Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Анута, 16 Жовтень 2011.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Моï друзі користуються вже кілька років. Переïхали на нову квартиру, то зразу змінили собі плиту на індукційну, бо вже звикли. До речі, купували бу - був кутик тріснутий - на функціональність не повпливало.
    Треба тільки дивитись, щоб посуд підходив.
     
  2. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    У мене поверхня Горенье. Вважається тою з дорожчих. За менше яа рік користування во6а в мене виглядає як 10річна мамина емальована. Подряпини, плями... Не скажу, що погано за нею слідкую, просто якась вона "не стійка до миття".
    Електропідпал міг перестати працювати через те, що потраиила вода в той елемент коли щось збігло чи просто коли мили.
     
  3. MissO

    MissO Well-Known Member

    Дівчата, в кого плита з електропідпалом і з газконтролем, скільки ви тримаєте ручку, щоб газ не тухнув? В мене саму велику Вок-конфорку треба тримати десь 10-15 секунд. Трохи бісить, що так довго.
     
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    1-2 секунди...То щось у Вас задовго.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. MissO

    MissO Well-Known Member

    Це ми нову купили, от я і думаю, може якось можна налаштувати.
     
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а в інструкції скільки пише? бо в мене чоловік ще досі не можу включити плиту, ні в моїх батьків, ні вдома, а я вже звикла. я секунд не рахую, але щось пригадується, що ніби до 4, точно не більше. мені достатньо запалити і зразу скрутити на мінімум, тоді не гасне.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MissO

    MissO Well-Known Member

    В мене написано 10 сек., але деякі конфорки теж тільки загорілось, скручую на мінімум і все в нормі. А велику треба довго тримати, бо відразу тухне.
     
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ну якщо це велика вок-конфорка, якщо і включається на турбо, то я б не переживала. і якщо так пише інструкція, то як ви переробите? бо це є захист від дітей своєрідний) в мене такої нема, напишіть свою модель, може в когось з дівчат вона є, щось порадять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MissO

    MissO Well-Known Member

    Маю таку модель Варочная поверхность газовая HANSA BHGI 63112035. Може хтось має, щось скаже. Найбільше турбує нерівномірність часу запалювання. Може з часом звикну))))
     
  10. unsure

    unsure Well-Known Member

    В мене те саме, десь секунд 5-10 потрібно тримати, дуже мене це нервує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. MissO

    MissO Well-Known Member

    Я вже прочитала у відгуках на Розетці, що теж поки загориться, то вся кухня газом смердить. Тому роблю висновок, що це недолік моєі моделі. Коли купувала, то не знала, що таке може бути. Просто хотіла таку і все)))) Тому маю те, що маю...
     
  12. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    в мене індукційна, Електролюкс
    Зауважень не маю, вода закипає за секунди, легка в догляді, лише в сонячні дні порохи на чорному трохи видно))
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    В мене Арістон, просто склокераміка, не індукційна, дуже нею задоволена, купували б/у, користуємся 1,5 роки, як нова, вода закипає не довше ніж на газу, може й швидше. Доглядати легко, Cif на губку нанесла, протерла, витерла, ну але практично щодня це роблю, бо десь вода крапнула чи порох, дійсно все видно на чорному. Посуд не підбираю, все підходить.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Дівчата як думаєте, в нас зараз звичайна газова плитка, хочемо підібрати якусь варочну поверхню. Варто брати електричну чи не морочити собі голову, і брати газову? та й по відгуках я щось ніяк не можу зорієнтуватися і нержавійка непрактична і склокераміка не дуже. Щось я розгубилася :wacko:
     
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Якщо у Вас будинок газифікований, то електрична варочна поверхня буде Вам достатньо дорого обходитися. (Оплата за ел.енергію, маю на увазі).
    А чому склокераміку називаєте непрактичною?
    В мене нержавійка - і це остання нержавіюча поверхня в мому життю :girl_devil:. Наступна буде скляна.
    Пи.Си. манюнє уточнення - мій коментар щодо вартості ел.енергії стосується тільки багатоквартирних будинків. Якщо у Вас особняк, то там інші прорахунки.
     
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    В нас квартира, якщо плита електрична то якийсь інший тариф на світло? Читала в дописах, що всеодно якісь царапини з"являються , варення розплавило ту склокераміку. Щось я нічого не можу зрозуміти:girl_impossible:
     
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Якщо будинок не газифікований (тобто в мешканців нема вибору і вони мусять готувати на електриці) то там раніше був суттєво нижчий тариф на ел.енергію.
    Потім вроді щось там змінювали, але все одно для таких будинків має бути дешевше.
    Думаю, тут є форумлянки, в яких електроплити в багатоквартирних будинках, можливо вони дадуть точну інформацію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    ви ще дивіться що вам по інтерєру пасує - колір також має значення.
     
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    є ще індукційна плита. я була дуже скептично до неї налаштована, але зараз тішусь, що таки її вибрали. легко мити, нічого не пригорає, зручна в користуванні дуже
     
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я щось індукційну зразу відкинула через заморочки з посудом