Обговорення кулінарних конкурсів

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем Маруся-мама, 13 Вересень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Я теж приєднаюся й подякую всім дівчаткам за переписи та чудові ідеї!!! :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love: На жаль, ще не можу готувати, але як тільки зможу, зразу приготую кілька з ваших переписів!

    Вітаю переможиць конкурсу! :give_rose::give_rose::give_rose: :girl_in_love:

    ДУЖЕ дякую Марусі та Фіяні за файний конкурс та призи! :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
  2. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    маю питання до Іриски щодо перепису джему "ZUCCA FELICE (marmellata)", по фото бачу що він ніби ріденький вийшов, то ріденький? яка має бути консистенція? бо мені щойно вийшов таки ріденький при тому, що давала желфікс, а першого разу, коли желфіксу не знайшла давала желатин, було густіше і файніше, хм...
    бо ото на тост полила і всьо тікає...
     
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    оо. в мене страшенно рідкий. з желфікс
     
  4. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    ну то мабуть такий має бути:dntknw: але мені з желатином більше сподобалось. І на тости і до сирів смердючих файно було, а зараз таке рідьоньке, навіть як на поливку то хочеться мені чуть-чуть густішого...
     
  5. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    з желфіксом у мене також рідке було, ну але нам нормально воно йшло... можна спробувати дійсно давати желатин.... або менше соку, щоб не таке рідке було.
    Перший раз як я робила чітко по рецепту - то вийшло густіше, а коли дала трохи більше цитрусових, то вийшло значно рідкіше... ну але воно таке смачне, що консистенція для нас не мала особливого значення, ну хіба для зручності використання хочеться густішого) мабуть таки б мав бути мармелад)
     
  6. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Щодня заглядаю, чи є вже конкурсні роботи кулінарного конкурсу "Ретро-Львів", термін голосування прийшов, цікаво так, які будуть переписи, що там наші форумні господині підготували...
     
  7. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Я теж! З нетерпінням чекаю фото та рецептів!!!
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Скоро виставлю. Постійно часу бракує.
     
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Пропоную оштрафувати учасника:
    За знущання над початківцями...
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Ну як початківці не вміють порахувати, то я їм ніц не поможу. :girl_blum:

    Пояснюю. Важимо 6 яєць, і скажімо вони заважили 300 грам, отже нам треба буде взяти всіх складників (окрім порошку до печива) 300 грам. Від себе, я б додала, що цукру треба менше, але це все залежить який цукор.

    Борошна буде 300 грам, родзинок 300 грам, горіхів 300 грам, цукатів 300 грам, цукру 300 грам, он тільки порошку до печива буде 1 чайна ложка, якщо дуже хоче.

    Тепер, щодо переписів конкурсу. Мені дуже сподобався перепис віденських тістечок. Я дуже люблю попарні тістечка, і саме такі тістечка з дірочкою в середині називаються Лінзі тістечка, бо вони були придумані в австрійському місті Лінз. Це зменшена версія їхнього відомого всім Лінзі Торта.

    [​IMG]
     
  11. Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    То був дуже класний і корисний конкурс! Дякую величезне та щире організаторам і всім учасникам :give_rose:.
    Вже давненько придивлялася до рецепту штруделя з книги Карла Шумахера "Солодкі страви по-віденськи", а під конкурс - таки наважилася. Відтак на Старий Новий рік на столі була така бомбезна нямка, бо таки вийшов смачнючий :nyam2:.
    Дякую всім, хто мене підтримав, то було дуже несподівано, бо я все ж кухар-дилетант. Особлива несподіванка - змагатися з такими монстрами кулінарії, як Маруся-мама і Кася. Був би конкурс не анонімний, то, певно, побоялася б брати участь:blush:.
    Всі рецепти - смачнючі. А фаворитами моїми були цвібак і завиванець, цілий тиждень на них задивлялася, так і не змогла визначитися.
    Обов'язково приготую щось за конкурсними рецептами найближчим часом.
    Ще раз дякую!
     
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    так!
    зокрема, мене потішило відтермінування)) я не мала можливості готувати і не встигала на перші терміни))

    теж маю фірмовий штрудель в запасі
    , але вирішила що штрудлі будуть дуже популярні. тому спекла ( не менш популярний:d23:) штоллен. а печенька, хоч простенькі, запостила на конкурс для кількості))
    дякую Марусі і Златовласці за файну ідею конкурсу! чекаємо нових конкурсів!:girl_claping:
     
  13. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Дуже файний подарунок, мрія кожної жінки:girl_yes2: . Маруся, така вже гумористка , молодець :good: !
     
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Дякую! Але я серйозно йому сказала, що він виграв вечерю при свічках, зі мною... і він готує. Ми довго сміялись. Але готує, і свічку палить. :girl_haha:
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    ага, я тут сама дома сиджу, а сміхом залвалася на всю хату, чесно!!! Класний конкурс, всі молодці, я віддала перевагу штруделю Цитрини, ну так вже мені сподобався! Фото супер і видно, що такий був смачний!!! Справжній!! Молодець!:)
     
  16. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    І мене то посміхнуло :).
    Як на мене в Марусі найфайніший приз ;).
    Дуже був смачний конкурс. В планах відразу з"явилось спекти за усіма рецептами.
    Усі великі молодці. Голосувала також за штрудель. Бо то моє улюблене солоденьке, тому знимка заворожила відразу).
     
  17. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Дуже файні переписи дівчата "виклали"!!! Молодчинки! І величезне дякую Марусі за те, що тицьнула мене в ту тему :girl_blush2: я вже рецепти позберігала )))
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Марусю, щиро ДЯКУЮ!!!!!! суперові призи!!
     
  19. Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Також дякую величееееезне за такі грандіозні призи! Так приємно!
    Вже планую, які пектиму кексики :mocking: Також дякую дівчаткам за щирі відгуки :girl_tender:
     
  20. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    І я голосувала за Цитринку, точніше за її фірмовий штрудель. Штруделі - то моя слабкісь, а в Цитрини він такий....такий....нема слів, одні слюні)
    Всі рецепти в дівчат гарні і я впевнена, що всі вклали в страви свою любов,тепло але перемога таки заслужена.
    А які файні призи!:girl_claping:
    Вітаю дівчат-перемоців!