Облік вагітності у приватних клініках Львова

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Madeira, 15 Листопад 2015.

?

Клініки Львова для обліку вагітності

  1. Альтернатива

    16,7%
  2. Інтерсоно

    20,0%
  3. Паренс

    0 голосів
    0,0%
  4. св.Параскевії

    63,3%
  1. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    На роботі то можливо і можна, але навіщо втрачати допомогу від Соцстраху (навіть якщо офіційно не влаштовані, тоді з лікарняним по вагітності і пологах дають мінімальну допомогу, але вже від Собезу)? Лікарняний потрібно брати в будь-якому випадку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Nett

    Nett Member

    Я працюю на себе, як ПП. І якось поки виплатами ще не цікавилася. Поки здоров'ям переймаюся )) Дякую за підказку, буду брати таки лікарняний :)
    --- дописи об"єднано, 28 Вересень 2018 ---
    Дівчата, ще тут запитаю: а хто по страхівці в клініці на обліку стоїть? На скільки це вигідно?
     
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Для Фопів теж належиться допомога, он і Цьомцьомочка оформляла, так що не нехтуйте своїми правами, то не так складно, як здається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    може для форумлянки це не актуально вже, але напишу для інших
    Корчинську не раджу взагалі
    до Коник моя подруга вже вдруге йде на облік в Альтернативу. вона дає дуже толкові поради, не призначає комерційних діагнозів
    але коли я була в неї як в гінеколога - пропустила дуже важливу річ, просто не дочиталася узд.. чи як, не знаю. але я втратила час, який би мала вже проходити лікування
     
  5. Nett

    Nett Member

    Дякую, буду збирати всі необхідні документи :)
     
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Дівчата, в кого ви стояли на обліку в Параскеви? Хто там не напрягаючий мазками і тд.?
     
  7. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Пелик мені сподобався. Нічого зайвого, приємний у спілкуванні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Nett

    Nett Member

    В обліку в Пелика. Згадна, нічого зайвого і по суті все. І лякати не буде, чого Вам точно не треба. Удачі Вам )
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    була в нього на консультації. любить понапрягати мазками)
     
  10. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Білобривка мені сподобалась. Не напрягала. Хоч в мене не проблемна вагітність була. Не мала скарг, то і не шукала в мене нічого такого.
     
  11. Nett

    Nett Member

    а на консультації під час вагітності уже? Бо він мазки вгазалі не назначає вагітним, не рекомендовано це.
    На обліку мені достатньо раз у місяць до нього прийти. Ходжу суто по розкладу. Можете взяти на реєстратурі опис, коли що ви будете здавати. Він навіть старається об'єднувати аналізи так, щоб за одне взяття крові максимально все здати.
    От у Білобривки в мене повний список непотрібного було, так на всякий випадок.
     
    • Баян Баян x 1
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ага) 26 тиждень був, коли прийшла до нього
     
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    була я сьоні в Радецької. Не раджу. мало того.що консультація в них недешева. облік недешевий.то ще й за то що пишеш відмову за мазки. мало не кричить. щоб аналізи кров-сеча в них здавати. а це дорожче ніж в сінево. і в загальному виходить дорожче ніж в комплексі пакет триместр.. Хто там писав. що не нервують в приватних клініках.. В них є книга скарг? Там всі такі?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  14. Marienka

    Marienka New Member

    Стою у Пелика на обліку з 8-ми тижнів (зараз 32-й) мазки не здавала. Сказав нема що туди лізти. І взагалі до нього кожен візит, як свято)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ну а мені сказав. що у Льові за останній рік 8 жінок захворіли на рак. і йому тре знати чи в мене не те саме
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Аргумент - з ума зійти.
    Особливо вагітній.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    та я в шоці. чи то їх мій вік так лякає. чи анамнез. Радецька вчора напала на мене. що мов я сама вумна. і все в такому стилі. Накатала мені купу додаткових аналізів. я кажу. ок.здам в Сінево. з криком- не. ви тут будете здавати.
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я би на жалілась директору чи там кому.
    От зате я люблю ЦЗЖ - дешево і сердито. І аналізи і все. І дуже до мене добре поставились коли мені потрібна була додаткова консультація пульмонолога (це не входить в пакет), і грошей не брали додатково.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    напишіть, будь ласка, як у них прийоми відбуваються. маю на увазі незалізничників. треба перед тим оформлятися чи просто прийшов і сів в живу чергу?
     
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я накатала скаргу он лайн. сподіваюсь їх читають.
    --- дописи об"єднано, 2 Квітень 2019 ---
    цзж вроді приймають тіки в першому триместрі. а я до 17 тижня тіки то і робила що спала.. тяжко було вибратись кудись..