Очі діточі

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем zylia, 28 Січень 2010.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Сьогодні були з малою в окуліста (передшкільний медогляд проходимо:girl_smile:), то виявилось що в неї зір 65% (разом двох очей). Реально кожним оком вона рядок 5 бачила, думала що малюнки не всі не розуміє, але ближче підійшла і все називала, а з відстані ось так:girl_sad:Через далекозорість, добре хоч що не має близорукості як я:girl_crazy: Лікарка сказала що треба буде 5 днів капати 0,5% атропін, і подивитись очне дно, і найімовірніше випише окуляри. Вона пояснила, що в такому віці то такі окуляри, щоб "натренувати око", що точно зір підніметься і питання вирішиться раз і назавжди:girl_yes2:. А свекруха як то почула, то сказала "ніяких окулярів, от я молодшому не давала окулярів, і зір потім сам вирівнявся, що всі діти мають далекозорість, і в 7-8 троків це все само налагоджується:girl_in_dreams:. Та я щось більше лікарю довіряю, думаю то варто зробити, чи все справді само налаштується?Чи хтось з подібним стикався? Ще й в школу має йти в вересні, не знаю що робити, які окуляри то мають бути якщо "для тренування" Лікар вроді хороша, чи ще до когось звернутись, що порадите?
     
    Останнє редагування: 2 Липень 2015
  2. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Дівчата, порадьте хорошого лікаря офтальмолога. Сестра хоче племінницю обстежити, виявили проблеми з зором, то хоче в хорошого спеціаліста перевіритись.
     
  3. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    тільки Патер
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    В
    В нас думки Патер і Бойцової співпали... окуляри одягнуті...
    Бойцова приймає ще в Параскевії, але прийом там 250 грн, то зі старшим йду туди, бо в державній поліклініці вона у відпустці, а треба з атропіном до вересня перевірити очі
    В Патер в травні діагностика була 150грн... чи то Параскевія загинає, чи ціни зросли...
     
  5. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    в патер без змін
    а в бойцової була десь 2 роки тому, то було 200грн
     
  6. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А якщо будова ока "хороша і безпроблемна", як казала Бойцова, і є трохи далекозорість (малій щойно виповнилось 6р.), то чи треба вдягати окуляри? Бо кажуть що то часто є фізіологічно і "само пройде", дитина ні на що не скаржиться. Бойцова виписала окуляри, на рецепті таке: 1 око: сфера +1,25 і все. Друге око: сфера +1,25, циліндр 0,5, вісь 90 град. Вдома казала по черзі закривати то праве, то на ліве око плівкою. На вулицю походити так, без закривань. Казала що "очі ліниві трохи і треба навчити їх добре бачити", і за 2 місяці прийти, напевно залишимо тільки для писання-читання, а потім знімемо зовсім. Окуляри вже купили, вдома закриваю по черзі оклюзором, і радила щось так дрібне розглядаи, перебирати (пазли, малювання). Правда вона сказала не про оклюзори, а "вирізати плівку і на воду приклеїти до скла", але в оптиках кажуть так вже ніхто не робить:girl_smile:Загалом лікарка справила позитивне враження, толкова, але черги там і всі на нервах:girl_yes2:, (завжди хтось "своїх" проводить, хтось так влаізає - поліклініка, що тут скажеш:girl_crazy:), тому може в Параскеву і краще до неї звертатись, платно , зате без черг і нервотрьопок.
     
  7. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Дівчата, в меньшої два очка закисають з народження - капаємо флоксалом, робимо масижики, але поки що безрезультатно... Наш офтольмолог каже, якщо не пройде, то потрібно пробивати канальчики. Я дуже переживаю, бо знаю, що це за процедура. Хотілось би проконсультуватись ще з адекватними офтольмологами, порадьте, будь ласка, бажано з контактами, щоб можно було з ними зв*язатись. Не маю можливості сидіти в чергах, тому що зараз сама з двома дітками...дякую
     
  8. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Виявили ми випадково, що в мала моя погано бачить. Я старшого водила ледь не з народження по окулістам, переживала, щоб татових генів не нахапав (тато далеко не бачить. було мінус 4, зараз уже в інший бік поступово йде -- вже мінус 2). Лікарі казали, що в сина все Ок, а дочку я щось і неї перевіряла особливо. Як йшли в садок (2,5 роки) то окуліст щось там "не так" побачила, але сказала "само пройде".

