Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 14 Серпень 2007.

?

Чи нагодуєте на весіллі?

  1. Звичайно, нагодую

    91,2%
  2. З якого переляку? Най свої канапки їсть!

    3,1%
  3. Нагодую, але вирахую із гонорару

    5,7%
  1. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    я з вами категорично не погоджуюсь!!!
    коли ми наймали фотографів, то вони сказали скільки коштують їх послуги + оплата таксі в 2 сторони,
    а перед весіллям самі спитали чи ми садитимемо їх за стіл, чи взагалі буде місце де їм присісти, ну щоб вони могли собі спланувати, але харчування на вартість їх послуг не впливала, з їжею чи без їжі однаково (як на мене дуже сучасний підхід)

    музиканти були від кафе, тому проблеми не було, вони харчувались разом з офіціантами і кухарями (ну мабуть нашою їжою)
     
    Останнє редагування: 19 Липень 2011
  2. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    А чому зразу "категорично"? :)
    Ви ж зробили правильно - узгодили цей момент попередньо. Мабуть неправильно зрозуміли інтонацію мого допису. Там немає з чим не погодитись: хочете годуйте, а не хочете - не годуйте, тільки попередьте про це, щоб люди собі знали, принесли канапку з салом чи що..
    Я тільки уточнив, що оскільки наприклад мені такі ситуації ще жодного разу не попадалися, то я не питаюся у кожного клієнта чи не дадуть вмерти з голоду, на підготовчих зустрічах тільки й думаєш, щоб не забути щось важливе для свята клієнтів обговорити.

    А тут просто хочу заступитися за колег, бо шкода, коли оператор розказує що "на минулому весіллі працював від 8 ранку до 4 ночі (20 годин!!!) і за весь той час тільки каву з пляцком перекусив"... Розумієте, людина скромна, звідкись з околиць, за роботу бере не дорого, в кишені 20 гривень на маршрутку, каже що таке круте весілля вперше в житті знімав і при тому вперше бачить таке ставлення. І розумію, що на його місці хтось інший напевно не сидів би тихо, а ви б що зробили?
     
  3. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    що не так вже вкрай рідко такі випадки трапляються, раз фотографи самі запитують за харчування :)
     
  4. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Ну це вже кому як щастить, я дійсно не раз чув такі історії, і дописи в цій темі стверджують, що не завжди люди "просто забули" або "не подумали", але самому ще під час весілля ходити на піцу не доводилось. І це я ціную: завжди знімаю по часу довше ніж домовлено, а це коштує значно дорожче тої канапки з водичкою.
     
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?



    Розумію, жи тілько з Центру беруть нормально.
    Без грошей на таксі та канапку - не розумію. за льотний день доводиться гроші витрачати. Один раз таксівку по зарядник посилав, бо забув дома.
    Запас мусить бути.
     
  6. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Казали мені мої музиканти, фотограф та оператор, що чим крутіше весілля, тим більше шансів, що не погодують, а якщо весілля в бідніших, то і за стіл посадять і з собою накладуть...
     
  7. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    я цю тему підчитувала час від часу і спостерігала за дискусією, теоретично звичайно ж була на захисті голодних фотографів, але коли опинилась сама на їхньому місці, себто голодною після важкого і виснажливого безперервного 8 годинного робочого дня в ресторані де всі смачно цямкали і сьорбали, важко було стримати своє роздратування. Я стояла в залі і не знала куди приткнутись, в результаті просто вийшла на двір, щоб дочекатись коли всі доїдять і почнеться перший танець.
    впринципі на якість моє роботи це не вплинуло і фото після весілля я обробляла як завжди старанно, але якихось відносин з цією парою підримувати не буду і в майбутньому буду попередньо узгоджувати це питання
     
  8. svistak

    svistak Active Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    була схожа ситуація, в досить престижному закладі про нас просто "забули", після того як ми замовили піцу у сусідні піцерії (а вона за стіною практично була)...
    В зал заходить чувак з піцою і голосно питає хто на весіллі замовляв піцу...
    Зразу знайшлося місце і все решта, виявляється все це було обумовлене з організаторами, просто ресторані працівники вирішили скажемо так, "зекономити"
     
  9. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    аааа, капець :lol::lol::lol::lol: то можна писати в смішні випадки на весіллі :) Звісно, те, що фотографи/оператори залишалися голодними зовсім не смішно....
     
  10. svistak

    svistak Active Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    чому голодними?
    я ж кажу, все відразу знайшлося...
     
  11. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    однозначно вважаю, що потрібно усіх погодувати. вони ж проводять з нами увесь день, а як інакше? з відео- та фотооператором ми ще під час фотосесії заходили у кафе і трошки там покавували. а на банкеті були накриті окремі столи для музикантів та осіб, які відповідали за спецтехніку (світло, машини з пелюстками, машини з газом) та за фуршетні столи - в танцювальному залі, для тамади, координатора весілля, звукорежисера - в окремій кімнатці (між кухнею і банкетним залом), багато гостей були з водіями - для водіїв накривали окремий стіл в барі (на першому поверсі нашого ресторану), фото- та відеооператор - сиділи там, де і гості, для зручності знімання.