Новобудови Львова

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 17 Квітень 2013.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    Хіба в полі( там реально більше місця в кутових котеджах, а так порахували до міліметра.
     
  2. nataliya

    nataliya nti

    Привіт! Може хтось знає, що за фірма будує на Вигоди 29, чи продаються там квартири. Там всього 3 квартири. Буду вдячна за контакти.
     
  3. Kurochan

    Kurochan New Member

    Всім привіт! Що думаєте про Парус Smart? Не можу знайти конкретних відгуків про Парус, може хтось підкаже, де шукати? Від тих, хто вже купив і живе в інших їх ЖК, закінчених. Буду дуже вдячна за допомогу!
     
  4. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Була вчора на Пулюя 40, новобудова "Галицький лев". По справах, треба було просто приїхати і забрати. Це - капець! Припаркуватись НІДЕ! Зовні будинку, всередині того "колодязя" (знаю таке, всередині хтось чихне, весь будинок "будь здоров" каже), ні біля будинку (орієнтувалася на Близенько, як мені сказали), ні при дорозі на під'їзді. Це 20-та година! І машини все їдуть, тебе ззаду підпирають, що не станеш і не розвернешся... Коротше підперла я 3 машини біля фонтанчику з матінкою Божою (о, так, це святе і необхідне) і стою, потім мусила трохи вперед посунутись, бо один чоловік не міг проїхати (під його керівництвом, бо все впритик!). Я вибачилась, але ну реально ніде і я на хвилинку, він сам ще в мене вибачився :) все зрозумів. А ще, я так не бачила у дворах зайняті місця отими залізними "петлями". Нічого собі! Просто повз бардюр. Там були якісь гаражі збоку але і біля них паркуються.
    Ото мурашник... І як виїжджала з того двору, туди ще 2 машини якось пропустила (по сантиметру розминалися). Тобто народ ще їхав і їхав!
    Я розумію, що місце хороше, інфраструктура, але кожен день переживати, чи буде де стати, і взагалі не двір, а виставка машин. Багатоповерхівка колодязем, з обмеженим дуже простором, без підземного паркінгу - це жах! Ще раз полюбила свій рідний "Кросворд".
    А ви кажете Ременів - гетто :).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Можна в гуглі забити назву жк і там почитати відгуки.
    Незнаю як у них смарт, але ми в Паруспарк маємо багато претензій. Забудовник багато дрібного не доробив , і воно ні так лишати ні самим мешканцям тепер скидатися. Багато на чому зекономили, липневі труби поставили такі що минулого літа в зливу їх розірвало і затопило пів будинку; майданчик в дворі примітивний, шей не дотримано норми безпечних відстаней між елементами; а гляньте на будинок з внутр боку - там не гарний вентфасад як зі стооони кульпарківськоі , а вже облізле синьо -біле фарбування, а люди ше толком не вселилися і не жили , і за пару літ будуть заїжджати в новий пошарпаний дім. У нас на стелі були металеві рейки, які не можна було демонтовувати, довелось робити підвісну стелю, а висота там не така вже щоб можна було запросто собі вкорочувати, днвкого були в підлозі такі балки поперек кімнати висотою 15-20 см, демонтувати заборонено бо це елемент несучої конструкції .
    Словом приколів немало



    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    Оце мене дуже здивувало, бо робили все одночасно. Ще не подобається паркування біля будинку. Як не маєш внутрішньої парковки, то машину лишити практично ніде, хіба біля особняка якогось далі.
     
  7. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ну паркуватися у внутрішньому дворі всім ітак зазвичай ніде нема по будинках, старих чи нових. Я навпаки підтримую думку, щоб у дворі паркування зовсім заборонити, проїзд хай буде для розвантаження і екстрених служб, а тих 10-15 "паркомісць" ітак нікого не врятують


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  8. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    ми також розглядали цього забудовника, наспавді в неті як добре пошукати можна знайти багацько відгуків про них, особисто для мене є величеееезним мінусом відразу збоку високовольтна лінія, це було одним з найвагоміших мінусів... ну і багато негативних відгуків про Парус Парк.
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    @Retaret, в моєму будинку розрахована парковка на жильців, але на половину запарковується жильцями інших будинків, наразі те питання вирішується.
     
