Обвід пузенятка

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Molecule, 3 Серпень 2011.

  1. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    мгг...я ще не стала на облік хоч і пішов 15тиждень, недавно приїхали і НР і Різдво якось не до того було. Міряла на стоячи... ввечері
     
  2. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member


    Рівно в 38 і 1 день було 98 см. І по кг те саме, але якийсь той пуз компактніший все одно, не можу зрозуміти чому так :girl_in_dreams:
     
  3. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    оскільки по відчуттях, час Х наближається... мої заміри, щойно (стоячи) 100-97-109, вага 75 кг і ріст 166 см, а стартувала я десь з ваги 58 кг, 90-68-98.
     
  4. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    ..........
    --- дописи об"єднано, 12 Травень 2016 ---
    зараз 24т і животик вже 85см наміряли в жк. Не мало)) Але і я поправилась, бо минулої вагітності була на 4-5кг худша.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    В мене на 31му гінеколог наміряла 93 (лежачі), а вдома стоячи міряю, то вже 98 маю.
    Вага поки що на 11 набраних зупинилась.
     
  6. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    той самий термін, але наміряли 92))
    Жаль не маю замірів, як було попередній раз.
     
  7. khorosha

    khorosha Well-Known Member

    В мене на 27 тижні наміряли 82. Але мені животик виглядає величезним, до вагітності було 59-60.
     
  8. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    В мене того разу до було 70см.
     
  9. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    в мене 24 тижні і наміряла 95 см, мені аж дивно що такий великий, бо за старшою такий був вже десь після 30-го тижня, та й не виглядає він мені аж таким
     
  10. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    майже 23 тижні (по УЗД) і наміряно 83 см ,але мені також не виглядає він таким вже великим :)
     
  11. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    А в мене навпаки, компактний. Вчора лежачи наміряли 89 см. Ніхто не вірить, що я на 9 місяці. До В важила 50, зараз майже 58.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Straniera

    Straniera Well-Known Member

    Хотіла поцікавитися, чи сильно відрізнявся у вас розмір живота при наступній вагітності. В мене 2га вагітність, 3 місяць _ початок 12 тижня, а живіт такий, як в мене з першою дитиною був на 5 чи 6 місяці, як мені здається. В мене при першій вагітності тільки на 4 місяці почав нормальний одяг тиснути, а щось видно стало тільки на 5 му, а тут я вже повністю ношу одяг для вагітних, в маршрутці місцем поступаються. В когось було щось подібне?
     
  13. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    В мене так. Ті речі що носила при першій вагітності на 9 місяці, зараз на 6 якраз в сам раз, боюсь подумати що буде далі.

    Надіслано від мого Nokia_X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    В мене так було, але на місяці 6 зрівнялося, живіт майже , як і перший раз. Гострий, вперед. Ззаду майже не помітно вагітності))


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    На 24 тижні в ЖК наміряли 96 см, у 26 тижнів - 98 см, а на 29-му - 101 см. Ростемо великі і швидко ))))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 2
  16. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    92см майже 38 тижнів
     
  17. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    А у мене вже 91см на 30т:) Минулої В на народжувала з таким))) хоча сам живіт трошки менший, але я більше важу і напевне ширша...
     
  18. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    І в мене живіт більший:) хоч по узд вага така сама. Але і мої вихідні дані були більші, бо з 1в досить похудала.
     
  19. khorosha

    khorosha Well-Known Member

    87, майже 34 тижні. Вже чекаю "ідеальних" 90 :)
     
  20. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    97 нині наміряли, 30 тижнів, хоча мені всі кажуть, невеликий акуратний живіт)) може тому, що тільки вперед гострий, а зазду не дуже і помітно вагітності?