    Тепер нам 5. Бачить реально тільки три верхні рядки і одним, і другим оком -- тобто зір 0,3. Лікарка сказала, що в неї астегматизм і близорукість і це краще, ніж "чиста близорукість". Інша лікарка сказала, що для неї "гола близорукість" краща, ніж із астегматизмом, бо легше окуляри підібрати....

    Короче, з сьогоднішнього ранку крапаю атропін, у середу по обіді маю йти до лікарки на обстеження (ну і задно схожу ще на компютерну діагностику зору). І що, при такій картині окуляри обов"язкові? Хто із таким стикався? І за скільки часу приблизно зір виправиться (лікарі кажуть, що то лікується). І чи достатньо діагнозу одного лікаря, чи треба до кількох? Власне от зараз -- після атропіну
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я надаю перевагу кільком консультаціям. Якщо не йдеться про невідкладну медичну допомогу - обов'язково шукаю ще хоча б одного спеціаліста.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    я теж. Але тут питання в іншому. Я ніколи не стикалась із окулістами, тому поняття не маю, що вони в тому оці бачать. Можливо, усі бачать щось одне (і іншого побачити не можливо) і просто немає потреби бігати по лікарям, тим паче в обмежений проміжок часу (кілька годин, власне, коли очі під дією тих крапель)
     
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Kandya, напишу що знаю з свого досвіду:girl_smile:. У мене теж близорукість і астигматизм, спадково передалось (в родині є). Йшла в школу я з нормальним зором, а вже у 2-му класі почав падати:girl_cray:. Що можна зробити? Дійсно, чим швидше у дитини це виявиться, тим легше і є шанси зупинити і покращити зір (для цього є очні вправи, я ще мала такі лазерні окуляри чорні з дірками, виписують вітаміни і головне не перенапрягати зіз і уникати стресів - бо це спричинає спазм і погіршує ситуацію):girl_yes:. Також можуть виписати навпаки "плюсові" лінзи-половинки (я і такі мала, оки ніби так "тренується"). Про те що краще: якщо є просто близорукість, то дійсно легше набагато підібрати окуляри, якщо є ще астигматизм то вже складніше, б лінзи тоді треба торичні, і потрібно толкового окуліста щоб добре підібрав. Чи варто вироблят дитині окуляри? Якщо в буденному житті зір спричиняє дискомфорт, то лікарі радять мати окуляри. Але тут теж думки різняться, бо є теорія що навпаки не надягати окуляри, а старатись всіляко покращуват зір (тими ж вправами), щоб око само працювало. ле тут є ще такий нюанс, якщо зір поганийй надто, то дитина може розучитись "правильно бачити" - те що вже сприймає мозок чере зоровий нерв, тоді розвивається амбліопія (в неті про це є). Тому сучасні спеціалісти радять нормальну і майже повну корекцію зору (окулярами чи лінзами), але то більше для старших. Для дітей то є варіанти спробувати ще покращити якось зір. Я от все робила, і на вправи ходила, та в мене така будова ока, що все одно близорукість по трохи прогресувала, в старших класах почала носити лінзи і досі ношу (тут ніякі "вітамінки і вправи" особливо не допомагають). З лікарів можу порадити Бойцову, вона толкова, хороший дитячий окуліст, знаю що приймає в "Параскеві" , а обстежують очі добре в "Візексі", там сучасна хороша апаратура.
     
    Останнє редагування: 28 Вересень 2015
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    косоокість.
    хочу нарешті поставити "діагноз".
    моя лікар з району не бачить тепер, раніше перевіряла ще очне дно, теж нічого, в поліклініці на симоненка дитячий окуліст теж не бачить косоокості, а чоловік і я помічаємо. а як до лікаря - нічого і взагалі, а вдома дуже і дуже.

