Очі діточі

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем zylia, 28 Січень 2010.

  1. geregala

    geregala Member

    Відповідь: Очі діточі

    Недавно були в нього в Брюховичах, пробивали канали, бо постійно очко закисало,прийняв нас в неділю, бо мав чергування, потім і в понеділок ми ще приїжджали, але з самого ранку, десь біля 8 год. В нього там стаціонар, записатись на певну годину важко, людей багато, приймає також на Лисенка в п'ятницю з 9 год по 2 год., але там кажуть теж черги.
     
  2. kira lv

    kira lv Member

    Відповідь: Очі діточі

    В нас також закисало одне очко після року якось непомітно пройшло. Пробивати не їздила (в нас і так була проблема по лінії невропатолога), хоч направлення в Брюховичі вже мала на руках.Зараз малому вже 2 роки і я помітила, що коли ми на прогулянці і вітряно на вулиці то в нього це ж очко трохи слезиться, при чому здоровому нічого. Підкажіть хто знає чи це не якісь залишки минулої проблеми. Вести його зараз до окуліста, то тільки зайві нерви, він жахливо реагує на лікарів і не дозволить нічого подивитись.
     
  3. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    А як має проходити огляд річної дитини? Бо сьогодні в поліклініці сказали прийти коли підростемо і дитина буде дивитись туди куди потрібно лікарю. І вона нічого не може сказати, бо мала не туди дивиться. Зато ендокренолог (ми огляд у всіх лікарів робили) зразу сказала, що мала косить і тре до окуліста :)
     
  4. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Очі діточі

    лікар має сам подивитись на очне дно. а дитина не обов"язково мусить дивитись на таблицю з малюнками.
     
  5. puma

    puma Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    :girl_haha:ви сидите біля світла, тримаючи дитину,а хтось відволікає іграшккою,а лікар дивиться.
    таблиць таким малятам не показують.
    А з іграшкою буде дивитись куди треба
     
  6. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Не в нашому випадку :)
    Були на огляді (в Брюховичах) і результати дуже невтішні - у малої поганий зір :sad: Через 2-3 місяці якщо ситуація не зміниться буде в окулярах.
    А огляд у нас тривав дуже довго в декілька етапів.
    Спершу
    Мала не плакала, але поки вона глянула куди тре пройшло багацько часу :)
    Потім дитина дивилася на спеціальний прилад (спеціально для огляду маленьких і він світиться і пищить), але на жаль він нічого не показав. Тоді закапали очі для розширення зіниць, через 10 хвилин доцька почала капризувати. Тоді знову приладом намагались щось визначити. І заключний етап - мала в мене на руках, я тримаю її руки і голову один лікар відкриває їй око, дитина просто верещить, інший лікар оглядає її очі за допомогою лінз (може не так це називається). Потім цицею заспокоювались, вислухала невтішний діагноз і на останок моє золотко ще й па-па дала. І так я провела пів дня:8:
     
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    А це лікарня в Брюховичах чи діагностичний центр, там по запису чи жива черга ? Я так поняла по суботах вони працюють? чи могли б ви контакти в ПП скинути.
    Бо малій у віці 4 міс окуліст поставила попередный діагноз астигматизм. Але сказала що після року вім може виправитись ( вона його може перерости). Враховуючи що астигматизм окрім як лазером ніяк не лікується я і не сильно дьоргалась десь очі перевірити, бо фактично нічого це не змінить. По малій бачу що воа вприницпі все чудово бачить, сфокусовано ніби......але все таки хочу перевірити їй очка. А в пліклініку йти не хочу.
     
  8. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    в мого Тараса теж лікарі в 6 міс. ставили астигматизм. Зараз все нормально. Переважно у дітей після року він дійсно виправляється.
     
  9. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Очі діточі

    І нам поставили попередній діагноз астегматизм, підкажіть чи він лікується, бо у нас він спадковий:girl_cray:
     
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    по суті наскільки я зрозуміла - нічим не лікується. Виправляє астигматизм лазерне втручання, але його можна проводити по-моєму лише в дорослому віці, діткам лазером не корегують. А так - астигматизм то на все життя. Ще виписують якісь окуляри з лінзами - в залежності який астигматизм. Не буду більше писати бо точно не памьятаю. Погугліть - достатньо про це інформації є в неті.
     
