Новобудови Львова

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 17 Квітень 2013.

  1. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    мені так здається, що це найбільша (і, напевне єдина) причина, через що відмовляються від цього ЖК. Я писала вище, що жила кількасот метрів вбік, то при відкритих вікнах мене ті літачки взагалі не турбували, бо я їх не чула.
    як на мене, все що в зоні 15-20 хв ходьби - для мене один район.
    Як варіант - Три стихії басейн.

    Але то "кожен Кулик своє болото хвалить" :girl_cool:
     
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Та не чути...а з висоти ще і добре видно і дитині атракція, коли люфтганза злітала... в мене слабість до того району, велика, але кількість квартир..,,.....якщо знаєш хоч 1 сусіда - і то добре.
    Зараз маю "італійське подвіря", красотєнь, ще б будинок був новіший, то взагалі б було супер..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    Угу. Ви мали можливість пожити в цьому районі, ви точно знали що купуєте. Ми жили на Сихові , іноді як літак летів низько, а таке іноді буває, то гуділо в хаті конкретно. По аналогії приміряєш на близькість то посадочної смуги
     
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    То все фізика розповсюдження звуку. В безпосередній близькості до аеропорта шум літаків реально нижчий. Плюс зараз літають нові літаки, вони мають набагато нижчий рівень шуму ніж колишні. Пам‘ятаю, що в дитинстві реально шибки дзвеніли від кожного взльоту, а коли літак пролітав над головою, то говорити не можливо було, так гуділо голосно. Зараз хіба видно як літак пролітає, звуку не чути.
    Мені тут реально заважають не літаки, а мотоцикли в літній період. Гудуть-ревуть страшенно, особливо вночі. Вони розганяються від кільця Кульпарківська-Наукова і летять в сторону Сокільник по Кульпарківській. В мотоциклістів точка зустрічі біля Сокару. Потепліло, знов почалось.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    Вони ще в 18.00 збираються там. Ледве їх об'їхали. Реально тих літаків тут не чути. На Любінській в рази голосніше, хоч до злітної смуги набагато дальше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. siriuska

    siriuska Member

    Хто живе біля південнго, підкажіть чи є малоквартирні забудови і де? Дякую.
     
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    На Скнилівській є.
     
  8. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Маєте якусь інформацію чи відгуки про цю будову? Теж цікавить власне цей ЖК.
     
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ні, лише візуальні враження, досить не погано і ззовні і зсередини. В глушині і літачки)
    Якщо ми говоримо про один і той же об’єкт
    9847D278-346F-4237-A456-E15C4EC17DCA.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Я не про той подумала..Я про 8й скнилівський провулок )) А що це за обєкт, що ви виставили?
     
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Zolotse Скнилівська вулиця, з другої сторони Південного, попри парк
     
  12. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    там хіба щось продається? Мені здавалося що ті будинки давно заселені
     
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Zolotse продаються великі площі. Одна точно, ми її дивилися, менші площі теж вроді ще є в котеджах збоку, щось таке ріелтор нам казала. Там ціна не мала як на таке місце, на любителя точно
     
  14. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Зрозуміло, дякую. Велику площу не потягнемо.
     
  15. Arika

    Arika Well-Known Member

    Доброго дня! Хотілося би почути реальні відгуки (плюси і мінуси) про новобудови:
    1. ПП «Данбуд» по вул. Тролейбусна-Проектована, ( зокрема, яка реальна відстань від вул. Наукової, інфраструктура)?
    2. ЖК «Фамілія» по вул. Кульпарківській?
    3. ЖК «Леополь таун» по вул. Стрийській (зокрема, яка реальна відстань від автовокзалу до вже зданих будинків)?
    Буду вдячна за будь-яку інформацію та поради, зокрема цікавить від людей які реально там проживають :)
     
  16. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Живу дуже близько від аеропорту біля 15 школи, літаки зовсім не напрягають, так що через літаки я б не відмовлялась від будинку. Реально зараз дуже багато вночі літають, чути постійно, але фоново і зовсім не напряжно.
     
  17. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Наскільки знаю в цьому ЖК система опалення зроблена з грубими порушеннями. Там встановили парапетні котли і димоходи вивели не в комини, а вивели через трубу на вулицю, яка розташована біля вікон. Потім ті вихлопи від котлів задуває людям у вікна.
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    реально 1-1,2км до Наукової, інфраструктури поки ніякої, реально до найближчого магазину далекувато, але в цьому районі йде активне будівництво житлових будинків тому думаю що інфраструктура це питання часу
    до Автовокзалу дуже близько, незнаю чи це мінус але будують з газоблоків
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дівчата, а хто що знає за Креатор буд на вул. Стрийській? Читала на форумі, що в них проблеми з сирістю. Цікавить чи у вже зданих та заселених квартирах такі проблеми виникали?
     
  20. Arika

    Arika Well-Known Member

    Хто живе/купив квартиру в Данбуд в Сокільниках (за тролейбусною)? Хотілося би почути відгуки, враження!!! Чи задоволені?? Можливо хтось живе на першому поверсі?? Якісь мінуси є від вищих поверхів?? Чи були проблеми з документами, комунікаціями?? Буду вдячна за будь-які відгуки!