Очі діточі

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем zylia, 28 Січень 2010.

  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @kerosinka, в Веселці сина веде Сандак Віра Ігорівна ще з народження. Обстежують, потім виписують на кілька днів краплі і потім знову обстежують. Вона ж і підбирає лінзи в Люксорі.
     
  2. kerosinka

    kerosinka Member

    @WinterDog скажіть будь ласка, як справи у вас з закапуванням атропіну? Як довго застосовували? Чи капаєте ще? Чи дає ефект в споввльнені росту міопії?
     
  3. syxivska

    syxivska Well-Known Member

    Були на консультації в Окулюс, базовий огляд плюс рецепт на окуляри і лінзи. Консультація тривала до години часу. Тиждень капаємо атропін, тоді лінзи, і пізніше окуляри визначаємо. Я так розумію, коли почнеться школа, то атропіном не зможемо капати, бо дуже розмито малий буде бачити. Багато читала за практику лікування атропіном, то розумію, що каплі мають вплив на сповільнення прогресії міопії. В нашому випадку втішних новин нема, мінус пам'ять, "будемо спасати хоча б те, що є",_ казала лікар.
     
  4. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @syxivska під час навчання в школі нам рекомендували на вихідні капати. В пятницю вечором, раз на тиждень.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. syxivska

    syxivska Well-Known Member

    От не знаю, не запитала, чи можна плавати в басейні в той час коли капаємо атропін, чи є якісь ризики?
     
  6. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    не питала, але донька плаванням займається постійно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Порадьте хорошого дитячого офтальмолога, бажано в приватному кабінеті. Дякую
     
    Останнє редагування: 29 Липень 2021
  8. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Сяночка Троян Ольга. приймає в параскеві і в окулюсі
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Вперше чую про «лікування» атропіном. раніше його використовували тільки для діагностики.

    Це взагалі-то сильна отрута. Я б десять раз перепровірила.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Теж так думала, але виявляється, таки і лікують:
    https://uarepon.ru/medicina-i-zdorove/4145-krapli-dlja-ochej-atropin-instrukcija-iz.html

    Але напевно має бути альтернатива

    Тепер навіть для діагностики є інші препарати, лікарка мені казала, але для малої для підбору окулярів таки приписала атропін, ніби він сильніший. Але то було лише кілька днів.
    Пам'ятаю той атропін з дитинства, час від часу капали, щоб зняти спазм, ще й пристосовували це "дійство" на канікули, бо ж в школі нічого не видно... А я дуже злилася, бо й на канікулах бути сліпим кошеням теж не альо, ще й на світло реакція... Темні окуляри і літом, і зимою на сніг, а тоді з того ще й сміялися... Брр... Все одно сталось, як сталось, і мої мінус 5 на кожне око.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. kerosinka

    kerosinka Member

    Для діагностики капають атропін досить високої концентрації декілька днів, тому і все розмите і реакція на світло.. А для сповільнення прогресування міопії капають набагато слабшу концентрацію довготривало. Така практика зараз успішно застосовується закордоном також, в США наприклад. Це один з небагатьох методів, який реально впливає на міопію і який підтверджений дослідженнями. На відміну від тих же нічних лінз, дія яких ще не до кінця з'ясована і немає інформації чи ненашкодять вони в довгостроковій перспективі. Можливо через років 20 будуть вже такі дослідження і це буде достеменно відомо. А на разі вибір не великий, здорове харчування, тривалі прогулянки бажано в сонячну погоду і атропін.
    --- дописи об"єднано, 1 Серпень 2021 ---
    @syxivska в якого з окулістів в Окулюсі консультувались?
     
  12. syxivska

    syxivska Well-Known Member

    Троян Ольга
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Якби що, плюсуюся за Ольгу Троян. Вже 2 роки ходимо до неї. Кому треба з дошкільнятами - то спокійно до неї можна йти, а медсестри розгублені всюди від дітей, які плачуть.
    Дуже "щадяща" в методах ну і вона звертає увагу на історію хвороби. Ну і апаратури в них багато. Мені важливо, бо це крок далі від того, що фактично руками може намацати офтальмолог в поліклініці.
    І , до речі, запропонувала закапування очей далеко не атропіном.

    Сьогодні ще мала консульацію в Чорної ( поліклініка на Хімічній) то якби я нового нічого не дізналася. Але як для поліклініки - дуже навіть нічого і ми на контролі в неї будемо.
     
  14. kerosinka

    kerosinka Member

    Маєте увазі для діагностики закапування?
    Бо нам теж капали інші препарати коли оглядали на широку зіницю.
    А от щодо міопії - то лише атропін.
     
  15. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Дівчата ,а що скажите за Гузар? Які відгуки про неї? Чи добре лікує?
     
  16. syxivska

    syxivska Well-Known Member

    Отже, маємо капати очі малою дозою атропіну (розведеним) у п'ятницю, суботу і неділю. Це до січня. Можливо хтось має досвід з закапуванням , як результати ?
     
  17. kerosinka

    kerosinka Member

    Про Гузар маю двоякі враження... Тут вже писали в темі, що як людина вона досить специфічна... А як лікар - з досвідом, проте (на мою думку) інколи дотримується застарілих методів. Наприклад не робить повної корекції окулярами/лінзами. А це призводить до погіршення ситуації в майбутньому. Тому тут напевно має значення що саме хочете в неї лікувати.
     
  18. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Чи має хтось досвід використання нічних лінз у дітей?
    Малому 7 років, хотіла б спробувати. Окуляри не хоче носити(( В садочку носив, все було ок, в школі теж одягає, але тільки на уроки і якщо вчителька нагадає, а в інший час категорично не хоче - заважають бігати, діти дражнять…(( я його розумію, бо сама теж не носила окуляри в дитинстві, вже в студентські роки перейшла на лінзи, потім зробила лазерну корекцію
     
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @MalvinkaLv, мій носить. На днях 8 років виповнилось. Використовуємо десь 4 міс. поки. Все ок, політ нормальний. Зір піднявся з 30 на 100%, одягати знімати навчились швидко. Спочатку страшно було, але швидко зрозуміли, що нема там чого боятись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Дякую за відповідь! Можете розказати детальніше, що там і як з цими нічними лінзами? Які саме купляєте, які на них ціни?
    Вона на день піднімають зір, а ввечері знов падає чи як?