Новобудови Львова

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 17 Квітень 2013.

  1. tegusigalpa

    tegusigalpa Well-Known Member

    Хтось щось знає про забудовника "Місто мрій" і їх новобудови Під Голоском?
     
  2. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Попалися мені на очі квартири з ЖК ГЛОБУС КОМФОРТ, хтось щось чув про них, бо в неті відгуків мало
     
  3. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Потребую поради. Хочемо прибдати з чоловіком квартиру в новобудові. Все нам подобається. Але от дуже вагаюсь на рахунок району, він якийсь ну дуже індустріальний. Але саме ця новобудова, то наш найкращий варіант. І от думаю, що скористатись тим варіантом чи чекати на покращення ситуації?
     
    Останнє редагування: 8 Січень 2020
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Тут дивіться на перспективу, чи буде розбудовувати той район. Якщо пересувається машиною, то проблеми не мало б бути, якщо інше підходить.
     
  5. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    Ви до них зверталися? Теж натрапила на них і не знаю чи надійна фірма...
     
  6. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Ні, ми не зверталися. Про цю компанію так нічого і не вияснила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Дівчата, будинок на Дж.Леннона, 37 - кому, що про нього відомо?
     
  8. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    Сама ж відповім на своє питання про компанію новобудовиПРО. Наважилися до них звернутися і цілком залишилися задоволені послугами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. tegusigalpa

    tegusigalpa Well-Known Member

    Яка вартість їхніх послуг і що входить?
     
  10. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    @tegusigalpa Їхні послуги оплачує забудовник, для покупця - безкоштовно. Допомагають у підборі, якщо будинок вже хоч частково збудований, ходять з вами, показують потенційні квартири, займаються юридичними нюансами, домовляються про купівлю, супроводжують вас на підписання. Можливо ще щось, перерахувала лише те, що потрібно було нам. А, ще домовилися нам про кращі умови, ніж написано на сайті забудовника.
     
    Останнє редагування: 2 Березень 2020
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    А що саме ви маєте на увазі про "кращі умови"?
     
  12. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    Зробили нам
    Зробили додаткову знижку і розтермінували комору. Можливо, про це можна було і самому домовитися, але для мене усякі переговори то завжди стрес, я взагалі інтраверт, тому була дуже рада, що замість мене це зробив хтось інший.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Nataliap

    Nataliap New Member

    Привіт)Можливо хтось щось знає про ЖК Grand Village в Сокільниках від Гранд дім ?Може є тут хтось хто придбав квартиру в цьому ЖК?
     
  14. Ziben

    Ziben :)

    Що саме Вас цікавить? Я придбала квартиру в цьому ЖК, з мінусів- затримка здачі і досить низька енергетична ефективність (клас Е).
     
  15. Nataliap

    Nataliap New Member

    Ви у котрому будинку придбали квартиру?на скільки затримують?З документами все добре?
    Я теж хочу в цьому ЖК придбати квартиру,там залишились тільки в 12 будинку декілька квартир.Ціна хороша, в порівнянні з іншими забудовниками
     
    Останнє редагування: 5 Березень 2020
  16. Ziben

    Ziben :)

     
  17. Nataliap

    Nataliap New Member

    Дякую за інформацію)
     
  18. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Який ЖК обрали ?
     
  19. Elli

    Elli New Member

    Хто що може сказати про забудовника Львівбуд?
    І таке питання, можливо хтось купував кутову квартиру в новобудовах? Знаю, що всі намагається брати некутові, але нам сподобався варіант саме, де квартира кутова. Нас лякають, що там холодно буде. Хтось може поділитися досвідом?
     
  20. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    В нас кутова, не холодно. Дуже тішусь, що саме таку обрали - на кухні два вікна і дуже світло. З панорамного вікна трохи задуває холодом, якщо біля нього сидіти. Але це "галіме" вікно, а не наслідок кутової квартири.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1