Новорічне та Різдвяне меню

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем sofcja, 10 Січень 2008.

  1. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Дівчатка, розкажіть будь ласка як виглядав та який на дотик повинен бути сирний штоллен відразу після випікання.
    У мене тісто наче не було туге (не впевнена, бо готувала вперше без електронних ваг не на своїй кухні), воно гарно виглядало і пахло. Проте після випічки, стало тверде як вівсяне печиво (скоринка). Може перетримала у духовці?
     
  2. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

     
  3. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    В мене теж зверху туге. Не переживайте після витримки воно буде якраз добре
     
  4. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    А я вчора спекла. Чи то я замало дала цукру, чи забагато лимона, але тісто вийшло з кислинкою. Ну і з усіх сторін мені ізюм повилазив, ось як вийшло

    [​IMG]
     
  5. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

     
  6. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Так м"який.
     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    так має бути. родзинки мають стирчати.
    це не є гладенька випічка.
    Штоллен твердуватий з печі , але необхідно одразу матисти маслом. від витримки -змякне.
     
  8. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

     
  9. Karrizo

    Karrizo New Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    zlatovlaska, я Цезар роблю по рецепту 7say (дівчата вже давали ссилочку) тільки без часнику і з помідорками чері. Виходить дуже смачно.
     
  10. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    зайшла сюди з точно таким самим запитанням:)) Я зі своєю духовкою ніяк не вгадаю температуру((( Трохи ізюм підгорів, той що зверху повилазив, довелось його вискубувати :sad:
    Вже все позагоратла у фольгу - буду чекати до Нового Року :girl_cool:
     
  11. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    а ми не витримали і один таки спробували
    смачно пішов з какао , але цукати треба домашні
     
  12. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Я вчора спекла ще два штоллени, але цього разу сирні. Родзинки, на відміну від дріжджового, не повилазили на поверхню, хоча всього (вишень, кураги, ліщини) було дуже багато. Одразу скуштувала - мені здається, ще смачніший за дрезденський. Зверху теж тверда хрумка скоринка. Один вже потрошку їмо, а другий, може, долежить до Нового року :)
     
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Дівчата, а що порадите зробити з грибів? Чоловік дуже любить печериці, а я не знаю, що б то таке зробити - бо піст, сметани не дам, м"яса не дам..
    думала зафарширувати, але вже приїлося... бо я на кожну забаву печериці фарширую..

    може, хто має перевірений рецепт чогось такого печеричного..?
    отак зараз пишу, і слинка тече :)
     
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Зупу грибову з перловою крупою, бде їв?
     
  15. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    дівчатка, ну а як не дати тих цукатів, маю курагу, ізюм, мигдаль. чи без них - не той ефект?
     
  16. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    я просто з морквою і цибулею тушкую. Можна загорнути в лаваш.
     
  17. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Сміяламся довго:D. Навіть уявилам собі ту інтонацію, з якою Маруся спитала:xaxa:. З тими хлопами...
    Ну розумієш, як тобі сказати... Я даю і куповані (оті гарні зелено-червоно-жовті), і саморобні. Від купованих будеш мати ефектний розріз. На смак вони - нічого особливого, просто солодкаві. А от домашні - вони дають той неповторний аромат і смак, що має мати той штоллен. Я ті домашні роблю так, як мене Кася навчила: нарізаю ножиком для чистки овочів і фруктів цедру з файного великого помаранча і лимона (якраз стільки зрізається ним, щоб не зачепити білий гіркий прошарок), тоді ті зрізані смужки впоперек почікаю ножиком, далі в мисочку + цукор (трохи)+трохи води і на вогонь. Поварю буквально хвилин 10. Зливаю залишок рідини і все. Я їх роблю зі вчора на сьогодні. Можна обсушити їх, але я не пацькаюся з тим.
    Ми вже один штолленчик з'їли, бо на Різдво почали, а сьогодні чоловік вже другий виклянчив. І шо я йому, забороню:pardon:? Най їсть на здоров'я:girl_in_love:
     
  18. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    А я печериці просто мариную сирими, сіль-перець, лимон і олію, залишити на деякий час і вже їм. Ще можна дати сир фету і базилік. Дуже люблю.
    (В Оазисі, що на сихові, роблять так званий грецький з такими сирими печерицями, то я раз спробувала і так роблю).
    Ще можна печериці замаринувати, десь тут на форумі давали рецепт. Виходить дуже смачно.
     
    Останнє редагування: 27 Грудень 2011
  19. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    З печерицями на гаряче дуже добре йде косичка. Купуєте готове листкове тісто, начиняєте підсмаженими печерицями з цибулею і гарнесенько косичкою заплітаєте. Зверху- жовток- кмин-сіль. До борщику- просто ідеально. І готувати швидко
     
    Останнє редагування: 27 Грудень 2011
  20. mileneva

    mileneva New Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Замовив мені чоловік на Новий рік печену індичку. Я планую пекти порційно порізану( бо вже маю досвіт випікання цілоі - дууууже довго, прибл 7 год). Може хтось має якийсь цікавий соус (чи мачанку) під індика? Поділіться