Новонароджена дитина не відпускає маму від себе. Організація ГВ у перші тижні після пологів.

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем SuperRhino, 21 Квітень 2015.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. SuperRhino

    SuperRhino Active Member

    Допоможіть порадою, коли прикладаю малого (3 тижні) до грудей він трохи посмокче і засинає, коли перекладаю його в ліжечко, він починає нервуватись і кричати, беру знов і докормлюю і знов ситуація повторюється, трохи посмокче і засинає. В мене таке враження що він не доїдає. Що я роблю не правильно? Малий народився з вагою 2700, виписували з роддому - 2550. Боюсь що з таким годуванням мало набере за перший місяць, а нам так треба набрати вагу.
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Нащо перекладаєте? Дитина на циці хоче спати, мами хоче, затишку, тепла, комфорту, а ви її в холодне велике ліжко...
    --- дописи об"єднано, 21 Квітень 2015 ---
    Проблеми не в достатку молока, проблеми у вашому відношенні до маляти. Дитинка може буквально жити на мамі перші тижні, це абсолютно нормально і то не "привикне до рук", то природня потреба новонароджегого, який 9 довгих місяців жив у мами в животику. Там було тепло, тісно і постійно чути маму. Допоможіть своїй дитині адаптуватись у цьому великому новому світі. А світ для неї наразі то ви
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. SuperRhino

    SuperRhino Active Member

    вночі спить біля мене в ліжку і висить на циці, а от вдень мені потрібно елементарно вийти на кухню і зварити собі хоча би поїсти або чаю попити, оскільки ми з чоловіком живемо самі і нам ніхто не допомагає, то як мені то організувати коли малий весь час буде на циці? допоможіть порадами, бо може я не вмію правильно організувати свій час, або просто ще розгублена і не знаю як правильно робити.
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Та ладно вам, ви мене не здивуєте, я теж сама , чоловік все на роботі, нісо, давада раду. І даю Їла з дитиною на руках, так, часом не завжди по графіку, як раніше, але пріорітети розставила. І все так не буде, точно, але перші оті тижні, місяці посвятіть себе дитині
    --- дописи об"єднано, 21 Квітень 2015 ---
    Просто слухайте себе і свою дитину, не думайте, що от як я там маю щось встигнути. Просто будьте з дитиною. В туалет збігати-то лиш хвилина, десь можна її знайти. Їсти хай готує чоловік і лишає в доступі. Повторюсь, я наловчилась тримати дитину на циці і їсти, ми так перші тижні (та ладно,може й то було більше місяця, але чесно, то все так забувається, ніби памятаю, що легко не було, але то все тау минулось...) і жили. Потім по трошки малявка мене відпускала, тепер то вупше нема проблем, вона бавиться багато само. Вам зараз може здаватись, що то капець як важко, нема часу на себе, на поїсти, на будь що, але то пройде. Все внормується, може слінг вам в поміч?
     
    Останнє редагування: 21 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 3
  5. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Напевно всі молоді мами такі :) можливо вам допоможе такі мої замітки
    життя після пологів. Як полегшити життя після пологів?
    http://yaremkotr.blogspot.com/2014/09/blog-post_23.html
    та

    Як виспатися мамі коли в хаті малі діти? http://yaremkotr.blogspot.com/2015/01/blog-post_26.html
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  6. SuperRhino

    SuperRhino Active Member

    Дякую за думку зі сторони, тобто те що дитина висить на циці і часто їсть, тобто коли інтервал між їжею може складати годину часу, то є нормально, я правильно зрозуміла? бо боялась щоб не перекормити, бо малий часто зригує (знаю, читала в сусідніх темах що то є варіант норми) і потім ікає після того, а я боюсь що щось роблю не правильно, що це через те, що їсть часто.
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Аааабсолютно нормально, жодних інтервалів, лиш прислухатись до дитини, хоч постійно смокче, все добре. Циця то не тільки молоко, то ваш запах, а одже дитині то комфорт, затишок, спокій, ну всьо всьо, то весь світ і їй то зараз дуууже треба.

    Неможливо перекормити молоком маминим, неможливо!!!! Нема такого.
    Так є у всіх, це нормально.
    І це нормально. Організм пристосовується до іншого існування, ікота то нормальний процес, як і зригування
    --- дописи об"єднано, 21 Квітень 2015 ---
    Не боятись. Я би вас насварила, що вагітною не читали правильних книжок, але ладно, ви вже мама і вам потрібна підтримка. Тому циця наше всьо і все буде добре. Всіх порадників, якщо такі і є і кажуть шось про " перегодовуєш" , "привикне до рук", "дай соску замість циці" далеко далеко відсилати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. SuperRhino

    SuperRhino Active Member

    а звідки ви знаєте що саме ці порадники і псують мені життя своїми порадами? ви як у воду дивитесь :) трохи читала все таки і інші теми під час вагітності крім вагітних, але оті порадники в особі близьких мені людей все таки дають тому хробачкові недовіри самій собі, що ти все робиш правильно, зародитись в мені :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    та йой, то життя, думаєте я їх не мала? ціле щастя, що я таки була сама і поради були лише скайпом, ну і положна приходила перші тижні, то я їй мило всміхалась і казала довідзеня. Повірте, не привикне дитя до рук, бо воно ітак привикло давно до мами, все таки 24 години на добу бути при ній в животику, то скільки б не носились і не цицялись, ви всерівно по трошки відівчаєте від себе маля, бо вже не 24 години в добу
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    В мене моя дитинка ще не народилась,а порадники вже тут як тут....незнаю як буду з ними боротись після народження,бо їх поради будуть збивати з толку і хоч не хоч буде закрадатись думка,що я щось не так роблю...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    якщо будете впевнені в собі, правильно проінформовані, то ніякі порадники не зіб'ють з толку. Читайте про ГВ при вагітності, багато читайте! Книжка Свічадо Вчимось годувати грудьми то взагалі має бути маст хев ще під час вагітності
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. SuperRhino

