Обмін парфумами

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Pesyk, 12 Лютий 2014.

  1. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Тубероза Артизанівська. Там є посилання на фрагрантику.
     
  2. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Може щось із списку зацікавить...
     
  3. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Думаю, на туберозу би поміняла. Бо про Кенді спогади так собі, а ця за описом і нотами мала би підійти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Тоді понюхаю і відпишу вам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Dgaga

    Dgaga Active Member

    Вкладення:

  6. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    туберози 5мл
     
  7. Ellelia

    Ellelia Вереснева

  8. Mary Levis

    Mary Levis New Member

    Продано дякую!
    --- дописи об"єднано, 10 Травень 2016 ---
    Продано, дякую!
     
  9. Halina

    Halina Well-Known Member

    Маю на обмін пробники (нові) 1-1,5 мл : Givenchy - Dahlia Divin, Givenchy- Ange on demon, Nina Ricci - L'Extase. І чоловічі - Guerlain - L'Homme Ideal.
     
  10. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Обміняю
    [​IMG]

    а також 19 мл. відливант Houbigant Quelques Fleurs Royale
     
    Останнє редагування: 10 Вересень 2016
  11. svoybox

    svoybox Well-Known Member

  12. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Дівчатка, маю bvlgari omnia crystalline 65мл, подарували, а це зовсім не мій аромат, тому можу продати або обміняти. Баночка без 3-4мл
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Lyubba

    Lyubba Member

    [​IMG]

    Надіслано від мого SM-G850F, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    IMG_0395.JPG
    Девочки!
    Мужу подарили Carolina Herrera men prive 100ml , вообще не его запах, обменяю на женские или продам!
    Обмен на Carolina Herrera 212 VIP rose,Estée Lauder very estee,agent provocateur fatal, Dior miss Dior absolutely blooming,givenchy dahlia divine.
     
    Останнє редагування: 19 Січень 2017
  15. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Обміняю 18 мл. відливант Al Khayam Zafron Mukhallat Al Radha. Дуже ніжний , теплий , ванільно-кавовий аромат.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Faberlic Pont d'or 30 ml без кількох пшиків обміняю на щось інше, солоденьке чи пудрове, кремове.. або ваш варіант
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Tasia

    Tasia Well-Known Member

    [​IMG] untold.jpg
    Обміняю або продам Untold від Elizabeth Arden 100 мл. Купила тиждень тому в Брокарді, користувалася 3 рази, для мене заважкий запах.

    На що хочу поміняти - мені важко визначити, бо я не сильно розуміюся в парфумах і дуже довго користувалася тільки Elizabeth Arden - Arden Beauty та Hypnose від Lancome. Їх обох я дуже люблю. Також в мене ще були якісь цитрусові туалетні води літні від Adidas, назви уже не пригадаю.

    Напевно, обміняю на що завгодно, що мені підійде і буде чимось подібне на ті парфуми, що я назвала.
     
  18. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Вже неактуально, дякую за обмін!

    Обміняю парфуми, з якими з різних причин у мене не склалося:

    Iris Noir Yves Rocher ПВ- залишок у 50мл флакончику видно на фото. Інтенсивний, неординарний, цікавий, розкривається на протязі всього дня, знятий з виробництва.. Але не моє за характером.

    Kenzo Jungle L'Elephant ПВ - залишок у 100мл флаконі видно на фото. Розкішний аромат елегантної жінки. Але не справилась з ним - домінує наді мною, чи що ))

    He Wood DSQUARED - майже 20 мл, купувала на форумі в Камілли Pesyk. Чоловічий аромат, дуже красивий. Але надто ніжно-фіалковий для мого чоловіка, малому ще явно рано.. В принципі, можна назвати унісексом, дійсно, дуже пасує і жінкам (випробувано особисто). Та зараз я відпочиваю від "ароматів з характером" і шукаю щось більш м"яке та делікатне.

    Вi-es eVe ТВ, флакон 100 мл, на фото видно, скільки використано - мені нагадує зелене "яблучко" Донни Каран. Думала, подружимось. Але ні з оригіналом, ні з цими парфумами не склалось, на жаль. Ніжні, фруктово-дівочі такі.

    IMG_4676.JPG

    Шукаю щось пудрово-кремово-косметичне, ванільку (крім Чорної Ванілі Ів Роше) або просто ніжно-прозоро-ненав"язливе..
     
    Останнє редагування: 9 Лютий 2017
  19. Tasia

    Tasia Well-Known Member

    Untold від Elizabeth Arden вже обміняла, дякую за обмін!
     
  20. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Сльоник і бі-ес вже знайшли нових власниць, дякую! Решта пропозицій актуальні. Все ще цікавлять «пудра, крем, аромат косметично-гігієнічний, помадний і таке інше».
    Також маю на обмін чорну ваніль Ів Роше, 25 мл
    При обміні будь-якого аромату першій форумляночці подарую залишок кілька мл Дольче Віти Діора , оригінал, придбано за кордоном )).
     
    Останнє редагування: 20 Лютий 2017