    таких малих перевіряють у візексі?
     
  13. Barro

    Barro Active Member

    Потребую поради. Передшкільний медогляд виявив в дитини далекозорість+амбліопія. Потрібно пройти курс лікування. Підкажіть , будь ласка,хто стикався з подібним, як це проходить в Брюховичах, це потрібно лягати з дитиною в стаціонар, чи можна доїзжати ? А як в приватних клініках, в котру краще звернутись, чи все-таки в Брюховичі? І чи ми, як багатодітні, можемо розраховувати на якісь знижки?
     
  14. Barro

    Barro Active Member

    Може хто порадить ще з власного досвіду-в інших обласних центрах- Рівне, Тернопіль хтось лікував очі діткам? В яких клініках і які враження і результати?
    Цікавить,зокрема, думка про "Барвінок", офтальмологічний санаторій в с. Манюки, Тернопільської обл., які відгуки?
     
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я була в Барвінку 3 рази, діагноз міопія. Щоразу зір піднімався на 0,1-0,2. Але швидко після того падав знов. Бо то треба було ще вправи робити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Barro

    Barro Active Member

    Дівчатка, ми не львів'яни, тому і питаю, які умови в Брюховичах? Дітки з якого віку лежать без батьків?
    Які відгуки про Окулюс, а то в неті начиталась різного, чи варто там проходити з дитиною лікування при далекозорості?
    --- дописи об"єднано, 26 Жовтень 2015 ---
    @олюся_зі_львова, дочиталась, що ви лікувались в окулюсі. Поділіться враженями після лікування, і як результат?
     
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я щось в розгубленості, виписали племіннику окуляри ( лікар з Брюхович), носить постійно, десь 2 місяці, сьогодні перевірили в себе на місці зір, і він падає :girl_cray:. То окуляри типу не допомагають?
     
  18. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Ми лікувались (точніше проходили курс вправ) в лютому цього року, загальне враження про клініку позитивне, але там не було всіх тих апаратів, що нам треба, хоча навіть після комплексу, що ми проходили результат був- на одному оці (тому, що краще бачить), піднявся на 20%, а на тому, що бачить гірше- результат такий як був. Щоб був ефект від вправ+окуляри, треба кожні 3 місяці вправи ті робити (це я про наш випадок), бо за 2-3 місяці зір знову падає, як нам пояснила лікар, в моєї Іринки очі повністю вилікувати неможливо, варто підтримувати зір, щоб він не падав і заставляти очі працювати (особливо те,яке бачить гірше), коли зір буде на певному рівні, можна усувати косоокість оперативно, а вже в дорослому віці можна говорити про якусь лазерну корекцію, щоб Ірина бачила краще.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    щоб потрапити на лікування в Брюховичі, ваш офтальмолог з поліклініки ставить дитину на чергу і виписує направлення, з цим направленням дитину кладуть в стаціонар і призначають лікування, діти шкільного віку за правилами мали б бути в лікарні без батьків (там для мам окремих ліжок нема), на рахунок доїзжати на вправи щодня (вони проводяться в першій половині дня і там може бути 7-8 апаратів, перерва між кожними 10-15 хвилин, на кожну вправу діти займають живу чергу)- треба домовлятися з лікарем і медсестрами.
    в Окулюсі нам робили знижку, скільки точно не згадаю, 10 чи 20%.
    коли лежала з Іринкою в Брюховичах, розмовляла з кількома мамами, які лікували дітей там, були дуже задоволені, але там путівки недешеві, дешевше жити на квартирі і в санаторії домовитися з лікарем про вправи і пройти повний курс, тоді результат дуже хороший, ще нам радили Одесу, там теж є хороші санаторії, але я туди вибратися не маю як (дітей нема з ким лишити, чоловік працює, а бабусь, які б поїхали з Іринкою теж нема)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Barro

    Barro Active Member

    Хто лікувався в Лазер Плюс, чи лікував діток? Які враження, результати?