Обстеження на TORCH інфекції

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем DrValdemar, 1 Серпень 2013.

  1. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    можна, і про це часто лікарі говорять. Я думала, що не хворіла, антитіла знайшлись)
     
  2. NazarovaN

    NazarovaN Member

    Дівчатка, хто знає чи зараз є безкоштовна програма, щоб здати Обстеження на TORCH?
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    те саме питання
     
  4. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    бачу, що давно відповідали)) А вас не вакцинували в дитинстві? Це обов"язкова вакцинація була. Звідти і антитіла. Щоправда, від вакцини антитіла краснухи не на все життя. От у мене в 27 років не знайшли. Робила щеплення.
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    власне, на 10 років.

    правильно, тому що щепили в 16. Там ще особливості - якість вакцини, як перенесли щеплення тощо. але логічно, що не знайшли, адже більше 10 років минуло.

    а за який час перед вагітністю?
     
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    100% не можу стверджувати, але дуже сумніваюсь, бо в комплексну, як зараз КПК, тоді ще краснуха не входила, тобто в перші роки життя я точно не могла такого щеплення отримати, а з'явилась така вакцина десь в 2000 роках, як каже інтернет, і показано було щепити дітей 9-13 років, по віку підходить, - от в цю вакцинацію я скоріш за все не потрапила, бо на той час мала постійні алергії, і точно пам'ятаю категоричну заборону від мами даватись на будь-які маніпуляції в школі, ми і від Манту відмовлялись, бо були неадекватні реакції, тому - дуже і дуже навряд. Та і сестра моя хворіла, тому я точно мала звідки взяти справжню краснуху в одній кімнаті) Думаю, таки пройшла в змазаній формі, бо я тоді якраз паралельно хворіла паротитом .
    пригадую, була така кампанія, коли я вчилась в університеті, але те, що цього щеплення я не робила - то це вже 100%, відповідно, відтоді, навіть якби додати +/-10 років - вже би не мало бути достатнього титру антитіл, а він таки є.