Обмін АТС №2 - Весна

Тема у розділі 'Творчі обміни', створена користувачем Liliyah Romanova, 17 Лютий 2012.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    До мене сьогодні долетіла ще одна АТСка, але я знимкувати наразі не буду, бо в неї вочі відлетіли в процесі польоту. Причіплю квіткам нові очка і тоді покажу.
     
  2. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Дівчатка, вибачте, що вчора не написала. Від Віки, я вже писала в темі, що отримала, лиш фото не виставила. А вчора прийшли від птасі та Альбіни. Джуе чудова та прекрасні. фото виставлю. дякую щиро. :)
     
  3. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    ото я безтолкова. ніби і заглядаю в тему щодня, а все таки прогавила.
     
  4. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    ото вже мої всі АТС-ки отримали, можна свої фото загальної колекції виставляти?
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Можна. :yes:
     
  6. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Ще в середу отримала атс-ку від Велани. Майстерно, усе зі смаком закомпоновано та надзвичайно акуратно. Даякую за метеликів (може вони мені стануть упригоді в найближчий час).

    Тільки от тепер маю халепу. Хочу перепросити дівчат, які вже надіслали/передали мені свої атс-ки. Ніяк ще не можу запостити фото отриманих міні-шедеврів. Муж поїхав у відрядження, а відповідно й поїхав його макбук, а на тім айпеді фото ніяк не виставляються. Якщо до завтра не запрацює мій старенький асусик то змушена буду до когось в гості напрошуватись. То хворі були усі й до виставляння фото руки не до ходили, то тепер з технікою "коломийки". Даруйте, таку неорганізованість.
     
  7. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Я теж отримала вже всі АТС (крім Ліліної), але ніяк не доходять руки сфотографувати
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Ліля цього разу геть спізнилася зі своїми хворобами й хворобами дітей. А тепер ще й татко наш захворів. ((( Постараюся цього тижня надіслати. Ну і познимкувати й показати отримані теж.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Дівчаточка, мій Роман дуже хворий. Цього тижня навряд чи встигну на пошту добратися. Ще й Великдень у нас в неділю. Зроблю все можливе, аби не затягувати!
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Вишиванка вже отримала АТС від Оленки. :)
     
  11. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    О, файно, а то я вислала звичайним листом і трохи хвилювалась, чи дійде.
     
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Є в мене сумна підозра, що пошта загубила мою АТС від Нати:girl_sad: Ви ж поштою її відправили, так?
     
  13. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Мені прийшла АТСка від Вишиванки:girl_dance: Завтра постараюсь викласти знимку.
     
  14. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    В мене он теж підозра, що не тільки Вам загубили мою АТС, посилала поштою, причому всім разом, а дійшла виглядає тільки до Naturals. От тепер мене совість мучить.
    Дівчата, можна зробити ще раз і надіслати? Відпишіться будь ласка хто із канадського гурту не отримав мої АТС, я мабуть таки ще раз відішлю.
     
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Я всі АТСки вже отримала і давно. Тільки знимок не робила. У мене ще наразі не було можливості на фотосесії.
     
  16. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Дівчатка, і я дуже сподіваюсь, що всі з нашого гурту отримали мої АТС. Надсилала всі в один день, так як Оленка вже отримала, то думаю що і всі інші теж :) принаймі дуже надіюсь.
     
  17. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Я ще ні, але думаю, що вже на підході :)
     
  18. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    І я ще не отримала. Але ж то вихідні були, можливо скоро вже й ми отримаємо атс.
     
  19. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Дівчатка, не лякайте мене ((( надіюсь, що дійдуть.
     
  20. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    і я ще не маю. чекаю дуже. може на днях принесуть.