Обговорюємо пологи

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем guculyanka, 28 Листопад 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Горобчик, ви така сильна жінка, я б такого не витримала! рада що все так закінчилось!:)
     
  2. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Я коли до родів читала історії, мені теж все дуже страшним здавалося, а на власних все якось і накше - не встигаєш нормально проаналізувати, продумати, мислення ніби відключене. Все йде своїм ходом, ти хочеш на щось вплинути, щось сказати, а не можеш - бо знову схватка, а після неї не пам"ятаєш про що думала і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    угу, от тому потрібен тато на пологах. І тому потрібно прийняти все як було, а не звинувачувати себе, що щось було не так.
    Н-дя... пишу, а сама...
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. Горобчик

    Горобчик Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Жінка витримає все, якщо знає заради чого терпіти!
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. Горобчик

    Горобчик Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    ВІТАЮ!!!здоровя донечці і мамусі!!!Шо то за файний дохтор такий?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    (на вушко): природно - троха не ТАК...
    Чесно...

    Додано через 8 хвилин
    Хочете в "чорний список" занести?
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Мія ..Ви така молодчинка.От читала, і ніби з Вами народжувала:)))дух в вас дійсно бойовий:) Щастя і здоров"я Вам і донечці, нехай росте, схожа на маму:))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Ну я й забудька:shy: . Це ж ви мені в ПП скидали його координати:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Мія, Ви молодчина :)

    Левандівко, погодьтеся, що то дуже непоганий варіант для пологового...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Дякую, Маркевич Роман Олексійович :)
    Може і не так, але я задоволена. Сиділа в перший же день, ніяких заходів не робили зі мною. Ну налякали троха... тепер смішно з того всього, як собі уявлю які в мене очі були коли він сказав що нічого не змінилося зранку, то захожуся сміхом... Та жінка що поряд народжувала, розповідала, що він після моїх пологів ходив і говорив, що для неї має вже правда не американський, а французький укол... :)) Ну хіба то не смішно?! Згадую свого дохтора з доброю посмішкою:)


    Дякую:) Доня схожа на тата, один в один... доречі Вірою назвали:)
     
    • Подобається Подобається x 15
  11. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    А можна телефончик?

    Дуже тішуся, що все добре пройшло!!! А що то за укол таки був? І що зашивали, якщо не було тріщин?

    Здоровячка і краси Віруні!!!
     
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Я теж згадки про снодійне і уколи в вену згадую з посмішкою. Саркастичною... ;)
     
  13. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Тріщинка була одна всередині. Укол був якесь обезболення, як я зрозуміла вже потім.

    Як би не дали той укол з дімедролом анальгіном і пепе... якось там, Ви думаєте я б змогла заснути? Ні, я би лазила коридорами тільки сили тратила... а так напружена була тільки коли інакше не можна було.
    Обезболення... незнаю може можна було і без нього, мені вже всерівно було. Але коли вже лягла на стіл то реально легше стало... Напевно були якісь причини того укола... навідь психологічні:)
     
  14. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Напевно... психологічні :)
    Інакше, трудно пояснити Ваше нерозуміння (або відмову визнати):
    1. від дімедролу засинає і весь пологовий процес,
    2. біль при пологах - не просто покарання Єви. регулювати його хімією можна, але шкідливо (і Вам, і дитині).
    3. кололи Вам стимулятор, стандартно, а от мамі розповідають "про вітамін", "знеболюче", "американський", "французький"...

    Від розповіді до розповіді про пологи в ПБ видно класичну акушерську содепію. Міняється тільки степінь дубовості дій лікаря і наївності новоспечених мам. :)

    Щастя Вам! І здоров'ячка!.. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    То буде щаслива, якщо вірити нородним прикметам:haha: Я мала на увазі схожість характерів і бойовий дух:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    ну незнаю як він там засинав той процес... коли заснути не могла реально... епідуральна анастезія теж притуплює все, що не заваджає шийці нормально розійтися а жінці безроблемно народити...
    Хоча Вам напевно краще знати...
    Звичайно це не тільки покарання, біль можна терпіти коли знаєш коли йому кінець прийде...і тільки так регулювати його можна... Щодо хімії... знаєте не все в нашому житті таке бездоганне і перцю болгарського геномодифікованого можна наїстися і дітей не мати... але ми ж їмо?! І алкоголь п"ємо і палимо... і газами дихаємо...
    При операції хімією можна не користуватися, тільки кляп в рот запхати, теж варіант, але хто-то витримає, таке здорове оперування...
    Все відносно...

    Стимулятор не кололи 100%, бо після пологів вже на другий день обговорювали як то все було... то отримала купу інформації про себе... думали що треба буде стимулювати, бо я ніби терпіла, але так швидко відкриття не могло бути повного. Лікар черговий казала, (вона пологи в сусідки по палаті приймала) що давно не було пологів коли все само так швидко розійшлося. Та і та медсестра приходила здивована... незнаю, що то було так дивуватися, але факт залишається фактом.
    Після уколу було явне розслаблення, від стимулятора був бі хіба біль...
    Я не маю нічого проти ДП, але в повній мірі задоволена своїми пологами в пологовому. Вдома народжувати, як би природніше то не було я б не змогла, немає того спеціаліста, якому я довірятиму. Крім того факт можливих ускладнень завжди присутній, що для мене так... терпимо, але коли дитині щось станеться то собі не подарую, власне собі, бо вирішила народжувати вдома я і за наслідки відповідальність несу я.
    В пологовому, можливо не все так гладко і є прикрі випадки і стимулюють і конвеєр... мені просто повезло, і може мала б погадий досвід то хотіла би вдома... а так знайте є вдалі, нормальні пологи в пологових і я тому приклад. А вже хто які недоліки знайде, то його справа.
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Miya, то Ви зовсім не тужилися чи як? Чи що означало оте "стій"?
     
  18. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    "Голос за кадром": Левандівка і Ука усміхнулися... :)

    Для протоколу: ТАК-ТАК, у Вас найприродніші, найкращі пологи. А дитинка - най-най.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    До самих пологів я себе тримала аби не тужитися... дитина так на світ рвалася....то ще ніяких американських уколів не давали...
    На самих пологах перейма в потугу сама переросла і біль вже був зовсім іншим. КОнтролювати потугу було не реально, тільки завмерти і все.
    Перша потуга на столі була синхронною з поштовхом лікаря на живіт.
    То як я зрозуміла, голівка вийшла, друга потуга вони кричали стояти (акушерка яка робила мені масаж грудей, сказала, що тріщина як мене з"являється коли плечиком дитинка "застряває"), я просто завмерла і наступної потуги я не пам"ятаю бо поклали литину на груди... Тобто реально я сама не тужилася, все робило тіло саме по собі мез участі мого розуму. Критично було "так стояти".

    Додано через 1 хвилину
    Зовсім інша справа! А Вам мішає те що я задоволена своїми пологами, то треба сказати що все погано було, так як лікарка з Джамбула?!...
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Розповіді про пологи.

    Ну що Ви, тут усі за Вас раді. Питання тільки в "природності" таких пологів.
     
    • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.