Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 14 Серпень 2007.

?

Чи нагодуєте на весіллі?

  1. Звичайно, нагодую

    91,2%
  2. З якого переляку? Най свої канапки їсть!

    3,1%
  3. Нагодую, але вирахую із гонорару

    5,7%
  1. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Імель, я думаю якби ви працювали адміністратором в ресторані наприклад, або десь де крутиться багато їжі, і ваш шеф би вам не запропонував поїсти було б все-таки не культурно.
    І на весіллях переважно лишається так багато їжі, що вона викидається бо псується. За них ж платити окремо не треба...
    А от випивку я б не давала принципово.
     
  2. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    самих замовників
     
  3. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    і знову ви тільки зі своєї сторони бачите,
    чому ж?
    це справа і тих, і тих, але оскільки загроза залишитися голодним є у найманого працівника, а не в замовника, то найманий працівник має САМ про СЕБЕ подумати, а не вважати, що за нього мають думати інші
     
  4. пандочка

    пандочка Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Якщо чесно я ще не була на жодному весіллі де музиканти тамада чи фотограф не були застолом,звичайно це залежить від тих людей які замовляють якщо дивитися на то що тобі на роботі їсти не дають(доречі це де працювати якщо в кафе обід воду і каву оплачує керівництво можливо не усюди але там де я працювала так було)і за це людям не дати :girl_sad:можливо я не права але це моя така думка.
     
  5. Mary

    Mary Active Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Скажу з власного досвіду: навіть не виникало питання кормити чи не кормити музикантів, оператора, фотографа... В нас на весіллі було не два музиканти, а повноцінна група, ще і дівчата що танцювали, повністю було задіяно близько 18 людей. Всі вони нормально поїли на кухні ресторану, оператор і фотограф разом зі всіма гостями.
    Мама навіть завела 3-ьох водіїв накормити на кухню. Ми не обідніли, якось. Я навіть щаслива була, що все з"їли і ніхто мені не тулив додому пакети з недоїдженими канапками і відбивними.
     
  6. svistak

    svistak Active Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    в принципі ви праві, згрубша так і є, але трішки не так ;-))
    деколи є ще купа цікавого, коли сидиш за столом того не побачиш і не зловиш...
    ню і саму забаву я товаришу не знімав, ми з дружиною самі бавилися вже ;-)
     
  7. BlondyGirl

    BlondyGirl Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    думаю що з таким характером він може бути не скоро :girl_haha:
    на рахунок принести обід з собою. Ось я, наприклад, з собою ношу в баночці суп на роботу, уявляю як гарно буде виглядати, якщо хтось з музикантів, фотографів, чи операторів собі в куточку баночку відкриє і почне обідати. Та і взагалі, якою потрібно бути скупою, на мою думку, щоб серед всієї тієї купи їжі, мінімум третина з якої ітак залишиться, не накормити ще кількох людей. Але це моя думка, кожен сам вирішує. Але погоджусь, що це демонструє ставлення людини до інших...
     
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    це НОРМАЛЬНО, а не некультурно
    за чий рахунок він мав би мене готувати, за рахунок відвідувачів ресторану, чи за власний?
    знову ж таки, зустрічалася з 2-ома випадками
    1.без обіду, з/п наприклад 100 грн/день (не йде мова про опраторів, фотографів....)
    2. з обідом-з/п 120 грн/день.
    Тобто це все строго обумовлено.

    Сяня, а в такому прикладі, як у навели Ви, можливий варіант, що обід (перелік страв, якими можеш відобідати строго обмежений) є одим із елементів СОЦПАКЕТУ (що таке соцпакету, не вважаю за потрібне писати-і так зрозуміло), проте в кожні галузі і фірмі соцпакети різні.

