Об'їзд заторів і ремонту доріг

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем bora, 7 Вересень 2010.

  1. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Об'їзд заторів і ремонту доріг

    угу, вже знайшла
     
  2. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: Об'їзд заторів і ремонту доріг

    А потім Коперніка (з 1 липня)та Б.Хмельницького і Замарстинівську (з 8 липня). І, увага, аж до листопада. Виникають питання до міської влади: десь у Львові можна недорого винайняти вертоліт, щоб дістатись на роботу? Чи будуть регулярні перельоти з району в район?
     
  3. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

  4. allusya

    allusya Well-Known Member

  5. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

  6. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Об'їзд заторів і ремонту доріг

    Ооо, яка я була недобра зранку з-за того, що натворили ці гуляння! І нема мені як об"їхати. Ввечері додому за 7 хв від центру я їхала дорогою за 15 км від Львова! Знають же чинуші безсовісні, що в нас немає об"їзду центру і бавляться в шоу. Поприбивала би) Каже земляк, що дайцям все сказав, що накипіло на перехресті, коли трамваї встали.
     
  7. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Об'їзд заторів і ремонту доріг

    закрили бандери - коперніка

    а відкрили дорошенка повністю ( і нагорі і внизу)

    я от тіко не доганяю нафіга було перекривати на самій горі дорошенка, там де розвилка біля ресторану " 7 поросят"
    тепер вгору на дорошенка даїшники не пускають, а всіх розвертають по словацького на січових стрільців
     
  8. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Об'їзд заторів і ремонту доріг

    На Січових стрільців, (нібито мали відкрити 1 липня) майже поклали бруківку на частину від універу до пузатої хати, але ще 10 днів має вистоятись цементова заливка по бруківці - короче до серпня чекаємо.
     
  9. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Об'їзд заторів і ремонту доріг

    Горбачевського вже відкрили. Гарно так, поки-що ;)
     
  10. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Об'їзд заторів і ремонту доріг

    В п’ятницю їздили в Тернопіль - трасу суттєво підлатали. В середньому їхали 80км/год. В самому Золочеві є маленький кусок дуже поганий, але загалом дорога нормальна. Доїхали за 2 год і цього разу навіть колеса лишились рівні:girl_blum:
     
  11. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Об'їзд заторів і ремонту доріг



    Як їхатии з кільцевої на зелену зробили дорогу? чи і талі тама яма тута горб?
     
  12. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Об'їзд заторів і ремонту доріг

    Не знаю як там було раніше, але зараз
    до автосалону Шкоди, а далі дорога хороша.
     
  13. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Об'їзд заторів і ремонту доріг

    ооо, весною я їхала з широко розплющеними очима, бо такої дороги реально ще не бачила. Як по вОйні.
    А до повороту на Перемишляни як дорога? Від Винник до Курович і чуть далі полатана чи так як було? Бо ми їхали востаннє по обочині, хоча по полю певно було б простіше
     
  14. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Об'їзд заторів і ремонту доріг

    Там якраз полатали - не автобан, звісно, але не до порівняння з тим, що було:girl_claping:
     
  15. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Об'їзд заторів і ремонту доріг

    підтверджую:girl_yes:
    Десь залатали, десь просто стесали верхній шар, але їхати можна спокійно, навіть вночі (ми вчора поверталися після 11 ввечері, було темно, але сюрпризів з ямами не було).
    Деякі водії намагаються все одно ті горби оминути, виїжджають на зустрічну (ну а там те саме, не розумію, навіщо туди-сюди віляти), і в результаті бачили вчора аварію - фура+дача логан (половини немає). Вже нема такої ситуації, як після зими, коли всі повзли і по зустрічній, і по полю, тільки б об"їхати ями, а тепер їхати по середині, або по зустрічній... ще й на швидкості.:girl_impossible:
    ось така хвиляста дорога тепер, і Куровичі також полатали.
    [​IMG]
    нас ще цікавить, чи зробили нарешті дорогу в Заболотові (назва якраз "в тему", запам"ятали з першого разу). Останній раз, коли там їхали, люди з табличками посеред дороги ходили: "нам увірвався терпець", стукали ложками по баняках.
    [​IMG] [​IMG]
     
  16. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Об'їзд заторів і ремонту доріг

    Що там на Тернопіль? Щось там знаками позагороджували, ремонт, машинам об"їзд. я до Вільшаниці проїду? Чи тре через Бібру їхати
     
  17. Lambada

    Lambada Member

    Відповідь: Об'їзд заторів і ремонту доріг

    нині якраз ішов ремонт - тобто за Винниками перекрили одну полосу, і пускали зустрічні по черзі - відповідн, довго. Дорога краща ніж місяць тому, але ...

    їдьте на Тернопіль через Буськ, Підгірці і Золочів- 20 км більше, але зекономите на ремонті машини...
     
  18. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Об'їзд заторів і ремонту доріг

    Власне, що мені не на Тернопіль треба ((( а навіть до Золочева не доїзжаю
     
  19. Lambada

    Lambada Member

    Відповідь: Об'їзд заторів і ремонту доріг

    ну то неспішно доїдете. Трохи пробки за заправкою з найдешевшою бензиною за Винниками, а далі трохи полатали дорогу, навіть до Куровичів: ям менше ніж місяць тому.
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Об'їзд заторів і ремонту доріг

    Як з Ярослава Мудрого на Клепарівську добратися?