  10. albana

    albana New Member

    авалон холідей мені дуже подобається, я хочу там маленьку однушку 32-35 метрів, у них якраз планування дуже хороші. але пізніше, коли почне трохи забудовуватися тей місце. комплекс великий має бути
    --- дописи об"єднано, 27 Жовтень 2019 ---
    я купила навесні у Парус Смарт. що можу сказати: впевнена, що всі ті шиномонтажі і решта виробництв у найближчі роки з"їдуть, бо місце тут жирне і земля напевно дорога. плюс бачила план забудови (стрийська-трускавецька-наукова), то там має бути все дуже пристойно. на перетині підстригача і наукової (ніби не помиляюся) має бути ще один ЖК, на трускавецькій розширять дорогу і пустять трамвай. місце є дуже перспективне, так що вірю, що тако воно і буде. ну або десь так
     
  11. albana

    albana New Member

    де біля парус смарт високовольтна лінія?
    щодо якості парус парку, то починав його інший забудовник. може, тому халтура вийшла
    з весни у парус смарті змінився підрядник - алтум, раніше будував десь у сургуті. попередній ніби халтурив і халявив. справді, по 1 и 2 будинках інвестори показували фото - дійсно купа недоліків, але ніби виправляють. сподіваюся, що в моєму будинку (№3) буде краще
    хоча реально як будували, так і будують повільно. принаймні обіцяне на словах у відділі продажів дуже відстає від реальності
     
  12. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    якось через дорогу йде, до вул.Героїв Майдану
     
  13. albana

    albana New Member

    а, ну так це далеко. я бачила то місце, відстань в межах норми. а особливо до 3 будинку. правда, не знаю, яка там напруга, але при максимальній дозволена відстань 50 чи 55 метрів
     
  14. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    незнаю точно скільки метрів є, але те, що мій малий буде ганяти по дворі попри високовольтну мене не радує(
     
  15. albana

    albana New Member

    яким чином ваш малий там може ганяти, якщо лінія не у дворі і взагалі через дорогу?
     
  16. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    думаю, коли йому буде 8-10р, то не тільки в дворі він буде з хлопцями бавитися))
     
  17. albana

    albana New Member

    до леп приблизно 100 метрів. це велика відстань
    і взагалі, в найближчих планах міста - сховати ці леп під землю
     
    • Корисно Корисно x 1
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    небезпеку становить не напруга для дітей, які можуть десь там бавитися. А безпосередньо електромагнітне поле ЛЕП. Чим потужніша ЛЕП ( дійсно, чим більша напруга)- тим більша відстань має бути до забудов Хоч санітарними нормами ( ще 1984 "року випуску) і дозволяється забудова на відстані від 20 до 55 м, але в той час санітарні норми не особливо враховували вплив електромагнітного поля на людину від ЛЕП. Реально повністю безпечною є вказана у нормах відстань помножена до 10 раз. Таким чином, абсолютно безпечною може вважатися ідстань від 100 до 550 м. Хоча, от в Добрій оселі ( Грінвіль) там вздовж тої ж ЛЕП реально десь в 20 м останні "економ" будинки збудовані.
    --- дописи об"єднано, 2 Листопад 2019 ---
    Містобудівні умови видані на фізичну особу Бровар Ігор Миколайович на будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями магазину промислових товарів зі знесенням існуючого будинку
    https://mbk.city-adm.lviv.ua/files/...1143/bec3f510-a830-11e8-846d-e764ce8207d9.pdf
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    так, повністю вас підтримую, електромагнітне поле, яке невідомо як впливає на людей, в неті дуже багато негативних відгуків від жителів, які живуть неподалік таких ліній.
    У Грінвіль на кн.Ольги одна сторона зовсім впритик до високовольтної, це жесть просто, вікна високих поверхів виходять чуть не впритик.
    Так само Avalon Holiday на Героїв Майдану, високовольтна прямо перед вікнами людей і йде вздовж будинку і цілої вулиці.
     
  20. albana

    albana New Member