Обмін АТС №2 - Весна

Тема у розділі 'Творчі обміни', створена користувачем Liliyah Romanova, 17 Лютий 2012.

  1. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Та ще трохи часу є;) я он поки тільки в голові план тримаю:connie_pull-pigtail Але з дня на день приступаю до втілення:)
     
  2. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    А я вчора, сама від себе не очікувала такого, сіла і зробила. Правда квіточки в мене вже були наперед заготовленні. Тепер тільки підписати залишилось.
     
  3. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    мене, ще почекайте. А то я лише заготовки зробила, тепер, ще треба то все до купи зліпити, а чекаю вихідних, бо немаю з чого квіточки зробити.
     
  4. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Я сьогодні закінчила АТСочки :girl_dance::girl_dance:
    накінець-то! а вчора була на пошті купила конверти, тільки чомусь мене переклинило і купила 5шт. :) Треба буде ще один докупити, або хіба когось зі львівських перестріну, то віддам з рук в руки :)
     
  5. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Я вже майже-майже завершила.
    Але Ганнуся знову хвора, Мартинко вимагає уваги, та й господарку ніхто не відміняв.
    Для АТС-ок одну ідею почерпнула, вкотре переглядаючи, фільм "Зоряний пил" ("Star dust"), а іншу...... (тільки не кидайте в мене тапками) в "Уральських пельменів".
     
  6. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Я вже злюсь на себе, що підписалась на атс(((( Ідеї на квіти нема. відповідно нічого не купую з матеріалів,нема матеріалів - нема ідей. Завтра чоловік вдома, сподіваюсь поведе їх на розваги, а я в той час щось зроблю. І ніби хтілось себе в чомусь новому спробувати, і щось не йде мені
     
  7. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Я сьогодні вирізала заготовки. Маю ідею для 4 квіточок. Ще дві треба думати:)
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Олю, спокійно. Я он теж маю муки творчості. Ніц мені не йде. Нема натхнення і все. :xaxa: Тихенько чекаю, що, може, таки прийде. ))))
    Йой, повтори якісь дві. ;)
     
  9. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    А правда можуть бути одинакові? Бо у мене усі квіточки одинакові вже готові.
    І фони майже одинакові, також готові.
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    АТС-ки можуть бути взагалі всі ідентичні або з мінімальною відмінністю. Нащо музу аж так мордувати? :xaxa:
     
  11. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    О, то люкс. Дякую.
    Власне здавалось мені, що я десь про це читала. Але зараз ті пролактини таке щось з моєю пам'яттю витворяють, що й не зайве перепитати.
     
  12. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Вчора муж забрав молодших, то я доробила АСТки, ну але... почала вирізати звороти, побачила, що краєчок різака відламаний (певно хлопці собі щось пиляли :)), тепер у мене чарівні пообдирані звороти :sad: .
     
  13. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    ну все.
    Київ, Тернопіль, Львів, Німеччина чекайте АТС ки.
     
  14. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Запакувала в індивідуальні конвертики, дівчатка, буде якась здибанка-обмін? ЧИ таки висилати поштою?
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    До мене можна всі разом вислати.
     
  16. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Та власне, тому питаю дівчат чи будемо разом здибатися чи просто зв"язковому передамо хто як зможе, тоді решті треба буде висилати поштою.
     
  17. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Перелопатила інтернет, в мене вже купа ідей для квіточок. Тепер справа за малим: реалізувати їх (якщо вийде, гг).
    Ще маю питання: хвилясту стрічку-тесьму (ще називають "в'юнець") можна використовувати самостійно?

    Таня, ти можеш надіслати львівські АТС комусь одному, якщо тобі буде так зручніше. Ми вже якось здибаємось, пра, дівчата?
     
  18. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Є! Мені щойно принесли конвертик з Чорткова, а там чарівна АТС-сочка від Віки! (куди виставляти?:))
     
  19. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    американці-львів"янки, ауууу!

    я планую завершити до понеділка. зустрінемось на тижні мінятися чи висилати поштою? Марусі шлемо одним листом? тоді нагадую, можу спробувати побути зв"язковим :)
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Буде окрема тема. Ще трошки зарано.