Об'їзд заторів і ремонту доріг

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем bora, 7 Вересень 2010.

  1. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Відповідь: Об'їзд заторів і ремонту доріг

    Нє-а, жодного :girl_mad: Ми мали навігатор, та ще й туристичний автобус їхав перед нами, теж те неподобство об'їжджав.
    Спробуйте поїхати одразу з траси прямо (в місто), і там когось запитати дорогу до замку. А вже від замку знову питайте дорогу на виїзд (маєте виїхати біля церкви). Ми якраз так їхали (хіба в зворотному напрямку з Тернополя до Львова).
     
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Об'їзд заторів і ремонту доріг

    Після вчорашньої аварії, люди перекрили дорогу на Пасічній. Наразі вулиця непроїздна. Всі авто, маршрутки розвертаються.
     
  3. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Об'їзд заторів і ремонту доріг

    Нічого собі... А що за аварія?
     
  4. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Об'їзд заторів і ремонту доріг

    Дорога нормальна. Лише біля Золочева (Лукойл:moskali:) - слів нема. Одні мати. Загалом ями добряче полатали, місцями є повністю нове покриття. Звісно, до Київської траси нема що рівняти, але принаймі доїхати до Тернополя стало реально.
     
  5. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Останнє редагування: 16 Вересень 2014
  6. Princess

    Princess Well-Known Member

    Не певна, що в цю тему, але в контексті ремонту проспекту Червоної калини: якщо їхати з мосту в сторону Сихова і повертати на Чукаріна (перед Шуваром направо) - то раніше стояв знак головної дороги, а дорога по Чукаріна від Хуторівки була другорядною. На днях, після ремонту того фрагменту Червоної калини, знак про головну дорогу зник (ну, допустимо в ремонті тимчасово прибрався), але намалювали трикутнички на повороті праворуч, і при цьому знак уступи дорогу на Чукаріна залишився. В результаті наразі єдиний знак на тому п'ятачку суперечить новій розмітці. Вчора народ дуже вже впевнено їхав "наперерез", сьогодні навпаки сигналили, щоб проїзжала. За правилами знак має вищий пріоритет, але на практиці напевно варто ближчим часом там особливо уважно їхати, бо може не всі про це в курсі, і мабуть будуть якісь зміни пріоритету, або просто помилково намалювали (мені б так краще підійшло :) )
     
  7. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Вчора їхала по Личаківській (зі сторони Зеленої) в Медінститут і вперлась в ремонт дороги, коло головного входу на Личаківський цвинтар. Була змушена залишити авто і далі йти пішки - дуже багато часу зайняли б обїзди.
     
  8. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Нарешті!! Головне шоб всю зробили, а не тільки біля цвинтаря)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Сьогодні Снопківська перекрита. Добиралась до роботи по Зеленій - пробка більш ніж на годину. Бачила в інтернеті інформацію, що це комунальники дерева зрізали. Не знаю, чи правда - при можливості оминайте.
     
  10. Katee

    Katee Active Member

    Це комунальники на серпантині що з''єднює Снопківську і Дністерську гілки обрізали, я з роботи взагалі пішки йшла - з Зеленої на Новий Львів. Мій хлопець мав мене забрати, але вирішив що за годину від Податкової до Зеленої не доїде - такі корки були.
     
  11. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Потрібно добратися до МРЕО на Данила Апостола. Давно не була в тій стороні. Яка ситуація на Городоцькіцй? чи зможу доїхати до моста і там зїхати на Курмановича, бо інакшої дороги незнаю?
     
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Звідки будете їхати? З центру?

    Ремонт моста біля Мотозаводу ще не завершений, то можете обїхати по вул.Сяйво.
     
  13. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    з стрийської
     
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А, ну тоді об"їжджати не треба. Вчора було трохи машин по городоцькій, але не катастрофічно.
     
  15. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    тобто перед мостом я зможу звернути на право на курмановича?
     
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я трохи з іншої сторони їжджу тож не знаю, яка там розв"язка. Але ремонтів там немає, тож по ідеї мало би бути без проблем.
     
  17. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    ага. Тоді завтра буду пробувати :).
    Дякую за допомогу.
     
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Хто знає як там той ремонт моста на Городоцькій. Маю їхати від Епіцентру до Леокераміки на Городоцькій, заїду? Дорога перекрита за Мотозаводом?
     
  19. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Заїдете, перекритий суто сам міст, там до колишнього Пелікану аж легко під'їхати
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    У березні мають закрити на ремонт частину Личаківськоі (від Мечнікова до Пасічноі) до кінця року. Не можу собі уявити як я то переживу), бо тією частиною проізжаю до 4 разів на день. Куди ті потоки підуть????