    І ще, в ресторані крім адміністратора працюють офіціанти, посудомики, прибиральниці.... (залежно від розміру і розмаху ресторану від 15 чол, нехай мінімально кожного нагодувати 20 грн/день, сукупно вдень 300 грн, в місяць 300*30 днів-9000, чиї то будуь витрати? власника, якому було б некультурно?)
     
  9. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    скажу і я кілька слів.
    По-перше, не розумію чому роботу тамадів-операторів-музикантів порівнюють з роботою бухгалтера, чи когось іншого. Я працювала в сфері обслуговування (турфірма) і теж іноді не мала часу як і imel чаю попити, зважаючи , що робочий день не був нормований, бо за турами забігають і в обідню перерву і після обіду, бувало, що влітку і до 22 год з офісу не виходила, але мені в голову не приходило, що мене мали годувати:)
    вже б порівняли тих фото-відео з майстрами, бо раніше було принято їх годувати, а зараз ні:) От я за те щоб майстри канапочки свої приносили, і їли їх собі коли хочуть, але ж оператор, фотограф,музики-це частина свята! не уявляю, як то дістають свої канапки і їдять, або ще краще туди сюди воходять і коли їх треба їх не має.
    От коли всі сіли за стіл, що їм робити дивитись? вони теж перекусують, тамада і оператор з фотографом працюють, коли гості танцюють,тоді і тамада може перекусити, не йдеться про те, що вони собі сядуть за пишний стіл і будуть напиватись.
    уявіть погляд голоного оператора, чи незадоволених музикантів! то вони і працювати можуть відповідно.
    Розкажу про нашу ситуацію, весілля було в Дністрі, відразу запитали чи ми будемо накривати окремий стіл,бо іноземці не годують, а наші годують. Для мене не прийнятно коли ,не в образу, узагальню -весільна сфера обслуговування сидітимуть з гостями за одним столом, тому окремий стіл те , що треба! Нам склали меню попроще,хоч сума вийшла така,як за роботу посереднього фотографа чи тамади, при тому музиканти сказали, що стіл був скромненький ( то я мяко висловилась), по-моєму то наглість, але ми зробили все для того щоб голодними вони не були, за тим столом було 10 чоловік, мене спочатку то трохи напрягало, бо можна було б ще 10 знайомих покликати, але принаймі ми голодних і незадоволених очей на своєму святі не бачила. Щодо фотографа,оператора і тамадів то одне, а от ВЕСІЛЬНІ музиканти (з яких та вся бесіда і почалась) народ "странний" вони ще підійшли і вкінці весілля солодке попросили і пляшку, але що - нам не шкода:)
    якось сумбурно вийшло, але я за те, щоб кожен робив як вважає за потрібне, на ті гроші не збіднієш ,але загальну атмосферу можна зіпсути
     
  10. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    не думайте, я про це подумаю сама :girl_wink:

    а то певно-вони "гвоздь програми", і всі гості всю забаву дивляться де то і чим займається фотограф і музиканти :girl_haha:

    а можна показати інший бік:
    яким то треба бути скупим, щоб за 600-800 баксів за вечір роботи, самому не заплатии за свій обід і отримавши немаленькі гроші вважати, що тебе ще МУСЯТЬ накормити
     
    Останнє редагування: 10 Грудень 2009
  11. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Згодна на 100%. Тай кожен поважаючий себе музикант,тамада не буде вживати коли працює. Мій чоловік працював тамадою неодноразово(це в нього як хобі). Тому знаю про роботу зсередини. Такі питання, як харчування завжди обговорював з клієнтами,щоб потім не було непорозумінь. Накривають стіл для тамади ,музикантів,то велике їм Дякую. Кажуть за свій рахунок харчуватись,значить вважають так правильно.
    Ги-ги, мій чоловік брав за роботу набагато менше,мабуть тому його завжди підгодовували :) (з радості ,що так дешево)
     
  12. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    от коли всі сіли можуть і поїсти, час обіду теж треба обговорити, з кожним окремо, зважаючи на специфіку роботи
    я власне, теж воліла б аби запросити ще 10 гостей, які би розділили наше свято, а не слухати "в подяку" за те що нагодували про скромненький стіл (вони ж співати прийшли, а не їсти)

    я вже зрозуміла, що то не поодинокі випадки

    ні не збіднію, а вони збідніють?
     
