Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 14 Серпень 2007.

?

Чи нагодуєте на весіллі?

  1. Звичайно, нагодую

    91,2%
  2. З якого переляку? Най свої канапки їсть!

    3,1%
  3. Нагодую, але вирахую із гонорару

    5,7%
  1. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Бавитесь у перекручування?:) Ваше право) Бавтеся далі.

    МИ говоримо про ціну питання починаючи від 350 доларів. Може бути, що комусь в них розходиться?


    Є вже тема про нашу ментальну хлібо-сольність. Вам - туди:)
     
  2. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    А вам що шкода? Чи їм також канапки з дому нести :girl_haha: ?


    Вони працюють по 10 годин на весіллі як і музиканти, фото- і відеооператори? Тоді так.
     
  3. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Дозвольте втрутитися :)
    Imel, але ж
    не працюють у вас 12 чи більше годин
    Але якщо ви вважаєте, що якщо фотограф і оператор від 8-9-ї ранку до мінімум 12 ночі зможуть належно відпрацювати, не втомлюючись і підкріпившись канапкою (бо гарячої страви з дому не візьмеш і не будеш носити цілий день в рюкзачку), то дійсно забезпечувати їм принаймні обіду не треба. В них же є батарейки запасні! Ну або принаймні на годину вони вас залишать на весіллі, щоб пошукати де би підкріпитися.
    Про музикантів - тут трохи по іншому, бо і працювати вони починають набагато пізніше.
    Хоча в мене весілля було досить раніше, та і музики, і фото-відео, тамада мали окремий столик із повноцінним меню, і торбинки з весільним солодким додому :)

    І про кухарів-офіціантів. Повірте, як би старанно не притримувались калькуляції при готуванні, все одно є залишки продуктів, якими вони і перекусять
     
  4. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    специфіка специфікою
    я приходжу в ресторан відсвяткувати свій ДН, мене обслуговує офіціант (який цілий день на ногах і цілий день дивиться на їжу, при цьому давиться слиною) я маю його чисто по-людськи накормити? чи це проблеми офіціанта?

    чиї проблеми? я їм професію обирала? знали ж на що йдуть
     
  5. BlondyGirl

    BlondyGirl Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    офіціант себе не образить. на кухні завжди встигне перехопити. Але я повторюсь - кожен сам для себе вирішує, годувати чи ні. Я вважаю людей, які зажали накормити людей, які цілий день працюють - жмотами і це моє повне право. Хтось вважає інакше - будь-ласка. Я взагалі звикла до всіх добре відноситись і зазвичай не жалкую. Мені, наприклад, фотограф зробив подаруночок, тому що сказав, що приємно було працювати зі мною, і мені від приємніший був ніж порція боршику і голубчики. А кому приємно всім довкола вказувати своє місце - будь-ласка, ваше право.
     
  6. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Ну то в них ціна послуг відповідає ціні затраченого часу......:)
     
  7. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Треба гостей попередити, щоб не переїдали :girl_haha:

     
  8. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Перехід на особистості?

    Що відповіді немає на питання Orman?
    Цікаво чому?
     
  9. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Тоді вашими проблемами буде їх одно-двогодинна відсутність у зв"язку з перервою на обід. І байдуже, що там у вас відбувається:чи то просто танці, чи може батьки вітають...:)
     
  10. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Е. то тема не про інше схоже - як ми осудимо тих, хто інакше, ніж ми розпоряджається своїми грішми)) Чого це не всю зарплату на п"янки-гулянки? Бо жлоб певно:)
    Я думаю Імель би домовлялася на чітких умовах а значить ніхто б не був ображений. І ХЗ - може ще змінить свою думку. Але то мабуть не після того як її назвуть якось незадоволені.
    Зрештою завжди можна сказати - чим сироти гірші? Я краще на ту суму в день весілля їм відвезу наїдків, а музикам просто достойно оплачу їх роботу. (Я не думаю, що ті хто працює в самому ресторані голодні тих страв насправді).
    А Ви значить гілку вибірково читаєте:) Троха запізнились - я вже писала, що у мене всі були на правах гостей. І ресторан я таки знайшла з нормальними порціями. але від 50 умовних пару років назад. Це мій вибір. В інших людей він має право бути іншим.
     
