Новобудови Львова

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 17 Квітень 2013.

  1. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Хтось користувався послугами цієї компанії?Квартири у новобудовах Львова 2019 - Новобудови Львів
    Мені вчора подзвонила дівчинка і запропонувала послуги, підшукати квартиру, за які треба заплатити 100$, сьогодні, коли я їй сказала, що ми вже практично визначилися, то вона погодилась розказати про забудовника, і навіть бути на підписанні договору ( вона юрист) вже безкоштовно. Можливо хто мав справу з ними? Ваші враження? Це все якийсь розвод чи серйозна організація?
     
  2. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата недавно надибала супер чувака в іг. Сашко Мількович шукайте він знає все про нерухомість у Львові. І деколи в сторі можна запитати що вас цікавить він відповідає! Вчора якраз був огляд про жк щасливий, то ціна така бо поруч будинку одразу цвинтар! Взагалі він багато відеооглядів робить. В фб він теж є! І до речі помагає з продажем купівлею житла. Це не реклама, просто ділюсь тим що сама знайшла і мені подобається!


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Корисно Корисно x 1
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ну незнаю що він продавав, єдине знаю що він колишній фотограф і був на мастер шеф 6


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
  6. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

     
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  8. Dana Black

    Dana Black New Member

    Дівчатка, хтось щось знає за Багалія 5 на Щурата від ЛДБК та Жк Нове життя від MC буду на малоголосківській?! Так мало інфи для простих смертних(((
     
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Хтось можливо стикався з Екскомбуд, ЖК Старий Сихів? Які відгуки?
    В темі знайшла декілька дописів, але вони ще давні досить.
    І загалом, що думаєте про тенденцію цін на новобудови, чи можливий варіант, що будуть знижуватись ціни? Чи після виборів зростуть?
    Я вже забембалась шукати варіанти на наш бюджет. Або я відстала від життя, або ціни і дійсно такі.
    Вже розглядаю навіть не наш район, наприклад Місто трав знайомі купили по 570 дол./м. ще минулого року, а тепер ціни 720 дол./м. Якийсь крейзі скачок...
     
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    На якому етапі купили? Купуйте з котловану тоді ціна менша. Кажуть, що новобудови триматимуться в ціні, падатиме радянський фонд і 90-ті. Доречі деякі будинки 90х досить пристойний варіант, 68м2 спокійно можна купити ди 40 000. Стандартна трьошка. Але тут доведеться гроші відразу віддати
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Власне новий фонд цікавить, в старому живем. Та й бачила я вже і такі варіанти. Не хочу, точно не хочу.
    Кажете, що новобудови будуть триматись в ціні, та? Кепсько. Наскільки мені пояснювали в відділах продажу зростає ціна першочергово через підвищення цін на будматеріали, і, звісно, попит шалений.
    Договір знайома підписувала в лютому минулого року, переїхали в січні цього року.
     
  12. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А я в іг читала, що ціни з початку року зросли на 5-10% і ростимуть далі.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Keyt Keyt

    Keyt Keyt New Member

    Цікавить Еко Дім на Стрийській, можливо може хтось щось розказати) Цікавить будь яка інфа)
    --- дописи об"єднано, 15 Лютий 2019 ---
    Цікавить Еко Дім на Стрийській, можливо може хтось щось розказати) Цікавить будь яка інфа)
    По вул. Стрийські Знаю Всі новобудови сам ходив і цікавився питайтеся відповім на всі питання.
     
  14. Keyt Keyt

    Keyt Keyt New Member

    Гарний Будинок вже звелений повністю, вікна поставлені, здача цей рік, 2019 в грудні, думаю скоріше буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. WpylichkaP

    WpylichkaP Active Member

    А я почула такий варіант, що масово почали майстри виїжджати за кордон і щоб не залишитися без робітників піднімають ціни, думаю доля правди є, бо знайомий так почав працювати в Польщі,8тис в Україні не доплатили
     
  16. hedera

    hedera Member

    Хочу залишити відгук про Креатор Буд на Стрийській (комплекс Квіти Львова). Я не буду писати про якість і недоліки будівництва бо вже рік як у нашої черги затримка здачі. Це основний відгук. Квартири оцінити ще ніхто не може, бо нам не дають ні ключів ні документів. Щоб всі знали: Креатор Буд не здає вчасно будинки!!! Вже 3 черги і всі 3 черги з затримкою в рік і затримками підключень комуніцїкацій та створення ОССБ (тут взагалі окрема історія, забудовник дуже хоче і нав*язує свою Управлінську компанію).
    І так, при купівлі заявлена здача (3 черга) 2 квартал 2018 року. З обіцянками мати документи і ключі найпізніше осінню 2018. Ніби нічого поганого, але навіть осінню будинок був не готовий. Навіть стяжки ще не заливали. Зараз березень 2019 і будинок досі не зданий. Досі не подана заявка навіть на сертифікат. На ЛУН зміна завленої дати на здачу вже мінялась 3 рази.
    Квартира купувалася вже 2 роки тому. Вже збудована 4 черга, йде продаж 5, а 3 черга вже рік із затримкою і навряд ми отримаємо ключі до кінця літа.

    Забудовник створив конфлікну ситуацію в третій черзі замурувавши панорамне вікно в підїздах пластиковими дверима під кладовки. Кладовок на плані не було.

    Ось такий короткий відгук про забудовника. Хочете брати там житло, будьте готові чекати +1 рік від обіцяної здачі:girl_feminist:
     
    Останнє редагування: 13 Березень 2019
    • Співчуваю Співчуваю x 5
    • Інформативно Інформативно x 4
  17. Karolenka

    Karolenka New Member

    Мда.. здається зараз взагалі краще мати власний бутинок, доречі за комуналку можна взагалі не платити якщо перейти на сонячні батареї..
     
    • Смішно Смішно x 2
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну та, у Львові сонячні 350 днів на рік.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Ми дальше в пошуках квартири, цікавить «Greenville Park Lviv» на Замарстинівській 170, вже може хтось замовив там квартиру? Бачу буде величезний проект, на кілька років....зараз вагаємся між ним і Parus Smart на Трускавецькій.
    Але читаю, що Парус, по відгуках трохи халявить, і район біля самого будинку виробничий, страшно буде саму дитину в школу відпустити
    І взагалі, як там цей район Замарстинів, відразу біля Спартака, Грінвіль якось так внизу буде і цвинтар збоку(