть від автомобілів шум є сильний? Там фактично величезний паркінг під вікнами.
     
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Zolotse, я працюю поруч. літаки чути. а як в будинку- на жаль не знаю(
     
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Zaychenya ніби там має квартиру.
    Мої знайомі там купили квартиру, то не дуже задоволені. Кажуть, що з часом хотіли б поміняти
     
  4. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Ми там маємо квартиру. Літаків не чути. При закритих вікнах - тиша повна. Інфраструктура розвинена, не кожна новобудова таким може похвалитися. Садочки є, але запис потрібний.
    До того жили декілька сот метрів від новобудови. Вікна теж виходили "на літачки". То дискомфорту не було ніякого.
    А чому не задоволені? Чим власне?
     
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Все залежить від кута під яким дивитися:girl_smile: Вони казали, що не розвинена інфраструктура, шо живуть на відшибі. То чоловіка колишній співробітник, я так зрозуміла вони там вже живуть.
    Місто трав був в переліку моїх фаворитів, але ми побоялися літачків.
    А недавно нам запропонували класний варіант біля Південного, але там близько взльотна полоса:girl_crazy: Ті літачки нас переслідують)))
     
  6. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    :haha::haha::haha:
    а де ж вони до того жили? якщо вже там нема інфраструктури....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Мені Місто Трав візуально дуже подобається. На відміну від сусідньої Фамілії, наприклад. І там реально є все, що треба. І літачки я люблю))) @marianast а що біля Південного зараз будують?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Ти ж там ще не живеш :girl_crazy:
    п.с. Ще майте на увазі, що може бути неприємний сюрприз у вигляді відсутніх обіцяних балконів й при замірах ОСББ коли площа <0.99 м, Вам можуть не повернути оплачені кошти.
    @Zaychenya , поправ, якщо цифру не ту написала. Бо це для мене стало не надто приємний сюрпризом, адже я нахвалювала й рекомендувала цей комплекс родичам (((, а тепер й не знаю, чи то відраджувати, чи що....
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    То збудований будинок. Малоквартирний. Так як я люблю - ніби в дуже насиченому і киплячому районі, а куточок тихий і глухий. Мій чоловік категорично проти літачків(
     
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    Мені також. І Вілла Магнолія. Але в першому літачки, в другому я не можу змиритися з локацією
     
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Живу в панельці навпроти Фамілії, практично поруч Міста трав. З відкритими вікнами чути машини, літаків не чути взагалі. Інфраструктура розвинена, навіть не придумаю чого в тому районі нема. Шкіл-садочків достатньо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    @Zolotse
    1. Пояснюю по балконах - у нас проектом була передбачена лоджія, що не виступає за межі будинку. Так, як наша секція вже сьома, а в попередніх секціях люди масово розбирали ці лоджії для збільшення розміру кімнати, нам відразу запропонували її не робити, і ми погодились. Так що "розводу" з балконами ніби ніякого і нема...
    2. По площі - в договорі відразу було передбачено, що відхилення фактичної площі від планової в будь-який бік до 1 м.кв. не оплачується жодною із сторін, і ми могли мати як меншу площу, так і більшу. До речі у нас фактична площа трішки (0,2 чи 0,3 м.кв) більша, ніж ми оплачували.
    Ми зараз в цій квартирі робимо ремонт, і бачили через вікно як злітають літаки. Шуму немає.
    p.s. Наші майстри дуже хвалили якість ремонту у під'їзді та підготовку стін до побілки.
    p.p.s. Будівельники попередньо погоджували з нами де заливати стяжку, і нам не довелося її роздовбувати щоб зробити підігрів підлоги.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Певно треба ближче до ап переселятися, бо в гарну погоду з відкритими вікнами мені біля Будинку меблів добре чути, як злітає літак;) я думаю, воно таки трохи часом чути, але це вже як звична річ, тому уваги не звертаєш. То як жителі малих містечок не можуть спати у Львові через шум машин.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Дякую всім за відгуки! Мені теж подобається проект, але чоловік переконує, що дуже шумне місце, оскільки до злітної смуги 1,2 км, а кількість літачків все збільшується. І хоча спостерігати за ними цікаво, але гул над головою слухати зовсім не прикольно. Також біля Вікторії величезний паркінг, там постійний рух, шум, асфальт, вихлопні гази, тусовки вночі під вікнами, оскільки знову ж таки Вікторія))) Ну і з Тойоти купа машин і дим з їхньої котельні (про це знаю з перших вуст, оскільки знайомий там працює). Інфраструктура на Науковій хороша, але знову ж таки хвилює той момент, що до всієї цієї інфраструктури завжди треба переходити через Кульпарківську, а це вже на виїзді зі Львова і вулиця завантажена, і швидкість руху транспорту там велика, тобто дитину саму до школи не відпустиш навіть в більшому віці. І саме ці моменти стримують.
    --- дописи об"єднано, 16 Квітень 2018 ---
    А хто може поділитися інформацією про вул. Лінкольна? Район, інфраструктура? Розглядаємо ще варіант біля церкви Йосафата, Лінкольна-Замарстинівська. Зовсім не знаю того району, що там доброго є)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Живу на Скнилівку (хто не знає - це біля Нової Лінії), літаки видно, але не так вже й чути. Парадокс)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Сама не знаю чому, але коли ми жили на Любінській мені було сильніше чути гул літаків, ніж зараз на Науковій. Вдень увага взагалі не привертають, вночі, коли дуже тихо, то звертаєш увагу. Взимку з зачиненими вікнами практично не чути. Ну і якщо чесно постійний гул від машин на Любінській мене дратував більше, тому літаки особисто для мене - не критично)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, хто знає-скаже, як відбувається процедура підписання договорів з львівобленерго, водоканалом...після купівлі квартири в новобудові. Я так розумію, що створюється осбб і потім їдеш в установу і підписуєш договір. Чи то пісня довга і за день-два не робиться?
     
  18. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Наскільки я знаю, забудовник коли здає будинок в експлуатацію, він ставить будинок на облік в усі ці установи, оскільки комунікації пускають і першочергово забудова числеться до ЖЕКу. В такому випадку ви вже можете оформляти договори, а в ОСББ можна перейти в любий момент.
     
  19. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    спочатку має бути сворене ОСББ, всі квартири мають бути передані власникам, а потім на баланс ОСББ. Тоді ОСББ заключає договора з всіма інстанціями, а тоді вже напевно кожен власник окремо... принаймі нам так розказали на забудовнику.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    ну реально аквапарк трошки не той район)) Кн.Ольги 5 зупинка аж..
    але хіба ви живете реально з зачиненими вікнами?
    як на мене вікна чи балкони часто саме відчинені.

    п.с. то певно скільки новобудов, стільки перваг і недоліків..
    я би Місто Трав з-за літачків не брала..