Очі діточі

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем zylia, 28 Січень 2010.

  1. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    є.
    гарний вибір дитячих оправ є на шуварі в оптікленді.
     
  2. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Очі діточі

    а там є такі ніби гумові оправи?
     
  3. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

     
  4. classic

    classic New Member

    Відповідь: Очі діточі

    скільки коштує пробивання очка в Брюховичах(наприклад,у Родомського)?в приват.
    нам вже 2,5 місяця закисає очко , консультувались з 2-ма лікарями , треба їхати на цю процедуру, але так боюсь.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Ось і ми в вашу компанію... Вирішила я малим перевірити зір, поначитувавшись вас:girl_yes2:. То в Єви все добре ( "все згідно віку", як сказала лікарка ), а от в Насті - недуже.
    Закапали їй очка, щоб розширилась зіниця, перевіряли по-всякому і маємо далекозорість низького ступеню (+1 )... Одне очко бачить 100%, а інше - 60%. Виписали нам окуляри для постійного носіння. Казала лікарка, що ненадовго. Настя тішиться, що буде мати окуляри, аж пищить:connie_pull-pigtail, а я ще й досі не можу оговтатися...
     
  6. meri5

    meri5 Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Як можна перевірити в дитини зір, якщо їй 3 роки?. Букви ми ще не вивчили?.
     
  7. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Очі діточі

    Забрали ми сьогодні наші окуляри, спершу одягнув гарно, цілу дорогу йшов додому в них, вдома походив, а потім йому обридло, зняв і тепер одягати знов не хоче. Я так бачу, що то не все так просто буде, але мусим пробувати і вчитись.
     
  8. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Очі діточі

    Ми пробивали там очка, обидва в 11 днів оне, через тиждень друге. Пройшли таких 5 процедур, бо ніяк не могли позбутися закисання. Пробивали у тьоті, здається Ольга Мар"янівна зветься, прізвище не пам"ятаю. Давали гроші скільки могли, такси не було. Ми тоді давали 100 гривень за 2 процедури. Але зробили нам зле, бо пошкодили канальчик і дуже кровило.
     
  9. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Перевіряє лікар спеціальним приладом, де є купа шкелець (не знаю, як він називається). Ще в модних оптиках мають прилад, в який дивиться дитина, і так діагностують.
    Ми скоро підемо підбирати окуляри, то тоді будуть показувати картинки, а дитина має називати, що там зображено.
     
  10. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Дитина або картинки називає, або каже/показує, куди розвернене колечко ( вправо, вліво, вверх, вниз ).
     
  11. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Нам казали, що будуть показувати картинки із зображенням. Просто запитували про дітей 3 рочків, а моїй малечі саме 3
     
  12. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Відповідь: Очі діточі

    Моїй Юстуні очка почали закисати десь приблизно в 2-2,5 міс. Нам теж радили пробивати канальчики, бо капання- промивання нам допомагали на нетривалий період. Але я щось не дуже була налаштована на таку процедуру, тому продовжувала промивати очка, масажувати і , слава Богу, зараз ніби нічого (закисання пройшло десь в 5 міс.)
    Ще радять перевіритися у ЛОРа, адже те закисання може бути спровоковане сопельками.
     
  13. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Очі діточі

    Моєму малому перевіряли через таку лінійку з скельцями, нам було рік і 10 місяців, коли прийшли вперше. Він не говорить ще, тому то був єдиний спосіб визначити зір.
     
  14. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Маю ще таке питання до мамочок, чиї дітки мають окуляри: в нашому рецепті на окуляри зазначені такі дані : DP= 56-58. Це, як я розумію, відстань між центрами очей. Не могли би ви хтось в свій рецепт подивитися і сказати, чи в вас ця цифра стала ( 56, наприклад ), чи як в нас.
     
  15. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Очі діточі

    Ця цифра не є сталою, лікар її визначає, коли виписує окуляри. Для всіх вона різна.
     
  16. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Я розумію, що вона для всіх є різною... Але чи може ця цифра мати межі ( від 56 до 58, в нашому випадку ), чи це повинна бути якась одна конкретна цифра ( 56, чи 58, чи 60...)
     
  17. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Очі діточі

    ага, зрозуміла. Маю перед собою два рецепти (свій і малого), то на моєму - 57, в малого - 48, всюди одна цифра.
     
  18. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Так я і знала, що наш рецепт, певно, не "того"... Бо на попередніх сторінках читала допис Робіка:
    Ось це мене і спантеличило... А в нас ця цифра така розпливчата. Одним словом, підемо ще кудись перевірятися...
     
  19. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Очі діточі

    В мене малий приколіст: окуляри вдягає нормально, але тільки надвір, в хаті потім ще трошки походить, згадав, зняв і сховав. А надворі навіть не згадує, тільки перевіряє чи є. Коли прошу просто одягти, то знімає, а перед виходом надвір без проблем, головне вдягти після босоніжок. Але я все одно задоволена, бо на другий день, і то тільки дотепер був 3 години в окулярах.
     
  20. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Я думала, що кольоровий принтер добрався до кабінетів окулістів. Та де там? Я трохи в шоці від вчорашнього підбирання окулярів. Я ж думала, що будуть показувати якісь нормальні картинки, а то чорні малюночки на тій таблиці, що й круги та букви. Як на мене, то є очевидним, що дитина, яка звикла до гарних кольорових картинок в книжках, на ті чорні плями дивитися не захоче. От моя навіть не подивилася.