Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 14 Серпень 2007.

?

Чи нагодуєте на весіллі?

  1. Звичайно, нагодую

    91,2%
  2. З якого переляку? Най свої канапки їсть!

    3,1%
  3. Нагодую, але вирахую із гонорару

    5,7%
  1. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

     
  2. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    крізь всю тему йде обурення (і про жмотство, і про сором....., яким же ж це нелюдом треба бути, чомусь нарошуються такі висновки)


    сергозно :eek:

    ви про виразку переживаєте? то чому аж до ресторану чекаєте аби поїсти? жмете? ;) (тут я жартую)

    бачите вам це виключенням видається, а для мене це нормально, що людина сама платить за своє харчування

    хм... а для офіціантів окремо стіл накривають?

    от власне, що шеф САМ пропонує, ви ж не ставите йому умову-при кожній п"янці приносити рибку чи канапку, бо так є, інакше ваш шеф жлоб і нелюд (має бажання-пригощає, а немає-то і ви робите свою РОБОТУ, за яку отримуєте зарплату)


     
    Останнє редагування: 10 Грудень 2009
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Щодо офіціантів - то зазвичай вони не обділені. Теж ментальність. На нашому весіллі старости за алкоголем, наприклад, наглядали. І батько випадково почув як на перекурі офіціант жалівся барменші, що на цьому весіллі навіть пляшки горівки не зміг взяти такі старости цербери. :) ТО нічого, що ми як заведено потім ще окремо їм доплачували за те що все гарно було. Так ні - ще тре пляшка горілки:)
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    я за те щоб домовитися наперед, тому параметри голосування мені не підходять, але ПЕРЕКОНАНА, що не повинна годувати людей яких наймаю не їсти, а грати.

    Слава Богу, я в день весілля мала обід на 15 чоловік, і не мусила розрулювати проблеми нещасних голодних музикантів і, як виявилось, фотографів. Фотографувалися в ательє 20 хв, добре що їх годувати не треба. Мали оператора, якого я навіть не пам"ятаю, а кіно вийшло суперське, бо то професіонал!
     
  5. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Ну й справді, можна ж собі посеред дня сказати молодятам: "ви поки в церкву на вінчання, то я собі в піцерію збігаю".
    Вони собі на кухні мають як підкріпитися.


    Звісно що платить. І харчування музикантів враховано в ціні, якби ви сказали що вони мають за власний рахунок харчуватися то і ціна на послуги була б відповідно вищою. Ви самі написали:
     
  6. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    А я... а я...

    А я вважаю, що отакий графік фотографів та музикантів - то все "іздєржкі проізводства", і що обираючи таку професію, вони з цим мусять рахуватись. Але...

    Сама б їм обід дала, і навіть би сто грам налила (то нікого не покладе), аби випили за здоров’я молодих. Я б цього навіть хотіла!

    І, звичайно, воду, каву, канапки з пляцками - також. Але все в залежності від поведінки тих, кого пригощаю. Бо, не гнівайтесь, шановні професіонали, бачила я й таких музикантів, що вимагали уваги до себе більшої, ніж до молодих.
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Я не знаю правильно чи не дуже але тут як робиться забава то накривають стіл музикантам з фотографом і відеографом разом і годують їх так само як і решту гостей. Ну і вдома перед тим як молода десь поїде ставлять тарілки з чіпсами, канапками, солодким. Кожен робить так як йому виходить.

    Я вважаю що де годується 150 гостий один фотограф мене не об*їсть, або тама*да. Хоча хто його зна, може він як слонь їсть? Але і на весілля готується відповідно.

    Моя думка така, щоб нагодувати обслуговуючий персонал.
     
  9. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    А я б мабуть не змогла б так, щоб всі їли, пили, гуляли, а фотограф\тамада із своїми канапками на моєму весіллі.Ну й що, що вони на роботі і їм заплачено? Мені, що шкода тої їжі яка все рівно залишиться?Нехай не за столом з молодими і гостями, але столик їм би я попросила організувати.
     
