Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Анута, 16 Жовтень 2011.

  1. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    Приїхала наша варочна панель - вибрали таку чорно-білу Bosch, але ще не поставили, тому як у використанні ще незнаю. Хотіла стійкі чавунні решітки а в цієї моделі вони знизу мають гуму, щоб не пошкоджувати скляну поверхню.
    [​IMG]

    Мені ще дуже сподобалась в такому кольрі, але нам під кухню не пасує
    [​IMG]
     
  2. boshik

    boshik New Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    Поверхня бомба, якщо б Ви її вмонтували в один рівень зі стільницею, це було б взагалі супер. Оскільки це калене скло, а не склокераміка, то прибирати таку поверхню бажано рідкими або гелеподібними миючими засобами без абразивних частинок, бо з'являться подряпини. Взагалі така поверхня досить легко дряпається, але на білому склі подряпини непомітні на відміну від темного срібла чи чорної.

    Ще забув запитати: Ви впевнені, що решітки мають гумки знизу? На варильних поверхнях такого типу, я гумок вже давно не бачив. Решітки тримаються за ті чорні металеві емальовані квадрати довкола пальників, але без гумок на жаль. Економія холєра)))
     
  3. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    Та якраз так і плануємо - підбираємо стільницю з каменю/кварциду, бо з плити в один рівень не вмонтують.
    В тій що замовили,як дивились то були - що найдивніше, то були лише на одній поверхні з тих, що дивились - і то лише білій, на сірих не було точно! Але всі були країна - виробник Іспанія, дивились в Польщі, не в нас.
     
  4. ReyeN

    ReyeN New Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    А хтось з присутніх має досвід користування конбінованими (газ / електрика) варочними поверхнями?
    типу такої...
    http://bt.rozetka.com.ua/electrolux-egd-6572-nok/p219674/
     
  5. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    коліжанка має таку, бо як заселялись, будинок не був підключений до газу, то купили такий компромісний варіант. Каже, що звикла-як треба щось швидко приготувати, підсмажити, то готує на газі, а зупки,копот - на електричній, зайняті всі.
     
  6. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    а скажіть, є різниця чи емальовані оті штуки чи чугунні?!
     
  7. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    Обираємо газову варильну поверхню, поділіться будь ласка досвідом: яка поверхня легша у догляді скло чи склокераміка, чи можливо варто таки зупинись на нержавійці (кажуть тепер вони мають у домішку ще якусь речовину і менше видно бруд).
     
  8. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    питання до дівчат, в кого електричні плитки. в мене сенсорна панель і я можу включати конфорку одразу на максимум. недавно одна конфорка "зависла", тобто була вкл. на максимум, але насправді не гріла. чоловік каже що то я ламаю поверхню, бо зразу включаю конфорки на максимум. а ви як включаєте? чи це має значення?
     
  9. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    Одразу на максимум включаю, нічого не зависає...
     
  10. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    Напишу і я свій відгук про нашу варильну . Отже обрали ми gorenje ora-ito
    [​IMG] білого кольору, я власне дуже хотіла аби ручки були справа і щоб решітки були лише над конфоркою. Встановили , по дизайну претензій нема, дуже гарна, легко миється і швидко, ручки не нагріваються. Тепер про мінуси і їх на жаль набагато більше. Автопідпал якийсь дурнуватий, треба кілька разів цикати аби з"явився вогонь, Найбільша комфорка горить дивним чином, "вилазить" на баняк і навіть "лягає" на скло, але можливо саме це було браком. Решітки вже за два тиждні втратили свій вигляд, там де на них щось википало, вони зробилися коричневого кольору і це вже не відтерти і не відмити. Ну і на сам кінець після двох місяців користування наша варильна поверхня взірвалася, покрилася дрібною павутинкою. Вже після того як стався такий казус ми почитали відгуки і виявляється саме в цій моделі це вже далеко не перший випадок.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  11. boshik

    boshik New Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    Напишіть будь ласка, яка це модель, може щось вдасться в виробника дізнатися.
     
  12. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    GHS64-ORA-W
     
  13. boshik

    boshik New Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    Значить так:
    1) підпал працює нормально(3-7 сек)
    2) виробником допускається зміна кольору пальників та решіток. Можливо Ви мили їх в посудомийці?
    3) "павутинка" на склокераміці. Тут буде складніше. Це може бути заводський брак, або необережне використання. При точковому ударі таке можливо. Дана варильна поверхня в Україну не постачається, тому по гарантії не обслуговується. Вірним рішенням буде повернути прилад продавцю з вимогою повернення коштів.
     
  14. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    ні, не мили, та власне як би ця решітка вся змінила колір, а це просто пляма зробилася в тому місті де на неї щось збігло.
    павутинка утворилася після того як варильна вибухнула, ну бо був характерний звук як тоді коли кинути скло у вогонь. Нічого не падало і користувалися обережно, але довести це буде мабуть неможливо, прочитавши масу відгуків жодного разу виробник не визнав свою провину.
    Ми купували її у Польщі туди ж завезли у СЦ на експертизу, чекаємо результату
    А Вам дякую, за те, що поцікавилися у виробників моєю проблемою
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. boshik

    boshik New Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    100% заводський брак, таке буває, коли склокераміка неякісно виготовлена. Вина напевно не виробника техніки, а виробника склокераміки. Взагалі є тільки 2 загальносвітові виробники склокераміки: Schott Ceran (німці) і Euro Kera (французи). Якщо в верхньому кутку був надпис Schott Ceran то це німці, якщо буква "К" то жабоїди (мають завод в Китаї).
     
  16. Steba

    Steba Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    Шукаю газову поверхню для батьків. головні вимого: чавунні решітки+декорована нержавійка (в рубчик, не гладка) Чи комусь таке зустрічалось?
     
  17. boshik

    boshik New Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    Таких варильних поверхонь не існує, декорована нержавійка добра лише для мийки. Уявіть собі, як важко прибрати таку поверхню, коли на ній щось пригоріло)). Краще гладка нержавійка з шліфовкою, щоби менше було видно плями.
     
  18. xdusia

    xdusia New Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    Перечитала всі попередні дописи і ще більше питань отримала. Зупинилась на gorenje gt6 sy2b але не можу вибрати метал чи загартоване шкло краще.. Може хтось користується такою? Варто заглядати на це шкло? Вмираю за тим шклом але багато негативних відгуків про догляд шкляних поверхонь, ше й прочитала що є різниця в догляді гартоване шкло чи шклокераміка
     
  19. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    Дівчата, а в мене прикладне питання : чим ви миєте склокрамічну поверхню? В нас газ на склі( Bosch POH 616 B 10), користуємось кілька днів. Сьогодні після смаження на сковорідці на поверхні залишились жирні крапельки, думала витру Містером Мускулом, але на мій подив під час витирання залишались страшенні розводи
     
  20. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    Планую придбати таку варочну поверхню ELECTROLUX EGG 16343 NX
    [​IMG]
    Взагалом мене вона влаштовує, але може хтось може вказати на якісь вагомі недоліки? Дякую