  11. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Лікарня "Охматдит". Можу дати тільки тел реєсртатури офтальмологічного відділення 2347552 і 2346559. А з лікарем домовлявся свекор, то ми прийшли і нас прийняли:girl_yes: а так там багато діток на обстеження + ті що на стаціонарі. В наступний раз нам порекомендували прийти після обіду. А на рахунок суботи не знаю, бо були ми в п'ятницю
     
  12. kapustynka

    kapustynka New Member

    Відповідь: Очі діточі

    Хочу сказати дещо про Родомського!!!!!!!!!!!! В синочка з пологового сльозилися очка, почався коньюктивіт. ми промивали, капали сульфацилом, не допомагало. Ми в 1 міс. поїхали до Родомського. Прийшли в кабінет, він навіть не подивився на дитину і каже: "Очі закисають". Я:"Так". -"Капали", -"так", сльозяться, -так, -ну то треба зондувати, -приїжджайте завтра в Брюховичі.
    я глянула на чоловіка він на мене і ми не зрозуміли, як доктор не подивившись на дитину одразу все вирішив. Ми не поїхали пробивати канали, а поїхали до Канюка в Чорнобильську. Він оглянув очка, взяв мазок з очок, пизначив капельки, ми прокапали і все добре.
    Що я хочу сказати цим всім. Родомський звичайно шанований і професійний доктор, який добре зондує, але це потрібно робити в крайніх випадках. і взагалі раджу всім перед тим як робити таку міні операцію, проконсультуйтеся не в одного лікаря. Бо всеж таки це стрес для дитини.
     
  13. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Підкажіть, кто був на прийомі у Гузар в поліклініці на Чупринки, чи може вона ще десь приймає? Як до неї потрапити?
    В реєстратурі сказали, що треба скерування від окуліста з поліклініки де обслуговуємся (ми якраз на Чупринки, але та докторша,яка має дати той папірець, думаю, що не дасть, бо ми в неї були і вона сказала прийти, коли дитина подорослішає, ну коротше, думаю, що вона нас запам'ятала, ну не змовчала, я)
     
  14. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Очі діточі

    Маю питання до мам маленьких діточок, які носять окуляри. Моєму малому виписали окуляри для постійного носіння і, власне, зараз мене цікавить практична сторона даного питання, тобто яку оправу краще обрати ( в мене нормальна, енергійна і в міру активна дитина зі всіма наслідками того: падіннями, синяками і т.д.).. В принципі я схиляюсь до спеціальних дитячих оправ (вони якісь ніби гумові чи що) без металевих деталей, але не знаю чи вони дійсно такі хороші і зручні як кажуть. І друге: як дитину такого віку привчити до окулярів, так, щоб то було безболісно для нас обох.
     
  15. robik

    robik Member

    Відповідь: Очі діточі

    Мій син носить окуляри з 1року і 10міс. Перепробували все на той час можливе. Я купую дорогу оправу (німці 350-500-800, китай фабр.250-400) і міняю тільки скло. Одна оправа на 2 роки +/-.
    А з досвіду скажу таке. Тільки коли нам поставили вірний діагноз і ТОЧНО підібрали окуляри (Київ), така проблема, як "мені заважає, не буду/не хочу" відпала. Окуляри повинні допомагати дитині бачити краще, а коли так є, то дитя носить з задоволенням.
     