  11. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    вибір звичайно у вас є! якщо ви все таки розразовуєте не оплачувати ресторан для музикантів, і ви про це їм скажете, то вони погодяться, але просто додадуть до свого гонорару суму на обід і проблем не буде.
    Тепер трошки про інше. В нас час товарно-грошових відносин ми всі дійсно забуваємо про таку річ, як людяність. Не все у наш час вимірюється грошима. Коли приходить фотограф-оператор додому знімати наречених, нерідко застає картину, коли ніхто/нічого не готово, наречена в сльозах, дружок не має, і саме ці люди допомагають одіти молоду, заспокоїти маму, дати кілька порад, а нерідко і привести все до ладу, коли ось-ось і вже буде настрій зіпсований на цілий день Коли після брами молоді не знають що робити, хто їм підкаже, скільки раз треба кланятись і що дальше робити? То що, фото-відео мають сказати, нам за це це не платять, ми не скажемо, чи після весілля виставити рахунок, мол доплатіть мені бо я відпрацював 10% роботи дружки, 20% психолога і 40% консультанта. А фото-відео це роблять не тому, що їм платять, а тому що за кожне весілля переживають, як за своє. В цій ситуації кожна сторона має бути людиною, а не тільки машиною для заробляння грошей, чи замовником послуг. Це має бути свято, а не лише використання тих послуг, які замовили.
    не варто рівняти їх і фотографа, який працює з 8ранку до 20 (чи і дальше) чи оператора, який працює з 8 до 24год., а деколи і до 6 ранку
     
    Останнє редагування: 10 Грудень 2009
  12. BlondyGirl

    BlondyGirl Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    з чоловіком десь 60х40
     
  13. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?




    Ой, да ладно. Так можна про будь що сказати. Переводите тему в інше русло. Не хочете годувати - не треба.
     
  14. BlondyGirl

    BlondyGirl Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Найкращий, на мою думку, пост в цій темі, яким можна закінчити дискусію :girl_smile:
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    так-так чекаю...:girl_in_dreams:


    ну та певно, а домовитися про те коли саме буде ця перерва, не судьба? Чи у вас тільки два варіанти
    1. молоді - жлоби
    2. молоді - догоджають обслуговоючому персоналу за власні гроші



    хто оплачував ваше весілля?
     
  16. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?


    А оце Ви не праві. Чому в день весілля не мати за правило пригощати дітей з сиротинців? Чим Вам ТАКА традиція не подобається? Бо там горілки не можна випити - чи як? не весело? музики того більше потребують? ну так. Ви ж від них залежите. Тож і будете догоджати. А що там діти. Їх в тій залі з голодними очима не буде. Ну то й не тра!

    Я не бачила весіль де фотографа пригощають канапкою.
    Тому істерика у декого передчасна. Років так на 150 в цій країні передчасна.
    Думаю не бажання купувати окреме місце комусь з-за негативного досвіду. Ну от це значить, що треба рости "професіоналам" деяким і таких думок у замовників не виникатиме апріорі.
     
    Останнє редагування: 10 Грудень 2009
  17. BlondyGirl

    BlondyGirl Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Вище відповіла...
     
  18. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    :girl_haha: порадувало

    До тих дописів, в яких йшлося, що вам буде соромно, що не погодуєте, що це свято і не можна його псувати тим, що хтось їстиме канапки. Ось якщо оператор чи фотограф чи музики приходять в якійсь "жилєтці" та джінсах, то хіба вам не соромно, хіба то свято не псує? то так до слова подумалось...
     
  19. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    В мене весілля ще не було. А будемо оплачувати 50/50. А яке то має відношення до теми?
     
  20. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Процитуйте, будь ласка, де я таке написала :) Або не приписуйте мені того, чого я не говорила