Очі діточі

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем zylia, 28 Січень 2010.

  1. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    8-067-785-44-14 – ПАТЕР Адріана Ярославівна
     
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, порадьте хорошого офтальмолога для планового медогляду.
     
  3. Byala

    Byala New Member

    Дівчата, дитині (9 міс) треба добре подивитись очне дно, перевірити, чи нема застою. Скеровує нейрохірург. Читаю, що толкова Патер. В Леодермі запис аж на кінець липня до неї. Як її знайти в Брюховичах? Коли краще їхати, щоб потрапити на огляд? Там є запис чи жива черга?
     
  4. Slichna

    Slichna New Member

    які ваші результати з кератитом?
     
  5. Melian

    Melian Well-Known Member

    порадьте, будь ласка, в малечі ( 10 міс) під час годування і спання з одного очка вже другий день сльозка тече і око трохи почервоніло, але припухлості немає і після нічного сну не закисало. Може десь продуло? Що можна зробити з цим?

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  6. Klarita

    Klarita Я, адекватна і справедлива - мама!

    Напишіть мені контакти у ПП гомеопата.
     
  7. Muelle

    Muelle New Member

    Доброго дня, дівчата, можливо хтось має особистий номер Петер Андріани Ярославівни, а то по телефону 8-067-785-44-14 вона не відповідає, 2 дні намагаюсь дзвонити.
    Дитині 2 роки, косоокість, казали, що вона проводить апаратне лікування
    Можливо у когось будуть поради.
    Наперед всім дякую.
     
  8. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Нам також потрібно промивати сльозовий канал. А чому ви два рази робили цю процедуру? Дають якесь обезболення? То спочатку потрібно до неї на прийом чи можна одразу приїхати щоб пробити?

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
  9. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Цю процедуру взагалі й роблять два рази - в перший й на другий день, щоб остаточно пробити сльозний канальчик. Наприклад, у нас одне очко перестало гноїтись після першого разу, а друге - після другого. Про знеболювальне - не знаю, нам точно не давали. Процедура сама триває швиденько, моя манюня навіть не встигла поплакати. Відразу дала їй грудь й вона заснула.
    Вам вже поставали діагноз - дакріоцистит? Якщо так, то потрібно здати БАК-посів з очка (щоб це точно не була якась інфекція), направлення від вашого окуліста на зондування, обов*язково консультація ЛОРа й сімейного тепрапевта (має бути зазначено, що дитинка здорова), ще здати аналізи (кров й сеча). Й ще - дитинці має бути мінімум 1 міс., раніше не радять робити. Ну, й зтим всім вже їхати до лікаря на зондування. Або просто приїзжаєте в лікарню , або вже домовляєтесь конкретно з кимось - вже ваша справа)
     
  10. tsita

    tsita Member

    Дівчата, хто стикався з халязіоном на повіці в дитинки? Був спочатку ніби камінчик на повіці...а зараз воно досить помітне....так ще й на обох очках...Порадьте лікаря, прошу...поняття немаю чи до офтальмолога чи до хірурга звернутись...та ше й малий такий щшо не дає до себе приступити.
     
  11. invisible

    invisible Well-Known Member

    Ми стикалися, більше півроку лікували. Лікарка в Охмадиті вже посилала на операцію, але дякувати Богу вдалося вилікувати консервативно, сподіваюся не повернеться. Лікувалися в Бойцової Ольги. Малій було 2 роки, чужих боялася страшно, але лікарка дуже приємна, змогла її заговорити. Якщо щось цікавить, питайте.



    Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
     
  12. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Мені ця лікар дуже приємна, уважна, не залякує.
    Ми зі своїми холязіонами були у всіх - і в Патер, і в Бойцової, і ще в багатьох - у нас вони множинні, і були сильно запалені - так от вердикт у всіх був один - вирізати.
    Гомеопатією ми зняли гострий стан за тиждень, час від часу перший рік вони проявлялись, зараз вже рік як спокій.
    Рішення проти операцію було продиктовано ще читанням різноманітних форумів, наших та російських - практично усі, хто робив операції, пишуть що проблема через рік повернулась.
    Так що раджу подумати, імхо.
     
  13. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Я стосовно догляду після проведення цієї процедури пробивання.
    Інколи на запитання чи потрібно робити масаж після дакріоцистіту лікар каже що достатньо покапати каплі і все "ніц не треба і всебудедобре", як в моєму випадку. Результатом такого лікування стало три "промивання" (на кожне око) сильне загноєння і зверенння в іншу клініку. Без зайвих втручать нам показали як проводити гігієну, що масажувати і чим капати. Через два тижні око було майже нормальне.
    Не можу сказати що стало причиною, але після трьох "промивань" в Брюховичах прохідність каналу на одному оці була майже нульова. Лікар що робив "промивання" має великий досвід але так і не дав відповідь чому так сталось з нашим оком і чому було сильне загноєння, чому антибіотики не працюють і як з тим боротись і т.п..
    Лисенка / Брюховичі. Лікар - Радомський
    Інколи кількість регалій не є гарантією що все буде добре.
     
  14. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Вот мені просто цікаво - чому не відновилась прохідність, якщо Ви зробили зондування? У нас була схожа ситуація - через пару тижнів пісяля процедури у манюня знову почалось загноєння, при чому таке конкретне, що я вже перелякалась не на жарт. Їздили до А. Я. Виявилось, що у нас через мінімальні сопельки позабивались й без того вузенькі сльозні канали. ТОму потрібно було усувати саме причину, бо прохідність в сльозних каналах (зі слів лікарки) було відновлено під час зондування й знову та плівочка нарости не може чисто фізіологічно.
    Й до речі, зараз то саме - елементарна застуда дає нам кон*юктивит, який мусимо постійно лікувати. Сказали чекати - з часом буде рости череп й сльозні канали розширяться. якось так.
     
  15. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Дівчата, потребую поради..в сімї всі здорові на очі.. 4 дні тому мала впала з дивану(1,5роки) і почала косити очком ,коли концентрує погляд прямо в одну точку ,очко втікає в середину...хто стикався з таким поділіться..До лікаря сходимо з вівторка.Дякую.
     
  16. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Хто знає куди можна звернутись за силіконовими оправами для найменших?
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    Дівчата, в малої в верхній повіці припухлість невелика, таке як тоненька паличка. Виходу назовні біля вій нема, малу не болить. Що то може бути? І чи тре щось робити?
     
  18. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Дівчатка, може хтось підкаже номер для запису до Бойцової в кабінеті на Судовій. Дякую
     
  19. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Скажіть, будь ласка, а вона вже не приймає в клініці св. Параскеви?
     
  20. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    В малого (3 р.) виявили астигматизм, вроджений, від мене передався(
    Шукаю інформацію про апаратне лікування. Чи є сенс в ньому, оскільки відгуки суперечливі щодо ефекту такого лікування? Де у Львові хороші апарати - в Брюховичах чи десь в приватних?
    От думаю, як на ту малу непосиду окуляри одягнути...
    Як підросте, можна вже буде про лінзи думати. До речі, з якого віку Ваші дітки носять лінзи?