  16. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Моя мала уже майже два місяці в окулярах (скоро знову на огляд). Тож спершу вона категорично відмовилась навіть поміряти оправу. Я купила за 20 грн, для того щоб вона нею бавилась. Лежала два дні на видному місці, але вона навіть і не підходила до неї і я жодного разу не попросила поміряти. Але я дома почала ходити в окулярах (бо вдіваю тільки коли за кермом) і тут вона проявила цікавість до своїх і ми бігом до дзеркала і хвалили яка вона молодець, яка красунечка і т д. В оптиці вона всерівно не хотіла міряти окуляри хоча вже знала, що тут нічого страшного нема. І ми міряли трохи з криками, плачами. І у нас проблема ще в тому, що маленька голова і ще й очі дуже близько посаджені і лінза товста, то на красоту уваги не звертали (сині купили). Дитячі окуляри є такі, що ті дуги такі, що повністю за вушками закручені (що не повинні падати), але моя ту оправу взагалі здерла з себе і викинула:girl_blush2: то ж ми вибрали просо з флексами.
    Після того вибирання оправи, я взагалі не знала як ми в тих окулярах будемо ходити. Але коли поставили лінзи і я приміряла їх на малу, то в неї таке здивування було. І ми їх вдівали тільки за її бажанням. Хоче пів хвилинки - добре, хоче годину - ще краще. І коли переглядає книжечку, бавиться кубиками, то зараз уже сама почала просити щоб їй вдівали окуляри. Їй в них комфортніше. Але на двір я їй не даю окуляри. Вона в мене всюди любить залісти, побігати і я щось переживаю як це вона в них буде падати. Та і окуліст нам казала, що так одразу і не потрібно на цілий день одівати.
     
  17. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Очі діточі

    в нас з роддому закисали очка, Левоміцитин і Сульфацил не допомагали, тоді лікар призначила Тобрекс і масажик, ніби допомогло.. перестали закисати обидва очка і я зітхнула з полегшенням, але якось за кілька днів помітила, що в правому очку часто стоїть сльоза і за тиждень воно знов почало страшенно закисати.. капали ще, не допомагало і окуліст дала направлення на процедуру промивання каналу в Брюховичі. Я туди подзвонила і виявилось що це мікрооперація (до цього я того не знала) і потрібно здати 2 аналізи і консультацію лора і педіатра.. і почала всіх знайомих розпитувати хто що в такому випадку робив.. дехто промивав, але дехто не промивав і до піврочку само пройшло.. якось мені пояснили що дитинка підростає, канали розширюються і ота пробка, яка забиває канал і не дає сльозі стікати в ніс - виходить сама.. і я стала активніше робити масажик.. цілі вихідні буквально щогодини масажувала канальчик і на мою величезну радість ПРОЙШЛО!!! вже тиждень сльоза сходить нормально, в очку не стоїть і воно не закисає!!!

    тому раджу усім мамам - одразу як тільки в новонародженого малятка закисає очко - масажуйте, бо кажуть що чим дитина старша - тим важче буде ту пробку виштовхнути масажиком і доведеться промивати. Але нам скоро 3 місяці буде і вийшло!! це стосується тільки тих випадків, коли очко закисає від того, що не сходить сльоза (дакриоцистит), якщо конюктивіт - потрібно капати чи промивати ромашкою і масажик навряд чи допоможе.

    тепер розповім як мене навчили робити масажик.
    1. чистим! мізинцем проводити від внутрішнього кутика очка до ніздрі по прямій лінії (по місцю, де ніс зєднується з обличчям, вибачайте, але не знаю як ще описати).. ніби масажуєте рівчик між носиком і обличчям.. деколи робити точковий масажик, деколи прямо - не зупиняючись...
    2. круговими рухами масажувати нижню точку прямої лінії (іншими словами: збоку від ніздрі, на щічці)
    3. круговими рухами масажувати точку над початком брови малятка

    нам допоміг масажик, коли я стала сильніше натискати мізинцем, а не просто гладити.. лікарка казала, що не страшно, якщо дитинка буде плакати, але моя не плакала.. і коли уві сні робила - не будилась...



    а не пробували просто підійти до неї і дати пару грн, щоб прийняла?
     
  18. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

     
  19. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Яким чином підбирають потрібні окуляри дитині? Як відбувається сама процедура. Діагноз в Христинки: далекозорість високого ступеню. І де є великий вибір оправ? Хочу підібрати таку оправу, щоб було зручно і гарно. Чи є такі оправи, як для дорослих (металеві)? Думаю, з "дорослими" оправами буде легше спонукати дитину носити окуляри
     
  20. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Спонукати буде те, що дитина в окулярах краще бачитиме.
    А ми купляли в оптиці на Сихові (нова багатоповерхівка, здається то біля іскри)