Обстеження на TORCH інфекції

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем DrValdemar, 1 Серпень 2013.

  1. DrValdemar

    DrValdemar Active Member

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    Таке скерування Ваш лікар повинен видати без проблем.
     
  2. barsiko

    barsiko New Member

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    Скажіть, а вагітним обов"язково здавати на Торчі, бо в ЖК мені про це нічого не кажуть.
     
  3. Sankasan

    Sankasan Руда мама

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    Це рекомендації. Ви завжди можете відмовитись, про що робиться відповідний запис в вашій книжці.

    Зі свого досвіду скажу, що я сдавала всі аналізи, які мені призначили. До всього треба відноситись спокійно і з оптимізмом:) мені так було зручно, я була впевнена що все окей, але хотілось перевірити. Я дивлюся на фор\умі навіть тема є така:http://www.posydenky.com/showthread.php?p=1195816
     
  4. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    Цікаво так - була на огляді в гінеколога в пол-ці на Симоненка і говорили про планування вагітності, вона радила здавати аналізи на торч інфекції, написала на папері і сказала, що в будь-якій лабораторії. Але чомусь не наголосила, що можна здати безкоштовно в тій же 2-й поліклініці...хм...
     
  5. marmuljadka

    marmuljadka New Member

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    Недавно була на Короленка,9 по направленню від свого гінеколога, в реєстратурі зробили якусь карточку на мене і відправили на 2-ий поверх до лікарів, там мене трохи попитали чим хворіла і таке інше та відпрвили на саму здачу крові в сусідній кабінет але перед тим наполегливо "попросили" принести їм паперу А4, я ще перепитала скільки їм його треба)) сказали пачку, але якшо неможете, то скільки зможете...в кабінеті де здавала кров була приємна дівчина, спитала чи маю шприц 5-ку, я звісно немала, попросила 2 грн в коробочку яка біля мене стояла)) і того мій похід становить 49 грн)
     
  6. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    а міг би коштувати тільки 2 грн на шприц (ну чи самі б купили в аптеці).
    Я тепер ті "добровільні" внески не даю. тим більше що їх не просять, а вимагають.

    ---------- Додано в 13:38 ---------- Попередній допис був написаний в 13:32 ----------

    я теж здавала аналізи на ТОРЧі, але не мала ніяких скерувань, то зробили без проблем.
     
  7. Isa

    Isa Well-Known Member

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    Теж на короленка здавала аналізи на торчі,після того як другий раз здала,та гінеколог до якої відправили з реєстратури,сказала коли прийти за результатами і принести 20 листочків а4,але основне,що не попросили,а сказали в наказовому тоні,я запитала:"в честь чого то такі порядки?",нічого не відповіли....аж смішно 20 листочків....
     
  8. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    Мене на Симоненка в ЖК на здачу аналізів на торч не посилали, хоча стала на облік в 12 тижнів і сама запитувала про них, то сказали, що не потрібно
     
  9. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    І я на Короленка здавала, але трошки скорше пеане чи пізніше, бо про папір мовчали , мали свій ще поки, напевне)))
    Найсмішнішою була чеога щоразу в ..реєстратуру...як потім вияснилось то тому що одна жіночка набирала на компутері одним пальцем дані кожної жінки, а інша, за нею перепитувала і вписувала все те саме від руки в картку... обидві немолоді, іншого разу як прийшла на контроль то взагалі була якась нова, немолода, телефон тризвониииить, влна не бере, інша приходить, питає чого не береш слухавки?! І геніальна відповідь "а що я буду відповідати? Я ше незнаю шо казати, такі люди різні питання задають!" Прекрасне рішення-просто морозитись))))
    І потім меге добили-ой, нема вашої картки...і дивиться мені в ясні очі) типу я мала б відповісти "то й біс з нею!, я ше пару разів прийду і перездам!)))" Зрештою пішла в лабораторію і виписала наново мої (?) результати. Обійшлось все разом по 2 грн щоразу в коробочку, на шприци. Неповірю, що їх не забезпечують шприцами!
    Я то все розповіла моїй лікарці в ЖК, вона сказала для спокою перездай в Синево, якщо хочеш, так от в Синево перездала, коштують таксоплазмоз-85 грн., герпес 1 і 2 типу- 120 грн.
     
  10. Joll

    Joll Well-Known Member

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    Ого, дівчата, я бачу, на Короленка зовсім обідніли, раз вже папір просять :-(. Я думала, що це прерогатив жіночих консультацій - просити вагітних принести їм папір (мене за папір у ЖК просили і під час першої вагітності, і під час другої вагітності - там і папір, і ручки, і клей - вічний дефіцит).

    Я робила аналізна ТОРЧ-інфекції у квітні цього року - обійшлися безкоштовно, РРА-тест (подвійний тест) - 100 грн, потрійний тест - 100 грн; під час першої вагітності все здавала у "Медісі", тоді лише один потрійний тест обійшовся у 260 грн.
     
  11. Faun

    Faun Chaos reigns!

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    От блін... Запізно дізналась. Сама здавала в "Сінево" за 200 грн :ireful1:
     
  12. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    На Короленка ніби призупинили програму через відсутність фінансування
     
  13. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    Дівчата, хтось тепер здавав аналіз на торч-інф.?
    Призупинили ту програму чи ні??
    Бо в приватній лабораторії зараз ті аналізи дорогувато виходять. А ще й почитала в темці, що можливо треба буде 2 рази здавати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    Ага , я на короленка також здавала (безкоштовно) , а тоді ще перездавала в синево . Там таке понаписували , що я ледве на ногах встояла . Але то було ну дуже давно . Мій гінеколог заледве втихомирила мою істерику . Редиски вони , принаймі на той момент були . Маю таку відразу до того закладу , що й передати не можу . Але , наголошую, то було давно . Можливо все змінилося в кращу сторону .
     
  15. DrValdemar

    DrValdemar Active Member

    Відповідь: Обстеження на TORCH інфекції

    На даний час "на Короленка" реактиви відсутні, оскільки закуповувались за кошти державної програми яких є недостатньо. (((
     
  16. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Минулого тижня здавала там на Торч інфекції, все було як говорила формулянка
    Але сказали потім прийти ще раз, через 2 тижні для контрольного. Це 2-й раз платний чи також безкоштовний? Забула запитати. І для чого контрольний?
     
  17. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Контрольний напевно для того, якщо щось знайдуть, то ще раз перездати чи дійсно так воно є.
    Ну якось так:girl_crazy:
     
  18. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Безкоштовний теж. Здавала 2 тижні тому.
    До речі, листки А4 не просив ніхто принести, лише 2 грн за шприц.
     
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Роздуми на тему Торч-інфекцій. Ще задовго до народження дитини здала цей аналіз: комплексні 5 показників. От цікаво, що ні я ні мама не пригадуємо щоб в дитинстві я хворіла краснухою. Антитіла до неї були виявлені. Натомість до токсоплазмозу антитіл не було, хоча якраз ця хвороба і може переноситися безсимптомно. І це на фоні проживання до 7 років в селі з постійним контактом з котиками.
    Тому цікаво:
    1. Достовірність даного аналізу. Чи бували в когось "проколи", неправдиві результати?
    2. Чи можна краснухою перехворіти, незнаючи про це?
     
  20. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    у мене теж виявили антитіла до краснухи. запитала в мами чи дійсно хворіла. мама відповіла, що не памятає, може і хворіла. насправді, краснуха малосимптомна хвороба.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1