Облік вагітності у приватних клініках Львова

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Madeira, 15 Листопад 2015.

?

Клініки Львова для обліку вагітності

  1. Альтернатива

    16,7%
  2. Інтерсоно

    20,0%
  3. Паренс

    0 голосів
    0,0%
  4. св.Параскевії

    63,3%
  1. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Так, справді, до Пелика можна просто прийти на консультацію і сказати, що хочете до нього на облік і все, бо на рецепції кажуть що не можна, так як має дуже багато пацієнтів. І він справді той лікар, якому можна довіряти-а це важливо.

    Надіслано від мого SM-T231, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Я зараз в нього спостерігаюся, враження хороші. Дуже добре і зрозуміло відповідає на хвилюючі питання, не нервує ніколи і не поводиться зверхньо. Але будьте готові, що записуватись на прийом треба за 3-4 дні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ladygossip

    ladygossip Member

    @Mavpysuk @kiciatlo дякую, дівчата, за поради. Вони стали вирішальними у прийнятті рішення) і я таки встала на облік до Пелика. Прийшла на консультацію і сказала, що хочу до нього) отримала масу позитиву і ледь не вперше відчула спокій за малючка. Тепер ми в надійних руках! :girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Petrova

    Petrova Member

    Порадьте, будь ласка, когось з Інтерсоно.Альтернатива задорого, а Параскеви задалеко.
     
  5. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Там, здається, Надіжко на облік бере
     
  6. MissCherry

    MissCherry Member

    Доречі за Пелика , хоч мені свого часу так і не вийшло стати до нього на облік ,і довший час не хотіла навіть згадувати за Параскеву , та тепер коли коли малому вже рік і три все по іншому сприймається , і згадую як свого часу я лежала на УЗД в Гайди вся перелякана бо була на те серйозна причина , прийшов Андрій Степанович , каже я просто підтримати .Все спростувалось на цьому УЗД дякувати Богу, просто бувають маленькі не значні жести , які характеризують людей.А клініка загалом хороша , немає черг, не привітного злого персоналу і тебе не трясе перед кожним кабінетом.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. ladygossip

    ladygossip Member

    Пелик створює адекватний психологічний простір для існування вагітній) без паніки, без страхів... Й справді, з таким лікарем відчуваєш себе в безпеці! Був випадок, коли я себе накрутила (начитавшись чогось страшного в неті) і перелякано почала випитувати лікаря, то АС томно глянув на мого чоловіка і сказав: "Ти що не можеш налити ій 100 грам вина, щоб вона розслабилась?"))))
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. duvodivchunka

    duvodivchunka New Member

    Дуже вдало Ви сформулювали, от чесно! Я свою вагітність згадую з великою радістю, зокрема і завдяки адекватності лікаря.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. lovikova

    lovikova New Member

    Девушки, добрый день
    Если считать от даты зачатия, то у меня сейчас 4 неделя, соответственно если от последних КД, то 6 неделя. Следовательно стал вопрос куда же становиться на учет. Проживаю на Балатоне, тут есть ЖК №2, также рассматриваю вариант частных клиник. Была на обследовании перед беременностью у Сегедий в Альтернативе, все понравилось. Но, как писали выше, стоимость 20 тыс. грн. - оплата СРАЗУ ! Дорого, да и ездить очень далеко с Балатона (ул.Мазепы).
    На соседней улице находится НОВО, ведением занимается гл. врач клиники акушер-гинеколог Дыба Анжела Ярославовна. Значит у них такие расценки:
    I триместр (консультація гінеколога (3 прийоми), УЗД на ранніх термінах вагітності, УЗД І триместру вагітності, лабараторні дослідження) 3500 грн
    ІІ триместр (консультація гінеколога (3 прийоми), консультація лікаря терапевта, УЗД ІІ триместру вагітності, УЗД серця вагітності, ЕКГ, УЗД щитовидної залози, лабараторні дослідження) 3800 грн
    ІІІ триместр (консультація гінеколога (3 прийоми), консультація лікаря терапевта, УЗД ІІІ триместру вагітності, Школа материнства (3 теми), лабараторні дослідження) 2600 грн

    То есть, за 3 триместра меньше 10 тысяч выходит. И отзывы о Дыбе и клинике читала положительные.

    1. Что можете сказать и посоветовать по существу, может кто из вас стоял на учете в НОВО или что слышал?
    2. Стоит ли покупать пакет за первый триместр или может сразу стоит стать на учет со 2 триместра?
    Спасибо))
     
    Останнє редагування: 14 Листопад 2017
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Диба колись працювала в Залізничній лікарні, я там три рази була на обліку. Нічого поганого про неї не чула.

    Я тут недалеко живу. Треба порахувати скільки буде в залізничній облік коштувати, і порівняти. Бо коло залізничної поки припаркуєшся, то прийом швидше відбувається.

    Я б казала з другого ставати (сама раніше другого триместру ніколи не ставала), але є варіант, що можуть не погодитись.
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    хм. А отой обхід лікарів ще треба додатково оформлювати, щоб "декретний листок" отримати?
    Я в приватних у пакетах послуг щось не бачу того "загального медогляду". Цікаво ,як це розрулюється
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Щойно говорила з НОВО. Вони не дають листок непрацездатності. Мені таке не підходить.
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy


    --- дописи об"єднано, 14 Листопад 2017 ---
    і мені щось здається, що мало хто з приватних дає. Тому і уточнюю
    А обмінку приватні взагалі дають? Чи треба мати з державної, а вони тільки аналізи впишуть?
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Вони там реальні лапочки. Дуже класна організація. Але оця парковка - це просто жах.
    та чого, Інтерсоно, Альтернатива і Параскеви - дають і обмінну карту і листок непрацездатності.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  16. lovikova

    lovikova New Member

    Листок непрацездатности мне не нужен, так как я не работаю. А что за обменка? Если есть такая услуга в клиниках частных, значит все предусмотрено, я так понимаю))
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну, тоді Вам потрібна довідка для оформлення державної допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами. 1700 грн Вам заплатить держава.
    обмінна карта для пологового будинку. Власне, той документ, куди все підчас обліку записується і віддається вагітній
     
  18. kiciatlo

    kiciatlo Member

    В будь-якому випадку тих консультацій та послуг з пакету буде недостатньо в НОВО. Та це при нормальному перебігу вагітності, що буває не часто.
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Вам вище написали. Без обмінної карти вам в пологовому можуть влаштувати дуже неприємну зустріч.
    --- дописи об"єднано, 14 Листопад 2017 ---
    мені нормально. Але так в ПБ можуть виникнути питання.
    --- дописи об"єднано, 14 Листопад 2017 ---
    не обов'язково.
    --- дописи об"єднано, 14 Листопад 2017 ---
    та чого ж не часто. Як нічого не вигадувати на рівному місці, то часто.
     
  20. lovikova

    lovikova New Member

    Девушки, спасибо за наводку. Позвонила в НОВО , сказали все документы для роддома они готовят, я так понимаю это и есть обменная карта. Больничный они не выдают