    SuperRhino Active Member

    от найгірше якраз з тим що порадників нема поряд коли треба допомогти мамі щось їсти приготувати коли нема часу чи по хаті допомогти, зате вони тут як тут коли раз в два тижні прийдуть і розказують про те, що ти все робиш не правильно :sad: це сильно підкошує.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    Я так і роблю,а "Вчимося годувати грудьми" лежить на тумбочці біля ліжка читаю як казку наніч
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Читайте ДП :girl_cool:Мені саме тут відкрили очі на багато речей і в мене навіть думок про " мало молока, дитина не наїдається=догодувати" не виникало. Просто була спокійна і впевнена. Про організацію часу дуууже вас розумію! Я була просто в шоці від того що я фактично перестала належати собі і навіть в туалет бігла під плач дитини. Не смійтеся, але я дійсно не думала, що то так буде, особливо після розповідей "Та що там маленька дитина: тільки їсть і спить" :girl_haha: За то тепер на слова про те що в нас і близько такого не було отримую зверхню відповідь " Ну бо то ти так навчила!" Дівчата, ви не уявляєте, скільки разів я це чула! Причому і від старших і зовсім молодих. Я вже змучилась і нікому тепер не доводжу що то нормально.
    Скажу вам те що колись потребувала почути сама: дуже скоро стане набагато легше! І дитинка вже зможе проводити якийсь час сама, а поки ваше завдання дати їй те, що вона потребує- маму і цицю, і нехай ніщо вас не збиває з толку.
    Я до сих пір варю їсти ввечері коли чоловік приходить з роботи. А перші місяці то взагалі...їла 1 раз так само коли чоловік приходив, протягом дня перебивалась компотом з вівсяним печивом зате схудла трохи:girl_blum:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    :girl_haha::girl_haha::girl_haha: і я таке чула. І до речі так само мене очікувало велике здивування, бо також думала, що немовлятка тільки їдять і сплять перші місяці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. рижик

    рижик Well-Known Member

    Мені здається, що фраза "ти так навчила" є індикатором, що ми все робимо правильно, бо я ще не чула, щоб так говорили про дітей з дурачками, бутилочками які чемно сплять в своїх ліжках.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    та, знаєте, є і такі, що лиш сплять і їдять раз в 3 години, і то теж нормально, просто батьки таких діток часто чомусь думають, що то їх заслуга в тому, а ви - невмілі, раз у вас дитя на грудях висить. Ну, але для того треба трохи ширше дивитися за власний досвід. Або отримати новий власний досвід з іншим характером)))
    --- дописи об"єднано, 23 Квітень 2015 ---
    то чого, потім прийде час Х, коли "вже не пасує, бо ти дорослий" і почнеться риторика в другий бік.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    це вже як постелите...
    своїх порадників я збивала з толку. Збились )))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    розкажу в цій темі свою історію))) на мене теж звичайно тиснули з різних сторін, але то перейшло
    час пройшов, а я годую і годую, у всіх вже молоко пропало, як не в 3 місяці то в рік ,а я далі годую... і тут почалося :"слухай, в мене мало молока, груди не набирають.. слухай, мій певн оне наїдається... слухай, порадь шось, переживаю що як і з першим пропаде молоко" і тд. і тп. я вже з досвідом, завжди відповідаю на таке: ти поговорити про то хочеш чи зберегти ГВ?... бо говорити мені нецікаво, я наговорилася вже ці майже 2 роки.. кажу забрати дурник - та ти шо? я не можу забрати дурник... кажу не давати суміш - та ти шо?! дитина крутиться і плаче голодна
    підтримки в плані, "ой ти ж бідна немолочна" від мене не діждетеся ітак)
    ГВ зберегти? роби то і то, читай то, ось тобі книжка Свічадо, дарю)))
    а недавно дзвонить подруга вагітна, каже, от приходжу в гості (до нашої спільної подруги, молодої мамочки) ,а там твоя книжка на столі завджди лежить, підчитую її, може ти і мені її перешлеш))) то вже певно треба записуватись в дистрибютори, скільки я вже тих книжок понависилала)))
    одним словом дівчата, закінчиться ера "новоспечена мамочка нічого не знає і не вміє" і почнеться нова ера, де ви звізда)))
    мене зараз часто випитують яке то ГВ в такому віці, кажуть що може варто було і їм ще зберігати по тій чи іншій причині
    а ще півтори року тому дивились як на прибацану мамашу що не дає пустушки)))
    ясно, що всерівно не всі зрозуміють, не всі переконаються що ви робите як треба, але з такими треба вирішувати все дипломатично, оминати гострі кути, щоб поберегти нерви
    терпіння вам і цілеспрямованості:)
    в мене здивування було не в тому.. наспілкувалася з дівчатами з ДП, яким все вдається, а труднощі впевнено долаються, ну то і в мене так буде ,а тут до діла - не все так просто)))
     
    Останнє редагування: 23 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    любима мозоль
    в мене страшно скавуляча дитина, оте еге-еге навіть на руках мене добивало, ніц не встигала
    зараз 1,4 і оте еге-еге нікуди не ділось, додались істерики "хочу"
    вчора 25 хв. вила
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1