Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 14 Серпень 2007.

?

Чи нагодуєте на весіллі?

  1. Звичайно, нагодую

    91,2%
  2. З якого переляку? Най свої канапки їсть!

    3,1%
  3. Нагодую, але вирахую із гонорару

    5,7%
  1. BlondyGirl

    BlondyGirl Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Було б соромно, що таких вибрала. Але це вже зовсім інша тема...
     
  2. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Бо в нас чомусь заведено грошима батьків розпоряджатися...
    П.С.: Орман, вибачайте, якщо не правильно зрозуміла Ваше питання...:)
     
  3. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    ок
    поясніть мені оцей момент:
    чому обід цих людей має бути моєю проблемою і лягати на мої витрати :girl_in_dreams:
    бажано обгрунтовано і чітко (без "стидно перед людьми", "згоріти від сорому", "що подумають гості":girl_crazy:)
    хотілося б почути ще аналогічні приклади
     
  4. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

     
  5. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Малося на увазі ви особисто з вашим чоловіком, чи ваші батьки/інші родичі.
    Це має відношення до теми, бо зі своїми чесно заробленими грішми, для багатьох людей, не так легко розлучатися, як з маминими/татовими...А шо там мамі 1000-2000 грн додатково, як вже 500 еврів оператору заплатили. ))))
     
  6. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    З моєї сторони батьки, а хлопець сам всі витрати покриє. Але у нього і в думці не виникає не погодувати музикантів - сором для нього б був!
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    дякую, я вашу відповідь побачила


    50 - ви 50 - майбутній чоловік? А відношення пряме, бо більшість молодят влаштовують весілля за батьківські гроші, тому, можливо й таке відношення

    це відповідь на ось цей пост

    бо ви описали варіант: не годуєте не маєте нормального відношення, з яким я не погоджуюсь

    а я це узагальнила (ви ж узагальнюєте), і це відповідь була не тільки вам
     
  8. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    ...шкода, що ви так думаєте...
     
  9. BlondyGirl

    BlondyGirl Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Спробую спокійно підсумувати все, що раніше писала. Це не повинно бути вашою проблемою і ви не зобов"язані нікого годувати. Це як красивий жест, який є загальноприйнятим. Як написали вище, люди які обслуговують весілля також часто можуть зробити щось понад те про що домовлялись (в моєму випадку так було, наприклад, залишитись трішки понаднормово). Але, звичайно, бувають різні випадки. Деколи невдячні люди попадаються, до яких ставишся добре, а вони це не цінують.
    ps Вибачаюсь, якщо когось в пилу дискусії образила, а то мені вже штрафні бали вліпили...
     
    Останнє редагування модератором: 10 Грудень 2009
  10. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    просто подивитись в чому більшість з них приходить... і не скажеш, що професіонал, і не скажеш, що на свято, і не скажеш, що по 500 долярів за зйомку заробляє...Але нічо працюють, тому за канапки можна не переживати.
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    а видите ...
     
  12. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    питань більше не виникає...:)
     
    Останнє редагування модератором: 10 Грудень 2009
  13. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    а мені не шкода. Якби я працювала на весіллі музикантом, я була дуже вдячна за таке.
    А до чого тут сиротинці? Можна їм допомогти і в інакший день. Напрклад, до Дня св. Миколая збирають речі у церквах.
     
  14. ksjy

    ksjy Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    перед тим, як запрошувати фотографа, оператора і т.д. всі взнають про ціни, якість послуг, що надаються і тому не потрібно говорити" вони і так отримують великі гроші",кожен погоджується на те, що йому підходить! а не нагодувати людину на весіллі-це є жлобство!
     
  15. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Від того, що він став загальноприйнятим, він загубив свою "красу". Це тепер норма, пані BlondyGirl, за яку тобі певно й не подякують і не оцінять. А якщо шось не так, одразу кричать "зневага"
     
  16. Natalochka

    Natalochka Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    Ми повністю оплачували і організовували весілля самі, без допомоги батьків. Такої думки навіть не виникало, щоб заощадити на такому.
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    так як ви про це пишете зараз, то повністю погоджуюсь, просто раніше ви писали зовсім інші речі ...
     
  18. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    про це також домовляються:)
    ой,перечитала то все написане за час моєї відсутності і не розумію в чому проблема? ніхто ж не заставляє нікого годувати, вже неодноразово писали, що це справа і добра воля замовника, хоче годує хоче ні (до речі, всі пишуть, що стіл для музикантів безкоштовний-то тут взагалі не бачу проблеми)( в нас був дуже навіть платний) + існує домовленість, як домовились так і маєте:) (хоч важко узгодити в котрій годині хто має йти на обід, а головне куди,,якщо весілля за містом наприклад враховуючи,що якби ви той день не планували всеодно десь щось піде не по графіку)
    а до чого питання хто робить весілля? в нас з моєї сторони батьки, з сторони чоловіка-чоловік, ні для кого не було проблемою когось нагодувати, вкінці з тамадами ще й випили по 50+ віддячили за те, що все супер пройшло:)
    єдине,що зазначу знов- для нас тепер існує поняття ВЕСІЛЬНІ МУЗИКАНТИ, як би класно вони не грали, не бавили, але наглості в них хоч відбавляй, і на Чівас присіли раніше ніж гості(то мусіли нагнати їх),хоч домовлялись і попереджали і знайомі вони були, але то менталітет в них такий мабуть (може не у всіх).
    А якщо вже і вимагають нагодувати, а Вам то не підходе то беріть інших фото-музику і т.д. Кожному своє, кожен при своїй думці залишиться і зробить так як вважає за потрібне і посилання на людяність тут не пройдуть, бо і про людяність в кожного своє поняття:) тому не варто переходити на особистості,можна спокійніше, ми ж просто ділимось думками:)
     
  19. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    питань більше не виникає..[/quote]
    Ну і що що батьки?! В них навіть на думці не було, щоб не погодувати! А хлопець сам гроші може заробити, а для музикантів він сказав, що має бути стіл, як у всіх, щоб добре працювали! Враховуйте людський фактор - як ви до людей -так і вони до вас!
     
  20. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Обійдеться канапкою...(фотограф, тамада, оператор, музики)?

    це власне з серії: сам заплачу ще й поцілую...