  13. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Є раціональне зерно. Але я думаю, що людей, які на це без проблем погодяться також можна знайти. Чи я помиляюсь? Специфіка-специфікою, але і в цій професії є різні люди. Ми хотіли тамаду з Одеси разом з музиками везти. Вони нам звісно рахували машину, готель, добові! Ну то ми порахували, що не підійде і все ж відмовились. Просто в знайомих треба питати про людей, які можуть працювати з такими стандартами.
     
  14. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Я не казав мусить. Я вам навпаки написав, що ВИ маєте право на ВСЕ. А особисто я своїх музикантів голодними не залишив. Чисто по людськи (є таке поняття, щоб ви знали).

    По-перше, не в коженому ресторані є таке віконце де написано "обід за 40грн" то хіба весілля в МкДональдсі робити :) Якщо б я (не дай Бог) попав до вас на весілля, то звісно так би і зробив — замовив би собі за свій рахунок. Я багато не їм, але виразку шлунка отримати не хочу. Просто поки я буду тим перейматися то знімати ніхто не буде.
    По-друге, якщо ваші музиканти кажуть, що робота коштує 9000грн (чи 1000000грн) + має бути закуска, резетка 220V і 5кв.метрів місця, то це означає, що так воно в них пораховано, вони наперед порахували, що обід буде з вашої сторони (вважайте - це як частина оплати), і якщо той обід ви не поставите, то ціна буде повною, наприклад 9300грн (чи 1000300грн).
    Доречі, ціни в різніх ресторанах відрізняються, якщо найдешевший салатик коштує біля 100грн., то для ваших музикантів це буде дуже гарний сюрприз...
    В більшості люди на довше фото просто не замовляють, хоча при потребі будь-який фотограф може і до ранку знімати, але треба домовлятися наперед.
     
  15. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    мммммм, може навпаки?:)
    А ще в такий день я була б настільки щасливою (мені так здається), що хотілось би всіх нагодувати, щоб всі були такі ж щасливі як і я.
    п.с. Мене на роботі теж ніхто не годує, але коли в шефа в кабінеті якась пянка, ще не було такого щоб мені не сказали "Пригощайся, бери собі рибку, канапку" (іноді сам накладає і приносить), деколи відмовляюсь, деколи з задоволенням з"їм, це все якось не вимушено, і я бачу що йому це приємно, і він не думає що то коштує грошей... А якби він сказав поїла, а тепер дай мені 10 грн. за то:girl_haha:я б просто незнала як себе поводити, чесно, навіть не уявляю)))
     
  16. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Можуть і не помітити, але якщо помітять, то можуть це запам*ятати і потім згадувати не ваш стильний кортеж (для прикладу), а цей казус. Бо більшість людей сприймуть це саме так.

    а для чого це робити, якщо і так все заплачено і столи і так переповнені?
    Ладно, вже і так все ясно.
     
  17. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Е. Що значить ВСЕ заплачено?) От хотіла б я щоб ресторани не за особу вимагали оплату а просто за день і онклюзів, як в Туреччині:) В нас наразі інша пісня.
    І окремих страв для музикантів ресторан би не готував.
     
  18. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Судячи з проведеного опитування 96.30% переписувачів нагодували б музикантів фотогорафів. Тому чого ми тут всі сперечаємося ;)
     
  19. BlondyGirl

    BlondyGirl Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    з іншими 3,45% :girl_smile:
     
  20. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Ми говоримо про ВИБІР. Чи є він у тих, хто не розраховує оплачувати ресторан для музикантів. ІМХО звісно.