Обговорюємо пологи

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем guculyanka, 28 Листопад 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    I я пропонувала Юлю, але чоловiк не хотiв...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    В нас якщо вже в пологовий попав - назад дороги нема :)

    Я певно якби голку від епідуралки побачила все б мене боліти перестало, я капельниці боялася як вогню, ледве вмовили.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.


    Я за вас страшенно рада!!! Як ваш синочок? А ви як? Яка вага вашого маленького? Розказуйте ці всі так би здавалося страшенно важливі дрібнички!
     
  4. Lady X

    Lady X Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Дуже за Вас рада!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Я вже не дочекаюсь коли з'явиться моє маля Чекаю з дня на день Обов'язково напишу вам як усе пройшло
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Щасливо!!! Легких пологів і всього-всього найкращого! І здорового малюка!!!
     
  6. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    А я читаю оте все і реву, не знаю чого, якесь відчуття таке незрозуміле, це так зворушливо, я ше трохи тако начитаюсь і чоловікові від мене спокою не буде:D . Знаю що нам ше трохи рано, бо ше самі ніц немаємо, але так хочеться, і не хочеться чоловіка підганяти, бо він в мене дуже відповідальний і боїться що щось дитинці буде невистачати, або що вона буде обділена чимось, хоче щоб в неї було все найкраще, та і я хочу, просто я така від природи нетерпляча:) . А якщо чесно, то я деколи трошки нашого Пана Бога намовляю щоб він то трохи скорше все організував, тільки цссссссс нікому того не кажіть;) :o
     
    • Подобається Подобається x 9
  7. Lady X

    Lady X Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  8. Соня

    Соня Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    :) Аналогічно! :) От Галинки розповідь читала (разом на курсах дихали :)), ревілаааа. Так зворушливо!
    Галинка, я дуже рада за тебе і твою сім"ю вцілому! Ти молодець! Хай ваш синочок росте здоровенький!
    Думаю ще побачимось на дитячій площадці десь в районі :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    і я читаю і плачу, але трохи по іншій причині: "мене стимулювали", "мене розрізали".... майже кожна історія (і я не виключення, але не думала що то настільки масово)... починаю розуміти пана Левандівку... Як розказувала одна старша пані, колись акушерка тримала промежину аж руки терпли, але жінка не порвалась (50-60 роки)! Так що все-таки сталось? Тепер в мед.ін-ті так вчать, чи то жінки настільки нездалі?
     
    • Подобається Подобається x 12
  10. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    ага

    конвеєр
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Тим22

    Тим22 Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Уважно прочитал, тому шо невестка должна в ближайшее врекя родить, помолюсь чтобы все было хорошо
     
  12. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Я чомусь завжди думала що розрив гiрше нiж розрiз. Але бачу що коли хто не напише що розрiзали то потiм довго заживало i "довго сидiти не могла". Я маю невеличкий (з слiв лiкаря i чоловiка) розрив, i менi особисто не було важко сидiти взагалi. Ну, так, я чула бiль iтд, носила льодову прокладку у пологовому i пiсля. Але нiяких таблєток вiд болю не брала. Отже я i думаю, може розрiз всетаки гiрше? Я виходила з того що розрiз би мав зажити скорше нiж рвана рана, хiба нi?
    Шкода, дiвчатка що у вас такий досвiд. Менi найбiльш не зрозумiле спускання води коли немає родової дiяльностi i потiм стимулювання. Може не дарма нас тут додому вiдправляють коли ще немає багато вiдкриття i коли схватки з довгим iнтервалом. Хоча я по телеку бачила що деяких жiнок теж стимулюють, але то щось таке екстраординарне, майже в ряду з загрозою чи щось таке. А, ще стимулюють мам якi переношують, або яким вже надоїло (це тоже дурiсть, я вважаю).
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Моїй дружині в пологовому двічі, чи тричі запитували, чи не хоче вона залишити дитину....
     
  14. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Ні, розріз заживає довше. А розриви (сурйозні) не ТАК часто трапляються.
    Лікарям простіше розрізати і не паритися. Не себе ж ріжуть.
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Залишити де? В пологовому? Покинути? Псiхопати їй богу!
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.


    Мені також робили маленький розріз! Ті дні коли були шви було дуже боляче сидіти, а потім коли зняли стало легше, а коли прикладала якусь мазь (забула як називається, якщо когось цікавить можу уточнити), то болі моментально проходили, і на другий день після виписки я вже сиділа нормально!

    Додано через 1 хвилину

    Тобто??? А чому таке питали?

    Додано через 2 хвилини

    Тобто??? А чому таке питали?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.


    саме так... пологовий на Мєчнікова, що навпроти Личаківського цвинтаря... видно бізнес процвітає....
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    О так, мій улюблений :padonak:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Де це ви таких страшилок набираєтеся?.. І чого всі так не люблять цей пологовий,мені там все сподобалося, притензій не маю.:)
     
  20. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Ви напевно лежали не на першому поверсі :)
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.