  10. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Просто є якість загальноприйняті норми і погодувати музикантів вважається нормальним. Якщо ви вважаєте інакше-попередьте їх.
    Просто дивно, коли таке питання взагалі постає. Чомусь мені завжди здавалось, що це нормально, і ніколи не думала що таке має місце у нашому житті. Можливо коли ми будемо трошки добрішими, вдячнішими, і будемо робити щось навіть просто так і до нас будуть ставитись по-інакшому.
    Для чого музикантам платити за їжу, якщо її і так з надлишком?
     
  11. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    йой ну не думала шо темка така буде цікава шо вміститься аж на 7 сторінках і шось мені так здається шо вона буде постійно доповнюватись новими коментами :girl_spruce_up: ну незнаю як хто платить я платила 130 грн за людину тобто якшо відеоператор мені коштував 350 доларів то тих 130 грн мені якось були шо туди шо сюди :girl_haha: та й чесно кажучи не думаю шо вони наїли аж на 130 грн :girl_haha: а взагалі напевно просто треба скурпульозно вже рахувати якшо вже суми великі виходять, наприклад шукати музикантів шоб мало людей було (наприклад діджея 1 штука), фотооператора замовляти лише до першого столу тоді на гаряче не потратитесь :girl_haha: тоді виходить двоє людей :girl_cool:
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    А кухарок, офіціянтів, котрі їду розносять?
    (мені все їдно, просто цікаво)
     
  13. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Не у всіх ресторанах Ви бували:haha:) Зараз порції гламурні - по 150 грам і коштують як витвір мистецтва (150 грн - це дуже пощастило, бо стандартна ціна не в найкращому ресторані - 50 умовних). І коли розходиться в тому чи вистачить 50-ти гостям, вже не так легко рахуєш собі витрати на 7 додаткових осіб, які з Вас взяли гроші крім того.
    Одна річ якщо готують в їдальні з Ваших продуктів на натовп, і інша, коли кожен кусень м"яса Вам рахують окремо.
    Те що ми чогось не бачили, не значить що йому не дано існувати) Ну от є в людей попит на такі послуги. Дивно такі емоції в зв"язку з тим спостерігати. Ну то як Ви фотограф і Вам не підходить, то цим відмовите і підете до других. І при чім тут доброта якщо - це суто комерційні стосунки. Послуги - ціна - умови. Інша річ, що наша душа така що ми в цей день хочемо всіх пригощати) Бажаю, щоб усім було за що!:).
     
    Останнє редагування: 10 Грудень 2009
  14. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    А вони на кухні підкріпляться :girl_smile:
     
  15. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    а манкюрниця, перукарша, візажист, флористи, водії з агенства, де орендували авто.... (тут довгий список)?
     
  16. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Кухарки і офіціанти за Ваш кошт у себе на кухні маленький сабайтунчик зроблять , всього перепробують:)ще й вип"ють за ваше здоров"я:)
     
  17. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Так, не у всіх. Але у більшості ресторанів, в яких ми думали святкувати весілля накривають стіл для музикантів (безкоштовно).


    Гості - то натовп? Та не тільки в їдальні можна приготувати щоб вистарчило усім.

    А чому б і ні? Можна це робити і не тільки у весільний день!
     
  18. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    О...це вже чиста істина!!!....які жлобства, яка доброта...???
    це - робота, комерція. Як домовитися, так і буде. Так підходить і Вам і спеціалістам.

    Бачу, ту систему всі знають.:girl_crazy:
     
  19. BlondyGirl

    BlondyGirl Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    ну це вже передьоргування чужих слів. Ясно, що перечислені вище працюють годину-дві. Просто сама специфіка свята, коли усі їдять-п"ють передбачає, чисто по-людськи, нагодувати тих, хто працює під час забави. Якби фотограф той-же був зайнятий стільки ж часу, знімаючи вам фотосесію - це одна справа. Але коли всі навколо їдять щось смачненьке - працюва неможливо. Я щось не хотіла б фотографувати чи забавляти когось, навіть перехопивши канапку, коли довкола всі щось смачненьке упаковують. Це слиною подавитись можна.
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    ну от теж хотіла написати, що нагодувати ще 7 людей коли весілля на 40 може бути накладно, і не всі роблять собі баль, а для багатьох весілля є подією на яку довго збирають гроші, і багато в чому собі відмовляють.

    і ще питання до тих хто каже всіх годувати: ви своє весілля самі оплачували?